Kaybolan Eşyayı Bulmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dido06

Banlı Kullanıcı
arkadalr kaybolan bıseyı bulmak ıcın yapılcak bısey yada okuncak bı duan bılıyomusun ev çersnde bşeyımı kaybettım delı oldum bulamıyorm maddı ve manevı degerı olan bısey

_kelebek_

Kayıtlı Üye
Yâ câmi’annâsi li-yevmin lâ raybe fihi innallahe lâ yuhlif-ül mi’âd icma’ beyni ve beyne.

Allahümme yâ Hâdi ve yâ Râddeddâlleti,erdid aleyye dâlleti bi-izzetike ve sultânike fe-innehâ min fadlike ve atâike. okunmalıdır

Sellenay

Kayıtlı Üye
Ben de kaybolan bir şeyi çantamda ve/veya evde bulmak için deliler gibi ararken şu duayı ediyorum:
"Allahümme salli ala seyidina Muahmmedin ve ala ali Muhammed"
Dua bitmeden ben aradığım şeyi bulmuş oluyorum.

MERLIN

Kayıtlı Üye
Bulamadiysan daha bide sunu dene :)

Ayetel Kürsi yi oku, sonda "le Yeudühu hifzhuma" yerini 70 kere tekrarla, ve bitir.
Bunu Ayetel Kürsinin müvekkili SEYIT KENDIYAS´a armagan et, ve kendinden kaybolan esyani bulmana yardim iste.

ysn_214

Kayıtlı Üye
Sevgilimin kolyesini kaybettim acil bulmam lazım lütfen yardım edin ama ilk bakıştan beri o kolyeye takmıştım kötü bişiler var gibi geldi ama bulmalıyım lütfen yardım edin.

Zeyna

Kayıtlı Üye
İş
yönetici
KAYIP BULMAK İÇİN OKUNACAK DUA

Hz. Ömer'in oğlu Abdullah şöyle buyurmuştur: Bir eşyasını kaybeden veya çaldıran kişi, iki rekât namaz kıldıktan sonra şöyle dua eder: "Allâhümme rabbe'd-dâlleti ve hâdiye'd-dâlleti, rudde aleyye dâlletî bi kudretike ve sultânike. Fe in-nehâ min fadlike ve atâike."

ANLAMI: "Ey kaybolanların Rabbi ve kaybolanları ve yolunu kaybedenleri doğru yola kılavuzlayan Allah'ım! Kudretin ve saltanatın hakkı için kaybettiğim şeyi bana iade eyle. Çünkü bu senin fazl ve keremindendir.

dua kitaplarında bunun gibi birkaç örnekte var onlarada bakabilirsiniz
faydalı olabilir

janet

Kayıtlı Üye
Astrolojiye danıştım - horary
kolye sevgilinde, sevgilinin evinde gördüm, fakat dönüşüm de var. yani maddi değeri olan birşeyse paraya dönmüş, değilse kırılmış ve ya parçalanmış demek.
bu forumda saat yazmadığı için benim mesajı gördüğüm saati baz aldım. tam saat olmadığı için doğruluk konusunda tereddütlerim olduğu halde belki yardımcı olabilirim diye yazmak istedim. ne şekilde kaybolduğunu detaylı anımsarsanız nerde olduğuna da mantık yürütebilirsiniz.

ysn_214

Kayıtlı Üye
Sağol janet okulda kayboldu bana bırakmıştı ama zikir ile istedim onu bulunmasını meğerse aradığım kolye değilmiş :) bize konuşacak konu lazımmış allahın izniyle onu buldum şimdi bi muhabbet ki allah arttırsın :) yardımınız için sağolun :)

svasli_

Banlı Kullanıcı
Ya arkadaslar benim de flash belleğim kayboldu evdeydi heryeri aradım taradım yok içinde çok önemli fotoğraf yazılar felan var benim için banada yardımcı olursanız çoook sevinirim.Şimdiden allah razı olsun ben bu duayı edicem.Ama sizden de yardım bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim ederseniz.etmezseniz canınız saolsun.

serfiraz

Kayıtlı Üye
merhaba sevgili arkadaşlar.Önemli bir eşyamı kaybettim.Evde mi dışarıda mı kaybettim bilemiyorum.bu eşya emanetti,sahip çıkamadım,içim içimi yiyor.Sizden ricam,kayıp bir eşyayı bulmak için bildiğiniz bir dua ,uygulama varsa paylaşabilir misiniz?Arama motorundan arattım,ancak bulamadım.

janet

Kayıtlı Üye
horary astroloji yerini söyleyebilir. fakat önce evinizi bi arayın, herhangi birşeyin altına ve ya arkasına düşmüş olabilir.

evinizde sakince salona oturun, eşyaya odaklanın ve onu hissetemeye çalışın. ortam sessiz olursa daha iyi olur. birkaç dakika sonra size sinyal verecektir buradayım diye.
ben küçükken bunu yapmaya başlamıştım, annem misafirlere ikram etmek için çikolataları saklardı, 3 dk sonra elimle koymuş gibi bulup yerdim :D
hala evde bulamadığım birşey olunca bunu yaparım, ve bir kaç dakikaya kadar bulurum. :D

serfiraz

Kayıtlı Üye
ahh!sevgili janet ilgilendiğin için çok teşekkür ederim.bilsen ne kadar bulmak istediğimi,ben dün bu eşyayı,bahsettiğim eşya yüzük,yüzüğü çantama koydum diye hatırlıyorum evden çıkarken.Çantama vapurda bir bakarım ki yüzük yok.Çantamı alt üst ettim canım çok sıkkın.Yarına kadar bulmam lazım onu.Siz sanırım başka bir üyenin kaybolan kolyesini görüp hakkında yorum yapmıştınız.Bunu nasıl yaptınız?yardımcı olabilir misiniz?

janet

Kayıtlı Üye
daha fazla yardımcı olmak isterdim, fakat bildiğim kadarıyla site kurallarına aykırı ve 1 aylık ceza almıştım. ancak bu kadar söyleyebilirim. hatta bunu yazarken bile tedirgin oldum açıkçası.

serfiraz

Kayıtlı Üye
anladım.tamam öyleyse yinede yardımlarınız için teşekkür ederim.

serfiraz

Kayıtlı Üye
sevgili japongülü çok teşekkür ederim önerin için.Bir dua gözüme çarptı,bir süre önce bazı üyeler paylaşmışlar bu duayı ve okudum.Yaklaşık bir saat sonra,annemlerle otururken, aniden aklıma bakmadığım bir yer geldi ve oraya baktığımda yüzüğü buldum.Çok sevinçliyim.Bence duanın da etkisi oldu.

serfiraz

Kayıtlı Üye
yüzük evdeydi :D[

eveeeet:D sevgili Janet!Doğru tahmin etmişsin.Yardımın için teşekkür ederim.Bana sakince oturup düşünmemi önermiştin,ancak ben hop oturup hop kalkmaktan bir sakinleşemedim .Ama şu oldu ne zaman ki yüzüğü düşünmeyi bıraktım,aniden çıkıverdi karşıma.

janet

Kayıtlı Üye
ben dururdum evin ortasında, kimse yokken evde ve beklerdim. sonra çikolatalar nerdeyse oradan bir çizgi gelirdi bana, sanki havada hayali renkli ip varmış gibi. gardrobun içine bile saklardı annem ve bulmam 2-3 dk sürerdi en fazla. birgün halam çok çikolata yediğim için kara kız olduğumu söyledi, bir daha ellemedim :D:D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...