Brainwawe Genarator Programını kullanarak astral seyehat yapmak-Resimli

00y2j

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Çoğu arkadaşlarımızında Merak ettiği astral seyahatin en basit yollarından birini anlatıyorum.Öncelikle Hissetmeden ve imaje etmeden hiçbirşeyi başaramazsınız.Aslında astral seyahatte basit yol diye birşey yoktur.Yukarıda söylediğim "En basit yolu" kelimesi artık sizin bilinç altınıza yerleşti ve siz bunu en basit yol olarak yapacaksınız.Şimdi,Yapımına gelince Gerekli malzemeler;1 adet bilgisayar,1 adet Brainwawe genarator programı, 1 adet rahat uyuyabileceğiniz koltuk,1 adet Kulaklık.Şimdi gelelim programa. İndirmek İçin buraya tıklayın.Evet şimdi sıra geldi programın kullanımına.Programı yükleyip kurduktan sonra
Aşama-1

Options bölümünü bu şekilde ayarladıktan sonra,Gelelim astral seyahate başlamanın ilk adımlarına
Aşama-2
Aşama iki tamamen sizinle ilgilidir.Bilgisayarın önünde rahat uyuyabileceğiniz bir koltuk çekin.Şimdi Kulaklığı sizi çok fazla sıkmayacak şekilde ayarlayın.Ve ayaklarınızı rahat uzatabileceğiniz bir alan açın.Birinin sizi gelip "şişşşt oğlum kalkta yatağına yat uyuyakalmışsın burada " Demeyeceği bir ortamın olması gerek.Işığı kapatın Ve alt aşamaya geçin.
Aşama-3
Meditasyondur.Meditasyonuda bu program sayesinde yapabiliyoruz.

Meditasyon yaparken beyninizdeki herşeyi unutmaya çalışın.İşte ev kirasını nasıl ödeyeceğiz,Yarın finalim var,Bulaşıkları kim yıkayacak tarzı Düşünlerenizden kurtulun ve hiçbirşeyi düşünmeyin.Kafanızı sadece astral seyahate Yönlendirin.
Aşama-4 Kendini Hipnoz etme

Yukarıda görüldüğü gibi Ayarlıyoruz.2,3 dakika dinledikten sonra "sonunda astral seyahate çıkıyorum!" tarzı kendinize telkinlerde bulunun.Ve buna inanın.Şimdi gözlerinizi kapatın ve ayaklarınızın ağırlaştığını hayal edin,düşünün,hissedin.bunu 4,5 kez tekrarladıktan sonra Yaklaşık 20 saniye kadar daha dinleyin ve Göğümüsün altı ağırlaşıyor,Sanırım ruhum bedenimden çıkıyor gibi telkinlerde bulunup Göğüs altınızın ağırlaştığını düşünün,hayal edin,Hissedin.Ve şimdi 30,40 saniye kadar daha bekleyin.Artık vücudunuz karıncalanmaya başlayacak ve yine o garip sesi duyacaksınız.40 saniye kadar dinledikten sonra Göğüsümün üzeri ağırlaşıyor.Kollarımı kaldıramıyorum,Göz kapaklarım yavaşca kapanıyor Diyerek kendinizi telkinleyin ve Hissedin,düşünün,Hayal edin.Daha sonrası zaten belli.Hani ilk sigara içerken babanıza yakalanırsınız ya içinizde öyle bir sıcaklık çıkar(adrenalin) Vücudunuzda o tarz bir sıcaklık olacak ve çok hafifleştiğinizi sanki birinin üzerinizden bir ağırlığı çektiğini hissedeceksiniz.Henüz gözleri açmanın pek zamanı değil.Bu durum olurken Gözleriniz uzun süre kapalı olduğundan Artık Gözlerinizi kapattığınızda o karanlık olan yer yavaş yavaş beyaza dönüşecek.Henüz daha gözlerinizi açmayın!.Şimdi tekrar kendinizi "İşte başardım.Şimdi gözlerimi açıp astral dünyadaki seyahatime devam edeceğim,Bedenimi göreceğim"Diyerek 7,8 defa telkin edin.Şimdi gözünüzü açtığınızı,Bedeninizi gördüğünüzü hayal edin ÖRN"Şimdi gözlerimi açıyorum ve bedenime bakıyorum" Diyerek yavaş yavaş gözlerinizi açın.Bedeninizi gördüğünüzde korkar,Hareket etmeye çalışır,öldüğünüzü sanarsanız bedeninize geri dönersiniz ve belki o hafta hatta o ay daha astral seyahat yapamazsınız.Astral seyahatte istediğiniz bir yere gitmeniz için "Şimdi arkadaşım Cansunun yatak odasına gidiyorum" Diyerek kendinizi telkin edebilir,Düşünüp hissedebilirsiniz.yaklaşık 5-10 Kere astral seyahate çıktıktan sonra gözlerinizi açmadan 9-10 "Şimdi normal bedenimle yürüyormuş gibi ruhumla yürüyeceğim ve istediğim yerlere seyahat edeceğim" Derseniz Yaklaşık 30-40 denemeden sonra Seyahatenizi sırasında gitmek istediğiniz yere hem düşünerek hemde normal yürürmüş gibi gidebilirsiniz.ALINTI DEĞİLDİR LÜTFEN ALINTI YAPMADAN ÖNCE "www.gizlimabet.com" Dan alıntıdır diye belirtiniz.

shado

Banlı Kullanıcı
Ylnız o brainwawe değil BrainWave.Paylaşım için teşekkürler.

AJA

Elit Üye
Ne o avukatlığa mı soyunduk şimdi de konuyu bırakıp :)

shado

Banlı Kullanıcı
Kusura bakmayın arkadaşlar ama benim A harfini yazmayı unuttuğum açık bir şey , arkadaş aynı kelimeyi 2 kez yalnış yazmış düzeltmek istedim.

shado

Banlı Kullanıcı
Saptamak saptı demek istediniz herhalde.Bu arada ben bunu denedim beceremedim olmuyo yine de teşekkürler.Biraz daha uğraşıcam sanırı.m

doğaüstü_

Banlı Kullanıcı
' arkadaşım cansunun yatak odasına gidiyorum ' bu iyiymiş .d.d

ayrıca teknikler fena değil bu program vardı bende ama daha önce kullanmamıştım . bugün deneyeceğim

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Kısa ve öz cevaplarsak frekans dalgalarıyla rahatlayamayan insanları rahatlatıyor ve astral seyahate daha kolay çıkılmasını sağlıyor bu kadar :)

not : umarım konu sapmamıştır :)

iyi formlar

Devamını da ben getireyim bu program ile daha kolay uyuyabilirsiniz.Transa girebilirsiniz. :) Farklı farklı ses dosyaları bulunuyor. :)

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Çok seneler önce denemiştim hatta aradan zaman geçirip bir fırsat daha vermiştim ama benim frekansım bu programla tutmadı maalesef :)

hsncn154

Kayıtlı Üye
Çok seneler önce denemiştim hatta aradan zaman geçirip bir fırsat daha vermiştim ama benim frekansım bu programla tutmadı maalesef :)

Her insanın özel olduğunun bir kanıtıda bu aslında hepimiz özel varlıklar olduğumuzdan bazen teknoloji bile bize yetişemiyor :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş

Bir yerde bir yazı okumuştum hatırladığım kadarıyla bu gibi programlardaki özel ses dosyalarından etkilenmeyen kişiler zor hipnoz ediliyormuş iradeleri güçlüymüş.Başka bir kişi tarafından zihinlerine zor etki ediliyormuş. :)

01anavarza

Banlı Kullanıcı
Onu forumda araştırarak bulabilirsiniz ama bu konu altında sorarsanız gelecek konu dışı cevaplardan dolayı konu amacından sapar. :)

tamam da ben sorumu sorumu sordum.Hem ayrıca az önceki yorumları okumayıp direkt bana söylemişsiniz belli ki.Birde araştırın demişsiniz de her yer deki bilgiler buradaki kadar güvenilir değil.Bu arada siz bana alıntı yapmışsınız cevabını sonra vermişsiniz ilk yorumda hem uyarıp hem cevap verseniz daha iyi olmaz mıydı?Sizce de.Bu arada yanlış anlamayın benim uyarım yalnız beni uyarmanıza.Saygısızlık ettiysem şimdiden özür dilerim.Sevgiyle kalın...

AJA

Elit Üye
Bilmediğiniz şeyi google dan öğrenebilirsiniz,ki burda yeterli bilgi de mevcut.Eğer her yeni üye bu ne işe yarar şu nedir diye sormuş olsaydı inanın ne modlar yetişebilir sorulara ne de üyeler :) Siz bir bakın ne olduğuna öğrenin takıldığınız yerde biz size yardımcı oluruz mutlaka :) İyi forumlar..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
tamam da ben sorumu sorumu sordum.Hem ayrıca az önceki yorumları okumayıp direkt bana söylemişsiniz belli ki.Birde araştırın demişsiniz de her yer deki bilgiler buradaki kadar güvenilir değil.Bu arada siz bana alıntı yapmışsınız cevabını sonra vermişsiniz ilk yorumda hem uyarıp hem cevap verseniz daha iyi olmaz mıydı?Sizce de.Bu arada yanlış anlamayın benim uyarım yalnız beni uyarmanıza.Saygısızlık ettiysem şimdiden özür dilerim.Sevgiyle kalın...

1.Ben forumda araştırın dedim.
2.Arkadaş cevap vermişti kısaca ben de devamını getireyim dedim. :)
3.Bir konun için de farklı bir konu açacak sorunlar sormak yasak o yüzden dedim. :)