kötü birinin negatif enerjisinden kurtulmak için bir büyü;tavsiyemdir.

klaroline

Kayıtlı Üye
öncelikle büyüyü bilmeyenler yaparsa konsantre olmayı beceremezler.büyü üç katıyla geri size döner. bu büyüyle rahatsız olduğunuz kişinin içine sıkıntı sokabilirsiniz.

Preform zaman Ay karanlık
Malzemeler:
Eğer ritüel İğne ve iplik başlamaya hazır olana kadar küçük bir bez bebek (kukla) baş sökülmüş ayrılmak
kişiden bazı kişisel öğe bağlamak (istiyorum tirnagi kupürleri, saç, el yazısı örneği)
Siyah kurdele
Siyah mum
Kazan veya diğer yanmaz konteyner
Steril iğne
Adet parşömen kağıt ve kalem veya tüy ve
Her çeyrek (isteğe bağlı) at Bir mum
Ritual:
çeyrek Call – Her çeyrek kala ekstra koruma için bir ateş çemberi oluşturmak için mum kullanmak ister. Işık siyah mum derinden bağlayıcıdır kişi, bebeğin kafasının içinde kişisel nesne yere konsantre ve siyah kukla başının etrafında şerit shut.Tie dikmek, o kişinin bağlayıcı anlamına.
Zarar, benim yapılacaktır hiçbiri ile
Ben burada bind size (kişinin adı)
Sözlerin bana zarar veremez
Düşüncelerinizi bana zarar veremez
Sen bana zarar veremezDevam Bunun gibi hissedene kadar gücü ile kabaran bu falan ilahi. Görselleştirin kişi iftira veya sözlü ve zihinsel size ilahi sırasında taciz çaresiz.~ Şimdi bağlamak büyü ~
Eğer kağıt küçük bir parçası üzerinde o işareti sigil veya bir zanaat ismi var. Değilse, kendi tam adını işaret. başkaları ile ayin çalışıyorsanız, onlar da kağıt imzalamanız gerekir. parmaklarınızı biri steril iğne ile prick ve imza fazla kan küçük bir damla koydum. başkaları ile çalışıyorsanız Yine, onların imzalarını fazla kan bir damla koymalısın. (Tabii ki farklı bir iğne kullanarak), Kağıt Katlama ateşe ışık ve kazan (ısı geçirmez yüzey olmalıdır içine bırakın!). Meditasyon alevlerin üzerine kağıt kadar tamamen uzak yanıyor. Bir grup ile, bu noktada el katılmak ve güç çember etrafında dalgalanma hissediyorum büyü bağlı olarak çalışıyorsanız. Zemin ve merkezi
Yayın daire. onların koruma ve güç Bury bebek kadar uzağa mümkün önümüzdeki birkaç gün içinde için Tanrıça ve Tanrıya şükür.
“Sen bağlanmıştır hangi bind ki!”