Varlık Daveti Yapacaklar Okusun Mutlaka

ruhname

Kayıtlı Üye
Medyum Kağan ile Öteki Gündem’in diğer konuğu olan Medyum Resul; ”Kıyametin ne zaman kopacağını Allah bilir, fakat 21 Aralık’tan sonra farklı bir döneme gireceğiz işte bu dönemde de cinler gibi diğer farklı boyutta yaşayan varlıklarla rahatça iletişim kuracağız zaten ben ufolarında cinler olduğuna inanıyorum kendimde bizzat gördüm.” dedi. kaynak: (Medyum Kağan ile Öteki Gündem dün akşam TR 1 Tv’de 21 Aralık’la ilgili bütün tartışmalara son noktayı koydu. 5 Faklı konukla 21 Aralık enine boyuna tartışıldı) ben bu habere çok sevindim sizin yorumlarınzıda bekliyorum :)

ruhname

Kayıtlı Üye
hiç yorum yapmıyosunuz nekadar ayıpp :)

klaroline

Kayıtlı Üye
ben de davetlerle çok fazla ilgileniyorum. fakat arık 21 aralıkla ilgili herkes o kadar çok şey söylüyor ki... ama ben de farklı bir dönem kanaatindeyim. bizim diğer varlıklarla daha rahat iletişim kurmamız iyi olurdu ama ya onlar masum insanlara durduk yere bulaşırlarsa?...

damlaaa13

Kayıtlı Üye
ben de davetlerle çok fazla ilgileniyorum. fakat arık 21 aralıkla ilgili herkes o kadar çok şey söylüyor ki... ama ben de farklı bir dönem kanaatindeyim. bizim diğer varlıklarla daha rahat iletişim kurmamız iyi olurdu ama ya onlar masum insanlara durduk yere bulaşırlarsa?...
kesinlikle haklısnz iyi olduğundan cok kötülüğü gelir :oops:

ruhname

Kayıtlı Üye
orası pek belli olmaz aslında zaten şuanda bili cinler le iletişim kuran pek çok insan var bunu bilen biliyor zaten bende 21 aralıkta dünyanın yeni bir evrime gireceğini inanıyorum ve bu haberi duyunca çok sevindim yani herhalde davetler daha kolaylasacak boyut arasında sırlı bi şe olacak belkide