1. Grup Aura İnisiyasyonu çalışma programı!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Çakrada olduğu gibi Aura inisiyasyonunda da pazartesi- çarşamba- cuma günleri 23:00 te çalışma yapılacaktır.

Aura çalışması ikinci basamak çalışmanızdır,7 Aşama olacak.

14/12/2012 1. Çalışma aura kontrolü
17/12/2012 2. Çalışma aura tamiri
19/12/2012 3. Çalışma temizleme
21/12/2012 4. Çalışma arındırma
24/12/2012 5. Çalışma kuvvetlendirme
26/12/2012 6. Çalışma büyütme
28/12/2012 7. Çalışması yetileri arttırma

Yapılacak çalışmalarla auranız temizlecek, arındırılacak, tamir edilecek, açılacak,kuvvetlenecek, büyüyecek ve dengelenecek. En önemliside inisiye edilecek.
Hayırlı olsun:)

mmarti

Kayıtlı Üye
Öncelikle selamlar yeni üyeyim siteyi keyifle keşfediyorum emeği geçen herkese gerçekten teşekkürler, elleri dert görmesin, aura inisinasyonu nedir ne şekilde uygulanacak, katılım şartları nedir öğrenmek isterim...

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Çalışmaya az kaldı, şimdiden katılan üyelerimize hayırlı olsun:) Urumûn emeği ve enerjisine sağlık..

mercanada

Banlı Kullanıcı
İş
.
Çalışmaya az kaldı, şimdiden katılan üyelerimize hayırlı olsun:) Urumûn emeği ve enerjisine sağlık..

Sevgili Embriyo ,
İlk çalışmaya katılmadan bu çalışmayı alamıyoruz sanırım emin olamadığım için sorma ihtiyacı hissettim.
Sevgili İkbal'in paylaşımı için de teşekkür ederim dikkatle okudum.
Ne zaman bir çalışmaya katılmak istesem ya öncesini kaçırmış oluyorum yada rep puanım yetmiyor :(
çakra,ara ve durugörü için sabırsızlıkla bekliyorum

ikbal1505

Guest
Aura çalışmasına katılabilmek için çakra çalışmasını tamamlamış olmanız gerekir. Sevgi ve ışıkla. :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Bütün çalışmalar yeni oluşturulacak gruplarla tekrarlanacaktır. Forumu takip edin, duyurusu yapılacaktır.
Durugörüye katılabilmek için diğerlerine katılmak gerekmiyor. Durugörü(vizyon) ayrı bir çalışmadır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...