sorularımmm ve cevap verebileceklerr??

sadecesevdim

Kayıtlı Üye
öncelikle mümkünse kimsee ne yapıyorsun senn günah yanlış vs gibi yorum yapmasın böyle yorum yapacaklar hiçbişey yazmasınn!!

4 ay önce vefk yaptırdım,aşk için geri dönmesi için oldu döndü 2 ay boyunca gözle görülür derecede farklıydı herşey, o ilgisiz insan gitti yerine gayet sevgi dolu ilgili insan geldi ancak en yakın arkadaşımla paylaştım bu durumu arada konuştuk 2 ay sonra herşey gene terse döndü aramamaya başladı sormadı ilgisizleşti ve bitti paylaştığımdan mı yani herşey değişti?
1.vefkin etkisi geçicimidir?(1 aylık 2 aylık 3 aylık)yoksa belirli bir zaman sonra enerjisini yine toplar etki etmeye başlar mı?
2.vefklerin mi etkileme süreci daha hızlıdır büyülerin mi?(vefki 40 gün taşı, işlem yap 10 gün bekle vs aynı durum büyülerde de geçerlimidir)
3.harmura celbi işlemi nasıl bir işlemdir?(karşı tarafı etkileme , sonuçları vb)
4.büyüler yapıldığı andan itibaren mi etki göstermeye başlar?(veklerde taşıma dua enerji vs gibi etkenler oluşursa etkilermiş)
5.harmura celbi gibi bir işlemin etki süresi minimum nedir?

şimdiden teşekkürler..

Foras

Kayıtlı Üye
Yapılan büyüyü birine söylemek en kolay büyü bozma yöntemidir.

sadecesevdim

Kayıtlı Üye
o zaman yapılan hiçbir çalışma ve sonuçları paylaşılmamalı.Bu bi sorumu cevapladı teşekkürler

efendi82

Kayıtlı Üye
Nasıl cesaret edipte bir insana kendi arzusu dışında bir şeyler yaptırma cesaretini kendinizde buluyorsunuz hayretler içerisindeyim... Allah yardımcınız olsun...

nigxe

Kayıtlı Üye
Uygulamayı söylediğiniz arkadaşınız bu konulara inanmıyorsa onun inancsızlığı sizin inancınızdan daha etkili olmuştur.

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Valla sevdiğimin bana beni sevdiği için dönmesini tercih ederdim, bir ömür boyu büyü ne zaman etkisini kaybeder acaba kaybedince ne olur vaz geçermi korkusu ile yaşamaktan daha güzel değilmi bu..?.

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
büyüye inanmam , çok sevdiğim biri vardı lakin onu kendime başka yollarla bağlamak yerine ona geçmişimizle iligi herşeyin olduğu bir video hazırladım aslında ondan vazgeçmiştim çünkü ne yaparsam yapayım eskisi gibi olamıyorduk .. o video vedanın aksine bana geri dönüşü oldu şimdi eskisinden bile daha çok aşık bana, uzak durun büyülerden size tavsiyem kendiniz başarmaya çalışın bazı şeyleri.. ve asla pes etmeyin sonuna kadar gidin. sevgiler..

sadecesevdim

Kayıtlı Üye
öncelikle mümkünse kimsee ne yapıyorsun senn günah yanlış vs gibi yorum yapmasın böyle yorum yapacaklar hiçbişey yazmasınn!! demiştim başta yinede herkesin düşüncesine saygı duyarım uyarınız ve aklınız için teşekkürler.

focus

Kayıtlı Üye
büyü vardır. gerçek olan var olması ama unutmayın gerisi aldatmaca ve aldanmaca,

Allah hüküm sahibidir. ne büyücü ne büyü yaptıran ne de yapılan, bu durum da bu işler uzun sürmez sürdürülemez, mizanı koyan onu bozun diye müsade eder mi sanıyorsunuz?

ne büyük gaflet olur bu.

bütün bu ugraşılar da bir sınavdır. hayatı kendi akışında yaşamak en güzelidir. ama insanoğlu bununla yetinmiyor dogası gereği şeytana ve icatlarına meyilli işte. :)

saglıcakla.

sadecesevdim

Kayıtlı Üye
müslüman değilim ve söyledikleriniz sadece sizin dininize özgü inanışlar sözler vs.bn büyü var mı gerçek mi diye bi sual sormadım yinede teşekkürler.

focus

Kayıtlı Üye
benim söylediklerim evrensellik taşır, çünki ben iman etişsem Alemlerin rabbi diye bir ve tek olan Allah'a iman etmişimdir. Bu nedenle iradesi hür şekilde bırakılmış insan neye inanırsa yada inanmaz ise bu o kişiyi baglar ama benim bakışım da tüm kainatın sahibi Allah dır. Bu nedenle sözlerim evrensellik manasın da bütünlük içerir.

şunu bilmenizi isterim neyi aradıgınızı bilmiyorsanız buldugunuzun ne oldugunu anlayamazsınız.

bu fiilleri yapmanız için bir inanç sisteminde olmanızda gerekmez ama anlatmak istediğim yaşamın size sunduklarından katkılarından faydalanmasınızdır,

bir de şöyle düşünün size bu yaptıklarınızın aynısını başkası yapsa siz neler hissederdiniz?

saglıcakla.

mercanada

Banlı Kullanıcı
İş
.
Ben kimseyi yargılamam,şunu yap bunu yap yada doğru yanlış şeklinde hüküm vermem.
herkes her istediğini yapar ve sonuçlarını kendisi gözlemler görür.ney ikna olacağını ve mutluluk kavramını herkes kendisi belirler.
Sonsuz inancım olan şey ise ; en büyük başarı kendimizle uğraşmaktır.
Ne yaparsanız yapın bir insanı değiştiremezsiniz.İster sevin, ister dövün, ister hür iradesine müdahale edin .Bu sizi bir yere kadar tatmin edecektir.
Yapılması gereken kendimizi değiştirmek, geliştirmek, sabırlı ve erdemli olmayı bilmek ve bizim olmasada başka insanları sevmeyi bilmek.
İnanın kendimizle uğraşmak ve kendimize yatırım yapmak bizi her sıkıntıya tahammül edecek güce kavşturur.

Sevdiğim bir sözü alıntı yapıyorum 'hayat olması gerektiği gibi değil-olduğu gibidir,

Sevgilerimle,

sadecesevdim

Kayıtlı Üye
ben anlamıyorum ki sizi ben felsefe edebiyat doğru yalnış etik kurallar vb bilgilendirme ,düşüncelerinizi paylaşılmasını, doğrularını savunmasını,doğruyu bulmayı, beni aydınlatmasını istemedim kimseden, bu konuya vakıf olanlardan sorularıma cvp istedim.herkesin doğrusu yanlışı kendine yaptım ve doğrumu yanlış mı diye sormadım.yaptım eyvah napıcam şimdi demedim.bana sorularımın cevabını verin biliyorsanız ,bilmiyorsanız savunduğunuz ilkelerin olduğu başlıklarla ilgilenin.teşekkürler aydınlandım..