Bu yaşanılan varlık tarafından tecavüze uğrama mıdır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

shado

Banlı Kullanıcı
Arkadaşımın başına gelen bi olay hakkında sorum olacaktı.Gece saat 3 civarlarında telefon çalarak uyandılırılmış normalde olan bişey değilmiş.Yani alakasız bişey için.Yataktan kalkmış mesajı okumuş yatağa döndüğünde belden aşağısında karıncalanma olduğunu hissetmiş.Tecavüze uğradığını düşünüyo.Böyle bişey olabilir mi?

AJA

Elit Üye
Kedi gözünü görünce ay yara var hesabı olmuş bu.
Fiziksel bir rahatsızlık bu, bel fıtığına benziyor hatta.Eğer sadece karıncalaşma ve hissizleşme hissetiyse durum bu..Fakat siz pardon arkadaşınız tecavüze benzeyen başka hisleri de hissetiyse bilemiyorum.Konuyu biraz daha açarsanız tam olarak yardımcı oluruz.Bence siz arkadaşınıza söyleyin canını sıkmasın ,şu durumda tecavüzü göremedik.
İyi forumlar :)

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
Kedi gözünü görünce ay yara var hesabı olmuş bu.
Fiziksel bir rahatsızlık bu, bel fıtığına benziyor hatta.Eğer sadece karıncalaşma ve hissizleşme hissetiyse durum bu..Fakat siz pardon arkadaşınız tecavüze benzeyen başka hisleri de hissetiyse bilemiyorum.Konuyu biraz daha açarsanız tam olarak yardımcı oluruz.Bence siz arkadaşınıza söyleyin canını sıkmasın ,şu durumda tecavüzü göremedik.
İyi forumlar :)

kedi canını senin :D

shado

Banlı Kullanıcı
Akrabalarımda onlardan çocuğu olan bile var neden bu durum çok garip geldi size anlamadım.teşekkürler.

shado

Banlı Kullanıcı
Yani hissetmiş anlatmak istediğim bu.

La-edri

Kayıtlı Üye
Ne kadar cabuk inanmak istioruz böyle seylere,cokmu merakliyiz bilmiorkumki pisikoloji bozmaya...

shado

Banlı Kullanıcı
Farkındaysanız bu forum da en populer konu genel olarak cinler.bende bu durumdan pek hoşlanmıyorum ama sormak istedim.

AJA

Elit Üye
Cinler tarafından kaç kişi tecavüze uğramıştır ? Yada bir insan bunu nasıl hisseder ? O durumda karıncalanmamı hissedilir sadece? Hiç araştırmadım.Allah korusun ..
Hani siz de arkadaşım hissetmiş demişken tam olarak ne hissetmiş sorup bizimle paylaşırmısınız ?

shado

Banlı Kullanıcı
kendisi bu konularla çok ilgisiz aslında, sadece bunu sormak istedi.yani cinsel ilişkide ne hissederseniz o ama bi dua okumuş sonra da gitmiş sanırım her neyse.hatta karıncalanmayı çok yoğun hissettiğinden küçük kuzeninin yatağına çıkıp bacaklarına oturmuş olabileceğini bile düşünmüş.

focus

Kayıtlı Üye
hoca nasrettinin meşhur sözü ile olayı tatlıya baglamak gerekirse

damdan düşen biri varsa lütfen o arkadaşımız konuya cevap versin aksi halde yardım isteyeni de kırmış oluruz.

umarım faydamız olmuştur.

saglıcakla.

shado

Banlı Kullanıcı
Ben onun söylediklerini iletiyorum daha ne kadar açık söylenir bilemedim.Resmen içinde hissettiğini söyledi.Şuan herhangi bi rahatsızlığı yok yada o olaydan sonra başına bu tür bi etkileşim, herhangi bi olay gelmemiş sadece olası bi durum mu diye sormamı rica etti.

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
yardımcı olacağınıza iğnelemek derdindesiniz .keşke biraz saygı duysanız.

Sizi üzdüysem eger özür dilerim,Benim niyetim ignelemek falan degil,Anlatma sekliniz garip geldi.Telefonla konustuktan sonra karincalanma olmus diye yaziyorsunuz.Kusura bakmayin ama bende cinlerle iliskiye girildigini,cocuklarin meydana geldigini,evlendiklerinide biliyorum.Ve ben asla bu konuda hic kimse ile dalga gecmem.Ben nasil kendime ve baska insanlarin oldugundan eminsem,O varliklarinda olduguna inanan bir insanim.Asla onlari inkar etmem,Fakat telefon kullandiklarini ilk defa duyuyorum.

shado

Banlı Kullanıcı
Haklısınız ama sizin uslubunuzunda benimkinden aşağıya kalır yanı yoktu.Kusura bakmayın eğer ben sizi üzdüysem.

Sizi üzdüysem eger özür dilerim,Benim niyetim ignelemek falan degil,Anlatma sekliniz garip geldi.Telefonla konustuktan sonra karincalanma olmus diye yaziyorsunuz.Kusura bakmayin ama bende cinlerle iliskiye girildigini,cocuklarin meydana geldigini,evlendiklerinide biliyorum.Ve ben asla bu konuda hic kimse ile dalga gecmem.Ben nasil kendime ve baska insanlarin oldugundan eminsem,O varliklarinda olduguna inanan bir insanim.Asla onlari inkar etmem,Fakat telefon kullandiklarini ilk defa duyuyorum.

Kendimi çok yanlış ifade ettiğimi düşünüyorum.Olayda anlatmak istediğim.Normalde uyanmaması gerekirken saat 3 civarında uyanmış telefonuna mesaj geldiği için kalkmış okumuş çok alakasız bir kişi( normlde mesaj atmayan bi arkadaşı) mesaj atmış.Sonra yatağına döndüğünde olay gerçekleşiyo.Ben varlığın telefon kulllandığını söylemedim. Ama hiç duymadıysanız da tanıdığım biri bi site aracılığıyla varlıkla konuşuyordu.Hatta telefon aracılığıyla mesajlaşıyordu.(şimdi diyeceksiniz o tür siteler var soru soruyorsun cevap veriyo.Bende biliyorum bunu ama bu öyle bişey değil çok kişisel bilgiler ve işaretler veriyordu)Saçma gelebilir ama o şekilde iletişim kuruyorlardı.Nasıl olduğu hakkında hiç bi fikrim yok ama güvenilir bi kişiydi bilgiyi edindiğim.

Müstemi

Kayıtlı Üye
İş
Ön Muhasebe & Raporlama
Bu yaşanan sıkıntıları yada akabindeki olayları bir bayan daha mantıklı yorumlayabilir sanırım ancak benim değinmek istediğim konu şu ki, bir insanın çok afedersiniz kaba bir tabir olacak belki ama o dallarda bezi yoksa (bahsettiğiniz türde siteler, mesajlaşmalar ya da cinler) durduk yere bu tarz bir durumla karşılaşabileceğini sanmıyorum. Tamamen tesadüfler ve sıradan şeyler olduğu kanaatindeyim.

ENDORA

Kayıtlı Üye
Akrabalarımda onlardan çocuğu olan bile var neden bu durum çok garip geldi size anlamadım.teşekkürler.

Bunda gariplik yok. Onlardan çocuğu olabilir ama Tecavüzün yani cinsel bir birleşmenin belirtileri farklıdır. Genelde rüya ile gerçek arasında bir vaziyette yaşanır birleşmenin yaşandığı kişinin yüzü görünmez ya da uyku halinden çıkıldığında bu sadece rüya olarak hatırlanır ancak partnerin yüzü hatırlanmaz. Arkadaşın bu tip rüyalar görüyormu ve vücudunda hiç bir yere çarpmadığı halde morluklar bereler oluşuyormu. Ay dönemlerinde aksama oluyormu. bunlarla yaşanan cinsel birleşme sonucunda oluşan gebelikler günümüz teknolojisi ile tespit edilemiyor yani baktığında rahim tamamen normal duruyor ama kadınların adet görmesini engelliyor ve gebelik süresi 7 ay. Bu saydıklarımı yaşıyormu arkadaşınız. Eğer yaşıyorsa Allah yardımcısı olsun.

La-edri

Kayıtlı Üye
Varliklar ile cinsellik yasanilacagina ben inanmiyorum, tabiyati ile tecavuz cocuk edinmek vsa bunlar mumkun degil. Ama bir musallatiniz varsa büyü vsa. O varliklar size böyle bir sey yasamissiniz gibi bir yanilgiya dusurebilir, bunu vizyonlar ruyalar yada buna benzer seylerle vesvese yoluyla desteklerler, ve insan gercektende onlarla iliski halinde oldugunu zan edebilir cocuk sahibi oldugunuda zan edebilir, ama bunlar gercektende olasi seyler degildir..
benim tavsiyem bu tip durumlar yasayan kisi bu inanci red etmeli, cunki inanip kabul ettigininde zaten pisikolojisi anormallesecek, ve olaylar iyice sarpa saracak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...