Yazdıklarıma Göre Psişik Miyim ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yusuf123

Kayıtlı Üye
YAPABİLDİKLERİM..

-----------------------------------------------------------------------------------

Lucid Rüya = .. [Gelişmiş]

Telepati = .. [Günde 5 - 10 Defa Yaşıyorum İçimden Geçenleri Etrafımdaki İnsanlar Yapıyor Veya Beraber Yapıyoruz]

6.his = .. [aynı telepati gibi ]

Telekinezi = .. [ Bilmiyorum Ama Kağıdın İsteiğim Yöne Dönmesi Tesadüf Olamaz Gibi ? ]

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

YETENEĞİM VARMI ?

SİZCE GELİŞTİRMELİMİYİM ?

YAŞIM KİMLİKTE 14. GERÇEK 13-14 ARASI GİBİ BİŞEY.

klaroline

Kayıtlı Üye
keşke yaşını söylemeseydin. ama bunları ben de yapabiliyorum. bence de yatkınlığın olabilir geliştirmelisin ama çok çalışmak zorundasın, insanın siniri bozuluyor...

donzula

Kayıtlı Üye
bazı insanlar yorumu yaşına dayalı yapabilirler hayal gücü vs. :)

klaroline

Kayıtlı Üye
evet bazı insanlar yaşı genç olanları tecrübesizlerden sayıyor ve bir de ben siteye kaydolurken yaşımı olduğu gibi yazdığım için kayıt yapamamıştım.18 yaş altı alıyorlar.ama bilemiyorum...

alin

Kayıtlı Üye
Bahsi geçen durumları, düzenli olarak yaşamak, psişik yeteneklere yatkınlığınızı gösterir. Dilediğiniz konulara ağırlık vererek, disiplinli çalışmalarla, kendinizi sınayabilir, yetilerinizi arttırabilirsiniz.

Öneri olarak ise çok sık dile getirmemeniz, her durumu olur olmadık yerlerde paylaşmamanız, egonuzu yaşanan durumların ötesine taşımamanız olacaktır. Hatta yetilerinizi sevmek onu beslemeye, olumsuz bir durum gibi görmek azaltmaya doğru götürür. Her canlı enerji gibi, bu yetiler de küsebilir artış-eksiliş gösterebilir.

Sevgiyle...

albus

Kayıtlı Üye
Evet, 18 altı alınmıyor, stevierea.
Belki de yasal sorunlar yüzündendir.
Çünkü burada kimsenin hiç bir şeye karşı önyargısı olmadığına inanıyorum.
13 -14 felan değilim tabii.
Ama neden yetenek olmasın ki?

yusuf123

Kayıtlı Üye
Sağ olun yorumlar için daha çok bilgi varsa yazabilirsiniz..

başka varmı arkadaşlar biraz daha bilgi ?

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Valla bazan bendede olur birisine rastladığım zaman veya bir yere gittiğim zaman bana sinyal gelir her konuda, uzak dur diline sahip ol başına iş gelir gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...