acil yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

adol

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ben kas hastasıyım kas hücrelerim ölüyor git gide yatalak oluyorum bana yardım edecek olan var mı lütfen yardım etsin biri :((

bendekiben

Elit Üye
Allah acil şifalar versin.Eğer iyileşiceğinize dair tam bir inanç sağlıyamazsanız size ne tedavi uygulanırsa uygulansın sonuç vermiyecektir.Bu sebeple inancınız ne yönde bilmiyorum ama derdi veren yaradan, dermanıda içinde verir.Ne imkansız hastalar varki sağlığına kavuşmuş ama bu inancını yüksek azimli kişilerin mucizeleri.Her perşembe günü şifa çalışması yapılmakta katılmanızı tavsiye ediyorum.Tam bir etki sağlıyabilmesi için inanarak ve enaz 3sefer katılmalısınız, ki bu sizin hastalığınızın durumuna göre değişir.Gerekli bilgi için aşağıdaki linki inceleyin.Sevgiyle..

http://www.gizlimabet.com/threads/27511-Şifa-Çalışması-İçin-Detaylı-Açıklama!!!!

adol

Kayıtlı Üye
çok teşekkür ederim sevgiyle katılacağım

arap

Banlı Kullanıcı
hastalıgının adı nedir bende de araştırılıyor

adol

Kayıtlı Üye
miyopati sanırım sadece kas hastalığı diye biliyorum

arap

Banlı Kullanıcı
Allah (c.c) şifa nasip eylesin zor bir durum yaşadıklarını anlayabiliyorum bana da 2 defa emg yapıldı kaslarda seğirme vardı şimdi güçsüzlük hissediyorum doktorlar muayene edip sende güçsüzlük yok emgler temiz diyor ama yine yaptıracağım kaslarımın eridiğini görüyorum parlarımda uyuşma karıncalanma güçsüzlük var umarım psikolojiktir benim için dua et bende senin için edeceğim inşallah dualarla düzlüğe cıkacagız

adol

Kayıtlı Üye
amin çok sağol kardeşim bende senin için dua edeceğim allah sanada acil şifa verssin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...