yardımınıza ihtiyacım var

çedene

Kayıtlı Üye
lütfen bana yardım edin.

8 yıllık ilişkim 6 ay önce yakın bir arkadaşım yüzünden bitti ben sevgilime karşı o kadar soğudum ki elim telefona hiç gitmedi ayrı şehirlerde yaşıyoruz hiç aramadım o beni aradı 2 kere ama aradığında çok soğuk konuştum birkaç gün önce evlenmiş görücü usulü 3 ay içersinde tanışma söz düğün ve ben dün kendisini aradım bana evlendiğini söylemedi telde ağladı çok zor günler geçirdiğini hocaya gittiğini bize büyü yapıldığını söylemiş istersen bende bir büyü yapayım sevgilin köpek gibi dönsün demiş ama bu kabul etmemiş telde çok ağladı daha 4 günlük evli sayıklıyor gibiydi bir tuhaftı büyü yapıldığı konusunda bende şüpheliyim çünkü deli gibi sevdiğim adamı bir günde sildim ve bir daha hiç düşünmedim ama evlendiğini öğrendiğimden beri kalbim sıkışıyor nefes alamıyorum elbetteki evli bir adama karşı artık umudum yok ama resimlerinde gördüm normalde o muska kullanmazdı boynunda büyük bir muska vardı sizlerden yardım istediğim konular
1. eğer büyü yapılmışsa büyü tuttu biz ayrıldık ve o başkasıyla evlendi bu büyü beni etkilemeye devam edermi büyü varsa nasıl öğrenebilirim bunu bozdurmam gerekli mi
2. ruhen kalben çok kötüyüm kalbimin üzerindeki ağırlık tarifsiz 2 gündür yemek yiyemiyorum uyuyamıyorum üstelik migrenim var başım iyice ağrıyo beni manevi olarak rahatlatacak neler yapabilirim ben onu bu kadar zamandır düşünmezken içten içe de beni arayacak diye bekliyordum pişman olup gelecek diyordum bana telde pişmanlık ve çaresizliği aynı anda yaşıyorum dedi bende şuan pişmamın keşke daha önce önlemimi alsaydım keşke engel olabilseydim bu duygular içinde nasıl toparlanabilirim neler yapmam lazım
3. ister istemez bana yapılan bu haksızlığı hazmedemiyorum kötü şeyler yapmaktan korkuyorum ben onu 8 sene bir evin içinde herkesten uzak bekledim hiçbir sosyal hayatım yoktu arkadaşım yoktu o istemiyor diye ben onu beklerken onun 6 ayda başka biriyle evlenmesini hazmedemiyorum beddua ediyorum buna engel olamıyorum onun da mutsuz olduğunu görmek istiyorum bu düşünceye nasıl engel olmalıyım

bana bu konularda yardım edecek deneyimli kişilerin yardımına ihtiyacım var

hürem

Kayıtlı Üye
yardımcı olmak isterdim ama ağır bir konu ve ne olup bittiğini bilmeyen kimse de yardımcı olamaz diye düşünüyorum. size büyü yapmak isteyecek insanlar mı vardı çevrenizde. yani uzun sürmüş bir ilişkisini bitirip de aniden evlenmesi olmayacak birşey değil. birçok sebebi olabilir bunun. bence kolay olmaz tabi ama unutmaya çalışmalısın. evlenmiş artık. mutlu değilse bu onun sorunu. sen de yoluna devam etmelisin. hayatta insanın başına herşey gelebilir. arkadaşlarından yardım iste seni bu süreçte yalnız bırakkmasınlar. destek olsunlar sana.

çedene

Kayıtlı Üye
benim çevremde yok zaten bilen kişi yok annem ve iki kız kardeşim biliyor ama onun 7den 70e tüm akrabaları biliyordu zaten ona size büyü yapılmış denmiş ben ondan ümidimi kestim zaten asla olamaz biliyorum ama eğer büyü varsa bu yüzden ayrıldıysak bu beni etkilemeye devam edermi bu büyü üzerimizdeyken bana etkisi olurmu sonçta büyü varsa amacına ulaştı ama beni olumsuz olarak etkilemeye devam edermi ben bunu öğrenmek istiyorum

8 yıllık ilişki biter ve gider başkasıyla evlenir bu normal belki evet ama hala bana ağlaması sinir krizi gibi arka arkaya aynı kelimeleri sıralaması tuhafıma gitti sanki birşeyden etkileniyor gibiydi belkide yok birşey ama ya varsa artık bu şeyin beni etkilemesini istemiyorum varsa birşey bundan kurtulmak istiyorum