gencadam

gencadam

Kayıtlı Üye
oncelikle boyle bir hizmet verdiginiz icin tesekkur etmek istiyorum.siteye yeni uye oldum ve cok begendigimi soylemek istiyorum.Beni en cok ilgilendiren bolumu ruya tabirleri bolumu.Hayatimda ruyalarimin cok buyuk bi etkisi var.gordugum ruyalarin cogunun ciktigini goruyorum.Bundan tam iki yil once gordugum bi ruyayi analatmak istiyorum.Ruyamda kendimi ortaokulu okudugum okulun bahcesinde goruyorum.bir grup arkadasimin kendi aralarinda top ile oynadiklarini goruyorum.Benide aralarina cagiriyorlardi.Ben ise onlarin arasina katilmadim.ileride baska bir grubun top ile oynadigini gordum.bende onlarin arasina girdim.onlarla top oynamaya basladim.iclerinden biri topu havaya firlatti.bende topu yakalamak icin kosmaya basladim.topu yakalayim derken bir kizin uzerine dustum.ve kizla sarilmis bir vaziyette yerde yuvarlanmaya basladik.Yerde yuvarlandikca icimden galiba bu kiza aşık oldum diyordum.kizin sac rengi sari kumral arasi bir seydi.goz rengi ise yesile benziyordu.ruyamin yorumunu az cok tahmin edebiliyorum ama sizin tabirinize ihtiyacim var.simdiden tesekkur etmek istiyorum...

dido06

Banlı Kullanıcı
kardes sanırım bız yenı uye oldugumz ıcın bıze yorum yapmıyolar bende 3 4 undur beklıyorm bırsdaha beklıyelım sanırım yenı uyelere bı zaman verıyolar herelade

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
kardes sanırım bız yenı uye oldugumz ıcın bıze yorum yapmıyolar bende 3 4 undur beklıyorm bırsdaha beklıyelım sanırım yenı uyelere bı zaman verıyolar herelade

yeni üye olmanızla alakası yok sadece pantea şu ara site dışı işleri ile çok yoğun ve sizinle en kısa sürede ilgilenecek. Lütfen sabırlı olun arkadaşlar.

Pantea

Kayıtlı Üye
oncelikle boyle bir hizmet verdiginiz icin tesekkur etmek istiyorum.siteye yeni uye oldum ve cok begendigimi soylemek istiyorum.Beni en cok ilgilendiren bolumu ruya tabirleri bolumu.Hayatimda ruyalarimin cok buyuk bi etkisi var.gordugum ruyalarin cogunun ciktigini goruyorum.Bundan tam iki yil once gordugum bi ruyayi analatmak istiyorum.Ruyamda kendimi ortaokulu okudugum okulun bahcesinde goruyorum.bir grup arkadasimin kendi aralarinda top ile oynadiklarini goruyorum.Benide aralarina cagiriyorlardi.Ben ise onlarin arasina katilmadim.ileride baska bir grubun top ile oynadigini gordum.bende onlarin arasina girdim.onlarla top oynamaya basladim.iclerinden biri topu havaya firlatti.bende topu yakalamak icin kosmaya basladim.topu yakalayim derken bir kizin uzerine dustum.ve kizla sarilmis bir vaziyette yerde yuvarlanmaya basladik.Yerde yuvarlandikca icimden galiba bu kiza aşık oldum diyordum.kizin sac rengi sari kumral arasi bir seydi.goz rengi ise yesile benziyordu.ruyamin yorumunu az cok tahmin edebiliyorum ama sizin tabirinize ihtiyacim var.simdiden tesekkur etmek istiyorum...

Eger genellikle haberci ruyalar goruyorsaniz ve kendiliklerinden tabir oluyorlarsa bunlari paylasmamanizs en dogrusu olur ben ruyalari psikoanaliz acidan tabir etmeye calisiyorum amac kisilein kendi psikolojik durumlari hakkinda daha fazla bilgi sahibi olmalari , sizin ruyaniz bu acidan bakildiginda cocuksu ve tamamen saf katiksiz duygularla dolu bir ask yasama istegi yada cocukluk donememlerinin tertemiz cikar dusuncesinden uzak heyecanlarini yeniden yasama arzusunu yansitiyor.

gencadam

Kayıtlı Üye
Rüyamda kendimi eskiden kaldigim yurtta gorüyorum.Yurdun odalarindan birindeydim.odalar dort kisilik ve 2 tane ranza bulunuyordu.Ruyamda oda arkadaslarimin degistigini goruyordum.ranzalarin bir an bosaldigini gordum.Odada baska insanlar vardi.Ama iclerinden birini taniyordum.Hatta seni taniyorum beni hatirlamadin mi diyordum.Sonra yurttan cıktım ve yurdun yemekhanesine dogru gittim.orda tanıdıgım birkac kisi vardı.tam hatirlamiyorum ama galiba elimde yemekte vardi ve yedigimi hatirliyorum....yaptiginiz yorumlar icin tesekkurler...</B>

Pantea

Kayıtlı Üye
Gecmisde birakdiginiz gunlerde halledemediginiz yada takilip kaldiginiz bir olay yada dusunce var gibi bu durum sizi bilinc altinda etkilemis ve bir bicimde geri donup o eksiklik yada giderilmesi gereken tikanikligi halletme ihtiyacindasiniz,bilinc altiniz bu ihtiyaci yansitirken bilinciniz artik hic bir seyin eskisi gibi olmadigini her kesin ve her seyin degismis olacaginiz bildiriyor.

gencadam

Kayıtlı Üye
Ruyamda gunluk hayatta giydigim iki kot pantolonumun paramparca oldugunu goruyordum.parcalanirken lif lif parcalaniyordu.o arada anneminde orda oldugunu goruyordum.pantolonlar kendiliginden parcalaniyordu.tesekkurler...

Pantea

Kayıtlı Üye
Daima sahip olacagini ve sana ait kalacagini dusundugun seyleri as zaman icinde yavas yavyitirmekden korkuyorsun , kimi zaman kisiligimizde bir takim degisiklikler yaptigimiz yada yasadigimiz zamanlarda da bu tur bir ruya gormek mumkun , yakin cevrenin destegini istedigin bir konuda yalniz kalmis olabilirsin , sana maddi yada manevi acidan zarar getirecek bir donem yada durumla karsi karsiya kalmis olabilirsin.

gencadam

Kayıtlı Üye
sevgili Pantea yaptigin yorumlar icin sana cok tesekkur etmek istiyorum.Hepsi cok guzel ve yerinde yorumlar.Ruyamda kendimi suan okudugum universitede sinifta goruyordum.Sinifta benle okumayan ama cok yakin bir arkadasimi bizim sinifta goruyordum.Her iki kulaginda da kupe takili oldugunu gordum...

Pantea

Kayıtlı Üye
Kimi zaman toplumda kendinizi farkli bir konumda hisseidyorsunuz yada yapmak istediginiz ama siradisi olarak degerlendirilecegini dusundugunuz seyler var olabilir,sivri bir kisiliginiz olmasi mumkun belkide kendinizi b u sekilde dusunuyorsunuz ruyanizda arkadasinizin kimliginde kendinizi ve toplumun sizei yonelttigini dusundugunuz bakis acisini gormussunuz.

gencadam

Kayıtlı Üye
Sevgili PANTEA annemin benimle ilgili gordugu bir ruyayi anlatmak istiyorum.Ruyasinda annem beni suan kaldigimiz evin oturma odasinda goruyormus.Odada ben yatakta yatiyormusum.Yattigim yatagin cok temiz oldugunu gormus.Yattigim yorganin ise beyaz oldugunu gormus.Annem bana yerdeki eski halinin nerde oldugunu soruyordu.Sonra annem evin diger odasina gecmis.Yerde yesil ve yeni bir kilim gormus.Ben anneme bosver zaten diger hali eskiydi diyormusum.insallah hayirdir...yorumlariniz icin tesekkurler...

gencadam

Kayıtlı Üye
ruyami yorumlayacak biri yok mu.son ruyam yorumlanmadi.tesekkurler...

Pantea

Kayıtlı Üye
Anneniz genel olarak ev icinde huzur ve refahi arzuluyor , bu istegini kendisi icin gerceklestirecek birine ihtiyaci var bu kisi siz de olabilirsiniz babaniz da .Bu ruya annenizin arzuladigi seylerin yansimasi .Bir takim degisimlere ihtiyaci var eskiye ve gecmise bagli bir kisiligi olmasina ragmen artik yeni ve huzur verici seylere ihtiyaci var gibi.

gencadam

Kayıtlı Üye
slm Pantea.Ruyamda kendimi suan okudugum unuversitenin bahcesinde goruyorum.Okulun bahcesinde yatagimla beraberdim.Yatagimi toplayip duzeltiyordum.Yatagimi topladiktan sonra okulun icerisine dogru gittim.daha sonra kendimi sinif gibi bir yerde goruyordum.etrafimda raflarla dolu kitaplar vardi.ben biraz daha yuksek bir yerdeydim.

Pantea

Kayıtlı Üye
Size ait bazi seylerin yada size ozel olan kimsenin bilmemesini istediginiz seylerin ortaya cikmasindan endise duyuyor gibiydiniz , bunun yanisisra egitim yasantinizla ilgili bazi endiseleriniz de var yada kisilerin sizin kultur duzeyinizi yuksek ve ileri derecede bulmesi sizin icin onemli olabilir.

gencadam

Kayıtlı Üye
ruyamda kendimi aynaya bakarken goruyorum.aynada kendimi cok guzel goruyordum.normaldede esmer biriyim ama bu kez kendimi daha guzel bi esmer sekilde gordum.saclarim sakallrim normalden daha guzel ve daha siyahti.sonra kendimi sinifizmizda gordum.yanimda siniftan bi kiz vardi.tesekkurler...

gencadam

Kayıtlı Üye
ruyamda kendimi garaja benzer birseyin uzerinde goruyordum.Yanimda en yakin arkadasim vardi.Garajdan asagi inen tahta bir merdiven vardi.ama bu medivenin basamaklari yoktu.merdiven dumduzdu.onden arkadasim arkadan ben merdivenden inmeye basladik.inerken merdiven birden tam ortadan kirildi.ben yukarda merdiven de kaldim.arkadas malum asagida kaldi.ben tekrar yukari ciktim.ordan bir tane bayanin bana sabah namazi ezani saat kacta okunuyor diye sormustu.tesekkurler...

Pantea

Kayıtlı Üye
ruyamda kendimi aynaya bakarken goruyorum.aynada kendimi cok guzel goruyordum.normaldede esmer biriyim ama bu kez kendimi daha guzel bi esmer sekilde gordum.saclarim sakallrim normalden daha guzel ve daha siyahti.sonra kendimi sinifizmizda gordum.yanimda siniftan bi kiz vardi.tesekkurler...
Karsi cinsin sizi nasil gormesiniz arzuluyorsaniz ruyanizda kendinizi bu sekilde gormussunuz .

gencadam

Kayıtlı Üye
ruyamda kendimi garaja benzer birseyin uzerinde goruyordum.Yanimda en yakin arkadasim vardi.Garajdan asagi inen tahta bir merdiven vardi.ama bu medivenin basamaklari yoktu.merdiven dumduzdu.onden arkadasim arkadan ben merdivenden inmeye basladik.inerken merdiven birden tam ortadan kirildi.ben yukarda merdiven de kaldim.arkadas malum asagida kaldi.ben tekrar yukari ciktim.ordan bir tane bayanin bana sabah namazi ezani saat kacta okunuyor diye sormustu.tesekkurler...
sevgili pantea bu ruyami yorumlamamissin.yorumlarsan sevinirim.simdiden cok tesekkur ediyorum....

Pantea

Kayıtlı Üye
Kendinizi kiyasladiginiz bir kisi var gibi kendinizi manevi acidan bu kisiden daha ust bior konumda goruyorsunuz , yada oyle olmaniz gerekdigini dusunuyorsunuz.