Astral Seyahat Nedir-Nasıl Yapılır-Faydaları ve Zararları

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Son günlerde internette bir Astral Seyahat muhabbeti aldı başını gidiyor bir taraftan iyi, yani en azından insanlar ruhsal güçler hakkında bilgi ediniyor ama kötü olan yanı astral seyahat hakkında bilgi edinen başlıyor astral anılarını anlatmaya şimdi sizlere bu yazımda astral seyahat hakkında kesinlikle gerçek olan bilgileri vereceğim ki sizler de astral seyahat hakkında gerçekleri öğrenin.

Astral Seyahat Nedir ?
Düşünce gücü ile paralel evrende ruhsal gezintiye çıkmaya Astral Seyahat denir.

Astral Seyahatin Yararları Nelerdir ?
- Ruhsal özelliklerinizde güçlenme olur.
- Hayal gücünüz genişler.
- Mutluluk hormonu salgılar.
- Evrende ki herşeye farklı bir gözden bakmanızı sağlar.
- Psişik güçlerinizde gelişme olur.

Astral Seyahatin Zararları Nelerdir ?
- Ruhsal varlıklar musallat olur.(Eğer korkuyorsanız.)
- Ruhsal anlamda rahatsızlık geçirirsiniz.

Astral Seyahat Nasıl Yapılır ?
- Önce bir duş alıp rahatlamaya çalışın.
- Daha sonra üzerinizde ki negatif enerji üreten aksesuarları çıkartın (saat, kolye, bileklik vs.).
- Işık olmayan bir odaya geçin ve yatağa yatın.
- Gözlerinizi kapatın ve nefes verip alarak rahatlamaya çalışın.
- Bir yer hayal edin ve orada yürüdüğünüzü düşünün.

Olumlu Sözler
- Kendime güveniyorum...
- Rahat ve sakinim...
- Güvenimi geliştiriyorum ve hiçbirşeyden korkmuyoum.
- Bedenimi hissediyorum...
- Bedenimi tamamen serbest bırakıyorum....
- Ruhsal seyahata hazırım...

Astral Seyahat Yapan Kişilerin Yorumları
"Beden dışındaki ilk tecrübemi gayet iyi hatırlıyorum.O zamanlar 7 yaşındaydım ve böyle birşeyden haberim yoktu.Bir yaz günü, sabahın erken saatlerinde çok susamış olarak uyandım. Yataktan dışarıya çıkarak içme suyunun bulunduğu yere gittim.Ancak sürahi boştu.Bunun üzerine pencereye doğru yürüyerek perdenin aralığından güneşin ilk ışıkları ile aydınlanan bahçeye baktım.Sonra geri dönerek yatağa geldim.Yatağın dolu olduğunu gördüğüm zaman şok geçirdim.Yatağımda uyumakta olan birisi vardı ve bu insannı kendim olduğunu gördüğüm zaman korku ve şaşkınlığım daha da arttı.Bu şaşkınlık sebebiyle olsa gerek, aniden ve süratle bedene çekildiğimi ve ayaklarımın bedenimin ayaklarının üzerine gelecek şekilde bedenime gömüldüğümü hissettim.Sonra uyandım, daha sonra bu olaylar birçok kereler tekrarlandı." Ruhsal Güçleri Geliştirme Teknikleri - Harun Candan

İslam Düşünürlerinin Astral Seyahat Hakkında Düşünceleri
Mevlana Celalettin Rumi, ruhun uykuda bedenden ayrıldığını söyler ve Mesnevi'sinde bu düşüncesini şöyle belirtir: "Can; atlarınızı eğersiz koyar, bu sır ölümün kardeşidir, sırrıdır. Ama gündüzün geri gelmesi için ayaklarını uzun bir bağla bağlar. Can; boşlukta astar gibi gizlidir, bedense yorgan altında döner durur. Sen bedensiz bir bedene sahipsin."

İbni Sina, insanın ruhla bedenden oluştuğunu belirtir. Ve şöyle der: "Beden nefsin çalışmasına uygun bir hale gelince, ruh bedene gönderilir, istenirse bedenden ayrılır. Tamamen ayrılınca bir daha yok olmaz."

Tasavvufi çalışmalarda ruh ve beden ilişkisinin üzerinde özellikle durulur. Mesnevi'nin birçok yerinde, Ahmed Efla-ki'nin "Ariflerin Menkıbeleri" adlı eserinde ve sayısız evliya, ermiş ve veli öykülerinde; ruhun gerek istenildiği zaman, gerekse istemeden bedenden ayrılabildiği anlatılmıştır. Genellikle bu olay keramet ve mucize olarak nitelendirilir.

Şeyh Bedrettin, "Varidat" adlı eserinde bunu açıkça anlatır:
"Bazen kendimi latifleşmiş hissederim, fizik bedenim o varlığın bir kopyasıdır. Bu latif varlık, beden şeklinde görülür. Tıpkı buharın yoğunlaşmadan evvel görülememesi gibi, buhar yoğunlaşınca bulut olur, görülür."

Not : 18 yaşından küçükler ve korkusu, kalbi vb.olan kişilerin kesinlikle denememesini tavsiye ediyoruz, sonuçta bu bir oyun değildir!!!

''Alıntıdır''

Foras

Kayıtlı Üye
Astral seyahat bazen ölüm ile yaşam arasında kalındığında da gerçekleşiyor, mesela bir ameliyat olurken ameliyatı yukarıdan izlemek, arabaw kazası geçirirken arabanın taklalar attığını görmek gibi.

ruhname

Kayıtlı Üye
bende son günlerde astral seyahata çok ilgi duymaya başladım gerçekten çok eğlenceli en kısa zamanda deneyeceğimm umarım yaparım

canmert196

Kayıtlı Üye
olumlu sozlere astral bedenim ayriliyor diyin zikir de kullanabilirsiniz anlami uygun olmak kaydiyla nefesiniz size ait gelmeyegene kadar agzinidaki havanin yarattigi hafif hissi alana kadar gevseyin sonrasini olusa birakin bunlari yapmadan once dusunun kendi tekniginizi yaratin. et urunleri yemeyin o gun ve ondan daha onceki gunlerde ve ard arda cikmaya calismayin 2-3 gun ara verin oyle deneyin enerjinizi toplayin ve 18 yas alti kismini sacma buluyorum agac yasken egilir diye dusunenlerdenim.Ilk denemesinde sonuc alan kisi sayisi cok azdir baska bir alandan gecmistir buyuk ihtimallende.