ne oldu bana?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lord_of_Hackland

Kayıtlı Üye
İş
sinirlendirmek
Mereba...Ben bir kac yildir sacma sapan seyler yapip duruyordum...
1.bizim sulalede her kes bir birine buyu falan yapip duruyordu,buyucuye gitmeyen bir kac adam bula bilirdiniz yan...hatta annem bile giderdi...
2.istemeden gozumun onunde garip ipler imajine olurdu...onlari kontrol etmek zor olurdu,el ayagima dolasirdi...sonralari biraz kontrol ede bildim ve yavas yavas yok oldular...simde de bazen goruyorum...
3.ne istediyimi bilemiyorum...bir olaya iki farkli taraftan baktigimda iki tarafin da hakli oldugunu goruyorum ve hangisine uyucagimi bilmiyorum...cok kararsizim...
4.hareketlerimde qariplikler var...ellerim aciliyor,mimiklerim oynuyor,istemeden kavga ettiyim birilerinden sonra ozur diliyorum,
5.uyurken sIk sIk uyku felci geciriyorum...
6.artik islam dinine inancim azaldi ve onu ozlesem de yaklasamiyorum...hristianliga da...yani colde kaldim...
7.icimde benimle konusan biri var...hep dir dir dir basimin etini yiyor...salak salak konusuyor ve ben de ona hep kiziyorum,bazen kufr ediyorum...
------------------
supelerim:
1.icime seytan girdi...
2.bana buyu yapildi...
3.sizofreni oldum...
4.ben aptal bir sapigim...

klaroline

Kayıtlı Üye
ben büyük ihtimalle içinize konakçı bir üç harflinin girdiğini düşünüyorum. aynıları bende de vardı.fakat bir arkadaşımız forumda insanın içindeki üç harfliler hakkında konu açmıştı. ben yardım istedim. bir çok uygulama gösterdi. daha rahatım şimdi. konuyu gez bir senin için faydalı şeyler bulacaksın.

AJA

Elit Üye
Büyü yapılmış yada bedeninizde yaşayan bir cin var.Bu cin yapılmış olan bir büyüden dolayı sizi rahatsız ediyor olabilir.Şizofreniye hiç benzemiyor.4.seçeneği şuan bulunduğunuz durumdan dolayı düşünüyorsunuz.
1-Site yönetiminden yardım alabilirsiniz iyi bir bakım yapılıp çaresine bakılabilir .
2-Bir psikologla görüşebilirsiniz.

iyi forumlar.

Lord_of_Hackland

Kayıtlı Üye
İş
sinirlendirmek
Ama ben azerbaycandayim,bu ucharfliyi kova bilmek icin etkili bir ritual ya da ayin varmi sizce?a,bir de soylemeyi unuttum...bir gun arkadaslarimla geziyorduk,bir arkadasim bana:
niye namaz kilmiyorsun,boyle abuk subuk seyler yapiyorsun?buyulerle falan ilgileniyorsun?dedi,ben de:
ne yapiym?kravatla gomleklemi geziym?boyleyim iste dedi...
sonra bana :
senin icinde bisey var,sen deilsin b dedi...
ben de guldum,
sonra oz halde bana kelime'i sehadeti soyle!dedi...
yine guldum,
sonra hemen soylemezsen fafani bedeninden ayiririm dedi...
ben de soylemeye basladim...ikince eshedu diyince gozlerim karardi,basim dondu,kalp atislarim yukseldi...sonra tekrar soylememi istedi,korktum,yapammadim...sonra oturdum bir yerde...bana tekrar soyletmeye calisti...bu sefer unuttum,sonra sonunde soyledim,2 kere...sonra gulerek kafami kaldirdim ve sanki kendim istiyordum,ama mantiksiz yere:
simdi de seytan cikaran mi oldun? :) hadi seni katolik okuluna gonderelim dedim...
bana dedi ki,bu sen deilsi,o...onun sesi...sonra normal olarak soyleye bildim kelime'i sehadeti...kabus gorunce ruyada da kelime'i sehadet soyluyorum,sonra buyuk bi patlamadan sonra uyaniyorum...

klaroline

Kayıtlı Üye
benim tahmin ettiğim gibi. aynen dediğimi yapmalısın. dediğim konuyu gez orada yapacaklarını arkadaşım anlatıyor.

AJA

Elit Üye
Böyle ciddi bir durumdan kendiniz kurtulamazsınız .Muhakkak yardım almalısınız.Sanırım doktorluk bir işiniz yok .Sizin yapacağınız şuanda dua etmek Allah'tan yardım dilemek ve bol bol ayetel kürsi,nas - felak dualarını okumak.Geçmiş olsun Allah yardımcınız olsun..

byrosa

Kayıtlı Üye
Her şeyi Cin ve Büyü olarak yorumlamayın, Psikolojik bir rahatsızlığınız var kısa süre içinde bir hekime görünmenizi tavsiye ederim, iyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...