arkadaşlar yardım edebilir misiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zillah

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben 19 yaşındayım, küçüklüğümden beri akşam yatarken gözlerimi kapattığım anda parmak izi gibi şekiller görüyorum, sonra parmak izleri sanki su gibi akıyor ama hala şeklini koruyorlar. Aslında tam parmak izi değil ama sadece çok benziyor. Daha sonra o akıp giden parmak izleri korkunç şekillere benziyor ve bende korkup gözümü açıyorum. Bazen de fizik derslerinde çarklılar vardır ya ona benzer bir şey görüyorum sadece dönüyor ama ona bir şey olmuyor. Sadece dönmesine devam ediyor ve gözümü açtığımda her şey geçiyor. Ve gördüğüm her şey kıpkırmızı parmak izleri,çarklılar.. Ben bunları rüya halindeyken görmüyorum. Gözlerimi kapadığım zaman gözümün önüne gelen şekiller.
Bundan 2 yıl önce gördüklerimin üzerine gitmek için bir kaç saniyeliğine korkumu yendim ve odaklandım şekillere. O şekiller git gide sayıya dönüşmeye başladı. Fakat o sayılarla ilgili hayatımda hiç bir şey olmadı.
Sizce küçüklüğümde gördüğüm bir şey beni bu kadar etkilemiş olabilir mi? Ya da bu gördüklerim duru görü olabilir mi?
Yardım ederseniz çok sevinirim arkadaşlar.

duygu12345

Kayıtlı Üye
arkadaşım bu ne bende bilmiyorum ama küçükken bende tuhaf şeyler görüyordum rüyada değilim ama gözümü kapayınca tuhaf bişeyler oluyor rahatsız oluyordum snn anlatdığın gibi anlamsız şekilsiz şeyler ama rahatsız ediciydi sonra zamanla yendim bi ara yine olmaya başlamıştı hemen yin yok ettim nasıl bir güç bilmiyorum ama karanlıkta dediğin gibi ruhaf şekilsiz şeyler sadece içime sıkıntı veriyor

gecce1

Banlı Kullanıcı
Büyük ihtimalle durugörü yetisi ama rakamlarda astroloji ilminde gözterilir o rakamların hesaplamasını öğrenirsen iyibir astrolog olabilirsin.
Eğer bu gördüklerin seni rahatsız ediyosa görmemen için göze kalem çekme diye uygulama var onuda iyibilen bi hoca yapar ancak kendiliğindende kapanmaz azalır ama duğgu değişimleri,üzüntü,sitres anlarında gene gözükür.
Yani kısacası ya eğitimini alacak bu yeteneği kullanacaksın yada tamamen görüşünü kapatacaksın.
not:eek: gördüklerini görmekiçinde aylarca riyazat yapan kişiler var

duygu12345

Kayıtlı Üye
gecce1 sanırım dediğin gibi görüşümü kapatdım.. çok rahatsız oluyordum bir şey görmüyorsun aslında karanlıkta tuhaf anlamsız bir şey ve sıkıntı veriyor. düşünceler sonucu ortaya çıkıyor sanırım düşündükçe başlıyor ben düşünmemeye başladım kapatdım dediğin gibi. ama gerçekten sıkıntı veriyor insana.

gecce1

Banlı Kullanıcı
gecce1 sanırım dediğin gibi görüşümü kapatdım.. çok rahatsız oluyordum bir şey görmüyorsun aslında karanlıkta tuhaf anlamsız bir şey ve sıkıntı veriyor. düşünceler sonucu ortaya çıkıyor sanırım düşündükçe başlıyor ben düşünmemeye başladım kapatdım dediğin gibi. ama gerçekten sıkıntı veriyor insana.
Ama kapatacaksın derken düşünce babında demedim aslında.hüddamcı hoca denen kişiler seni davete alıp sana onu gözteren vekilleri gönderip seninde durugürüne kalem çekecekler anlamındaydı sözlerim.Unutmaki o görüntüleri getiren vekiller var O vekiller neye yetkili yada hangi ilme kapıya hangi kabile v.s v.s ye hizmet ediyolarsa sana onu gözterirler.bizim sadece göz perdemiz kalkık görüntüleri getiriyolar unutmayın bunu.

gecce1

Banlı Kullanıcı
bunun birsürü sebebi var aslında.bunu tespiten söylüyorum ya ailene yada size büyü yapıldı ve etkisi azaldı,ya musallatınız vardı artık geri planda kaldılar yada siz bu durumun farkına vardınız mücadeleye başladınız ama genede ruhen sizi sıkar bu durum dediğim gibi ani duygu değişimlerinde gene ortaya çıkacağı kuvvetle muhtemel

duygu12345

Kayıtlı Üye
aileme büyü yapılması konusunda emin değilim çünki annemin erkek çocukları düşüyor ve annemde rüyalarında kedi görürdü o şeyler yapıyormuş.. hoca bağladı annm artık görmüyor. ben çocukkende karanlık ama şekilsiz o tuhaf hissi görüyordum şekilden daha çok kötü his veriyordu bana düşündürüyordu ama ne düşündüğünüde bilmiyorsun anlatamıyorum çok tuhaf.. zamanla geçti bi arad yine oldu yatarken ama anında farkına vardım ve dur dedim yani dur diyebiliiyorum o kötü hisse. dediğiniz gibi üzüntülü anlarda çıkabiliyor fakat çok şükür çocukluğumdaki gibi değil... çünki ben çok rüya gören birisiyimdir günde 3-4 tane görürüm hatırladıklarım. ve çocukken pek görmezdim karanlık şeyler.. bu anlatdığım şey ama zamanla sanki çocukken gördüm bu rüyayı dediğim şeyleri hatırlıyorum yaşadıktan sonra hatırlıyorum sanırım önceden karanlık gördğüm şeyler şimdi yaşadıkça aa bunu görmüştüm rüyamda sanki diyorum.

gecce1

Banlı Kullanıcı
Tmm durum anlaşıldı annenin gördüğü rüyalarda tamamen gerçek,hatta normaldede bebek 40 günlük olmadan kadının üzerinden kedi atlarsa %80 iltimallede cocuk düşer annenin gördükleride musallat ama hocanın anneni bağlaması yanında musallatlarınıda kaldırsaymış keşke ilk yazımda bahsettiğim gibi hoca görüşü bağlayacak insan kendi isteğiyle kurtulamaz bu durumdan kurtuldum zanneder ancak gene çıkar ortaya.
bu durumda ailenden sana geçmiş ailecek temizlik şart anlıcağın geçmiş olsun diyim allah karşınada iyi insanlar çıkarsın sıkıntılarından kurtulursun ailecek inş.

duygu12345

Kayıtlı Üye
annemn üzerine kedi çok atlar dediğiniz gibi özellikle hamileyken. ve annem ölülüleri çok görür dedemi felan... zaten hoca musallatlarını bağlamış baya varmış... suda felan bakmışlar.. hoca bizede bişeyler yazmıştı eğer takmazlarsa çocuklarıda zaptedemezsin demişti ama takmıyorum artık uzun süredir hoca bence yalancı. karşına iyi insanlar çıkar derken? bununla bir ilgisi var mı iyi insan çıkması kötü insan çıkmasının felan ?

gecce1

Banlı Kullanıcı
yani size yardımcı olacak kişi(hoca,medyum)olarak iyi kişiler çıksın demek istedim ve evet kısmet bağlılığına yol açar eş,iş anlamındada geçimsizlikler olur.

duygu12345

Kayıtlı Üye
anlıyorum fakat hocalara pek güvenmiyorum bir çok medyumda sahtekar. teşekkür ederim bilgileriniz için.

duygu12345

Kayıtlı Üye
bu arada ben secret kitabını okuduğum ve odaklanmaya başladığımdan beri şansım açıldı iş olsun felan daha işler yolunda gidiyor... odaklanarak bana gelmesini sağlıyorum evrene mesaj :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...