Çakra İnisiyasyonu 1. Grup 7. Çalışma Deneyimleri

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Deneyimlerinizi buradan paylaşabilirsiniz, hayırlı olsun:)
Urum'un enerjisi ve emeğine sağlık....

*AnGeL*

Kayıtlı Üye
Basimda yogun bir agirlik hissettim,ellerimde de sicaklik.Urum'un emegine,enerjisine saglik.

AJA

Elit Üye
Ben katılan arkadaşlara başka bir şey sormak istiyorum.Fiziksel değilde ruhsal yada duygusal farklılıklara dikkat ettiniz mi hiç ?

gümüş

Kayıtlı Üye
Ben son iki çalışmayı ard arda yaptım dün gece. Her ikisi de tam 17 ser dk İlkinde görüntüler çok enteresandı. Beşgen galiba altın plaka üzerine yeşil ve kırmızı taşla işlenilmiş madalyon, altın örümcek ve örümcek ağı, topuğuna gerçek papatyalar iliştirilmiş ayakkabı ve sonra her yer papatya, papatya papatya :) Arada minik pembe güller de vardı ama ayıldım hala her yer papatya :)
22.00 calısmasında ise coklukla tepemde ağrı /baskı vardı gerçekten baş ağrısı mı olması gereken mi bilmiyorum ama sonra geçti . İkinci çalışma görüntüm başta buzlu bir dağda tay hatta kula vadır beyaz, benim için orada gibi sonra o süt beyaz at oldu ve bitene dek bakıştık. iyi geldi ama .
Teşekkür ediyorum :)

AJA

Elit Üye
Ben son iki çalışmayı ard arda yaptım dün gece. Her ikisi de tam 17 ser dk İlkinde görüntüler çok enteresandı. Beşgen galiba altın plaka üzerine yeşil ve kırmızı taşla işlenilmiş madalyon, altın örümcek ve örümcek ağı, topuğuna gerçek papatyalar iliştirilmiş ayakkabı ve sonra her yer papatya, papatya papatya :) Arada minik pembe güller de vardı ama ayıldım hala her yer papatya :)
22.00 calısmasında ise coklukla tepemde ağrı /baskı vardı gerçekten baş ağrısı mı olması gereken mi bilmiyorum ama sonra geçti . İkinci çalışma görüntüm başta buzlu bir dağda tay hatta kula vadır beyaz, benim için orada gibi sonra o süt beyaz at oldu ve bitene dek bakıştık. iyi geldi ama .
Teşekkür ediyorum :)
Ne kadar çok şey görmüşsün :) Bende görüntü sıfır :D

buffy

Kayıtlı Üye
Gözlerim kapalı olduğu halde başımın üstünde aydınlık olduğunu gördüm:)) bu sefer aşırı uyku bastırdı yarım saat sonra uyudum

coook teşekkür

gümüş

Kayıtlı Üye
Ne kadar çok şey görmüşsün :) Bende görüntü sıfır :D

Valla benim tüm çalışmalar inanılmaz renkli geçiyor ya hayal gücüm enerji fazlasından tavan yapıyor ya da gerçekten inanılmaz bir dünyaya gidiyorum süreçte.Gördüklerimi anlamak ve yorumlayabilmek isterdim ama şimdilik sadece verdiği hissi biliyorum, iyi. Yarın icin umut veriyor, o umut da cesaret +)

AJA

Elit Üye
Evet deneyimlerimizi bir de biri yorumlasa :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Görülen vizyonların yorumlanmasını ancak kişi zamanı geldiğinde yapabilir. Bunun için de not alınması gerekir. Ama en önemlisi de sayın gümüş'ün de dediği gibi sonrasında ne hissettiğinizdir. Rüyalar için de aynı şey geçerlidir, ne gördüğünüzden çok ne hissettirdiği!
Hatta gördüğünüz size özel bir kanal bilgisi ise kimseyle paylaşılmaması gerekir.

AJA

Elit Üye
Görülen vizyonların yorumlanmasını ancak kişi zamanı geldiğinde yapabilir. Bunun için de not alınması gerekir. Ama en önemlisi de sayın gümüş'ün de dediği gibi sonrasında ne hissettiğinizdir. Rüyalar için de aynı şey geçerlidir, ne gördüğünüzden çok ne hissettirdiği!
Hatta gördüğünüz size özel bir kanal bilgisi ise kimseyle paylaşılmaması gerekir.
Öğrenmek ne hoş bir haz :) Tıp :D