meraba bir sorum var;

klaroline

Kayıtlı Üye
öncelikle konuyu doğru yerde açmadıysam özür dilerim. sorumsa şu; ben yaklaşık 1 senedir ne dilediysem gerçekleşiyor. hiçbir aksilik yaşamıyorum. istediğim hayali gerçekleştiriyorum. tabi bazı enerji deneyimleri ve maji uygulamaları da deniyorum .sizce bu olaylarda yaptığım denemelerin etkisi var mıdır? ya da farkında olmadan kuantum olumlama yapıyor olabilir miyim? yapıyorsam eğer nasıl geliştirebileceğimi söyler misiniz? teşekkürler...

thales

Kayıtlı Üye
Merhaba
Aynı soruyu bende tersten sormak istiyorum. Murphy kanunlarının ayaklı kanıtıyım sanki.

byrosa

Kayıtlı Üye
öncelikle konuyu doğru yerde açmadıysam özür dilerim. sorumsa şu; ben yaklaşık 1 senedir ne dilediysem gerçekleşiyor. hiçbir aksilik yaşamıyorum. istediğim hayali gerçekleştiriyorum. tabi bazı enerji deneyimleri ve maji uygulamaları da deniyorum .sizce bu olaylarda yaptığım denemelerin etkisi var mıdır? ya da farkında olmadan kuantum olumlama yapıyor olabilir miyim? yapıyorsam eğer nasıl geliştirebileceğimi söyler misiniz? teşekkürler...

Merhaba yaptığınız deneme ve uygulamaların etkisi elbette olacaktır. Bunlar dışında kendinize bir hedef belirleyin, kendinizi hangi yönde geliştirmek istersiniz? Bunun cevabını verdikten sonra Forum'da biraz araştırma yaparak istediğiniz yeteneği geliştirebilir ve daha başarılı bir şekilde uygulanmasını sağlayabilirsiniz. Her şeyden önce sabır en önemli kuraldır bunu hiç bir zaman aklınızdan çıkarmayın, sevgilerle.

LETEREFURU

Banlı Kullanıcı
Çelişkiler insanı her zaman kaosa götürür.....