Lütfen yardim !!!!!!!!!!

augury

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar öncelikler merhaba..
Sizden cok önemli bir konuda yardım isteyeceğim. Ufakça bahsediyorum konudan.

Bir arkadaşım eve gittiği zaman sürekli uyumak istediğini, üzerine bir ağırlığın çökmesiyle halsizleştiğini, gözlerini açamadığını, başının sürekli ağrıdığını söyledi. Bende ona evini dip köşe temizlemesini, dolabına kıyafetlerine özenle bakmasını söyledim. Aradan bir gün geçti ve arkadaşım giysi dolabının altında eritilmiş bir demir, saçlar ve taşlar bulduğunu söyledi. Demirin üstünde bulgur taneleri ve ufak ufak beyaz-kızıl taşlar varmış. Dilerseniz bu nesnenin fotoğrafını temin edebilirim daha sonra. Neyse, bana bunları ne yapması gerektiğini sordu. Ben emin değildim ama ona bulduğu şeyleri tuzlu suya koymasını, suyun içine birazda sirke katmasını, bu işlemi yaparkende bildiği duaları okumasını söyledim. Sonrada suda birgün beklet ve ayak basılmayan bir yere dök dedim. Arkadaşım dediklerimi yapmış su simsiyah olmuş. Bu işlemin ardından biraz olsun rahatlamış. Ama bugün öğrendimki arkadaşım bir de sabun bulmuş ve sabunu da suyun içine koymuş !!!!!!

Benim bundan haberim yoktu olsaydı kesinlikle karşı çıkardım çünkü arkadaşımın durugörü yeteneği var tamamen bilinçsiz bu konuda. Bir gün otururken bişeyler gördü birisi bi sabunu hafifçe yarıp içine saç koyuyomuş. Sonrada o sabunu kuyuya atıyomuş. O sabun eridikçe büyü yaptığı kişide eriyecekmiş dedi. Yani bana kalırsa kendisine yapılan büyüyü gördü :oops:

Onun adına çok endişeleniyorum çünkü şuan bile telefonda konuşurken uyuyakaldı :eek:fftopic: Eriyorum resmen hiç halim kalmıyor bugünki ağırlık daha da fazla dedi. Ne yapmamız gerekir bu konuda bilgisi olanlar lütfen yardım etsinler. Benim elimden bir şey gelmiyor çaresizlik ne kötü şey..
Lütfen bir şeyler yazın. Yorumlarınıza ihtiyacımız var ..

buffy

Kayıtlı Üye
Çok üzücü anlattıkların, kim yaptıysa büyüyü ona geri döner 3katı inşallah. Arkadaşının dini neyse ona sığınsın dua namaz yani yaradana yakınlaşsınki büyü ile Musallat olan kötü varlıklar zarar veremesin. Yine de durum kötüleşirse site yöneticileri yardım eder

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Sabun buyusunu duymustum ama gercekten,direk ne yapilir bilemiyorum.umarim arkadasin abunu sudan cikarmistir hemen, bir de evde kiyida kosede unutulup yillanmis bir sabunda olabilir o,hani tam evde buyuyu ararken pis bir sabunu bulup buna anlamDa yorabilir,olmayacagi varsa da dusune dusune oldurtur.bilen biri yardim edene kadar sabunu gunes gormeyecek ve ele gecmeyecek kapali bir kutuda kuruyup dinlenmeye birakin bari.umarim tez zaman da kurtulursunuz.

ikk

Kayıtlı Üye
Allah acil şifalar versin. Büyüye inanıyorum fakat birde hastanenin endokronoloji bölümüne giderek troid hormonlarına baktırsın, belirtiler troid komasına benziyor. Aynı zamanda bu belirtiler Beyin Tümörü (Allah göstermesin) şüphesindede görülür, bunun içinde nöroloji polikliniğine başvurmanızı tavsiye ederim. Tekrar Allah şifa versin.

augury

Kayıtlı Üye
Yorumlar ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Dini İslam. Evde Kuran okutmayı düşünüyor. Ben sadece bir süreliğine ferahlayacagını düşünüyorum bu işlerden kurtulmak böyle kolay değildir zannımca. İşin kötü yanı sabunu bulması artık imkansız. Çünkü sabunu çöpe atmış :( Şuan nerdedir bilinmez.. Bu konuda sadece bir varlıktan yardım alınabilir ki biz böyle bir şeye kalkışmak istemiyoruz.

albus

Kayıtlı Üye
Sabunla alakalı babamada yapılmış büyü bundan bayağı bir sene önce.
Babam çok meraklı ve atılgan biridir.
Bundan 20 yıl önce baraj kurmaya kalkışmış.
Babaannem babamın bu kadar atılgan olmasını istemediğinden- neden bende anlamadım- büyü yaptırmış.
Sonra babam halsizleşmiş hep durgunmuş, yorgunmuş.
Babaannem korkmuş ve büyüyü yaptırdığı yerde geri büyüyü kaldırtmış.
Nasıl kaldırdığını bilmiyorum çünkü bunlar duyduklarım.

Ama etkisi halen devam ediyor sanki.
Babam yaşına göre hala atılgan ama sadec plan olarak kalıyor yapmak istediği şeyler.
Bir değil, iki değil , üç değil.
Belki başka bi şeylede alakalı olabilir tabiii.

Yeniden söylüyorum, ben duyduklarımı yazdım..

augury

Kayıtlı Üye
Büyü yaptıranlar ne kadar aciz insanlar. Normalde güçlerinin yetmeyecegi şeylerde bizden daha aciz olanlara sıgınıyorlar. Başarılı oluyorlar mı? Evet, oluyorlar. Ama hala yaptıklarının bilincinde değiller. Hatta sevgilisine bağlama büyüsü yaptırmak isteyen bir arkadaşım vardı. Yapma dedim. İnsanların kaderine sen yön veremezsin dedim. Yaptığı yanlışları tek tek yüzüne vurdum ve o bana ne dedi biliyor musunuz: '' Kaderimiz zaten belliymiş. Allah istemediği sürece hiçbir şey kabul olmazmış. Her şey zaten olacagı varsa olurmuş. Ben yinede yaptırcam Allah kabul ederse olur. Demek ki bu onun kaderiymiş deriz.'' dedi. Ben sustum :) kendisini böyle bir şekilde teselli eden insanla muhattap olmaya gerek bile yoktu.
Geleyim arkadaşımın durumuna. Hala bir gelişme yok :( Ben ona koruma duaları okurken bile enerjim azalıyor, direncim zayıflıyor. Başıma ağrılar giriyor. Ben bile tek okumayla bunları yaşıyorsam onun yaşadığı şeyleri tashmin dahi edemem. Kaldı ki geçen gün ' Keşke ölsem de bu acıları bana yaşatmasalar. ' dedi. Durum öyle vahim yani ..

AJA

Elit Üye
Büyü yaptıranlar ne kadar aciz insanlar. Normalde güçlerinin yetmeyecegi şeylerde bizden daha aciz olanlara sıgınıyorlar. Başarılı oluyorlar mı? Evet, oluyorlar. Ama hala yaptıklarının bilincinde değiller. Hatta sevgilisine bağlama büyüsü yaptırmak isteyen bir arkadaşım vardı. Yapma dedim. İnsanların kaderine sen yön veremezsin dedim. Yaptığı yanlışları tek tek yüzüne vurdum ve o bana ne dedi biliyor musunuz: '' Kaderimiz zaten belliymiş. Allah istemediği sürece hiçbir şey kabul olmazmış. Her şey zaten olacagı varsa olurmuş. Ben yinede yaptırcam Allah kabul ederse olur. Demek ki bu onun kaderiymiş deriz.'' dedi. Ben sustum :) kendisini böyle bir şekilde teselli eden insanla muhattap olmaya gerek bile yoktu.
Geleyim arkadaşımın durumuna. Hala bir gelişme yok :( Ben ona koruma duaları okurken bile enerjim azalıyor, direncim zayıflıyor. Başıma ağrılar giriyor. Ben bile tek okumayla bunları yaşıyorsam onun yaşadığı şeyleri tashmin dahi edemem. Kaldı ki geçen gün ' Keşke ölsem de bu acıları bana yaşatmasalar. ' dedi. Durum öyle vahim yani ..
Yönetimden yardım isteyebilirsiniz..Doktorluk bir durum olup olmadığına bakın önce,yoksa sevgili Urum'dan yardım alabilirsiniz bakılması gerekiyor büyü olup olmadığına.Varsa da bozulmalı. Allah yardımcınız olsun.

augury

Kayıtlı Üye
Arkadaşımı bu foruma yönlendirmem en iyi yapacağım şey olacak bence. Yoksa çıkamayacağım işin içinden. Herkese çok teşekkür ederim..