Necromacy

CREEPA

Banlı Kullanıcı
Necromacy

witchboard_3.jpg

Pek çok sihir kitabında,seanslar,kanallar ve benzeri medyumluk kaynaklarında ölmüş insanlarla iletişime geçmenin yolları ayrıntılı bir şekilde anlatılmaktadır.Ama gerçekte,astraldeki bir ruhu davet etmek bu kadar zor değildir.

Astralde bir çok ''kayıp ruh'' vardır.Eğer siz yeterince hazırsanız,başka bir yaşamda olan onlarla iletişim kurabilirsiniz.

Ölmüş insanlar artık ''ruh''turlar.Bu daha zayıf bir kademedir.Onlar ne demonlar ne de melekler kadar güçlüdürler,tabiki yaşayan bir insanın ruhunu ele geçirmedikleri sürece.

Astral bu ruhlar için çoğu zaman yalnız kaldıkları bir yerdir ve bu ruhlar sıklıkla yaşayanların dünyası ile iletişime geçmek isterler.Hayaletler-eski evlerde görülen ve hissedilen- (sıklıkla orada ölen insanın hayaleti) öldükten sonra sevdiklerinin ve aile üyelerinin bir parçası değillerdir artık ama bu hayaletler çoğu zaman kendi evlerinde,işyerlerinde görülmeye devam ederler.

Özellikle vefat etmiş kimsenin yaşarken bitiremediği bir işi varsa -yaşamı beklenmedik bir biçimde sonlanmışsa,örneğin bir cinayet gibi-ölü rahat edemez.Sıklıklada vefat etmiş kimse,niyetini belli etmek için bir takım hareketlere başvurur.Kendiliğinden kaybolan objeler,elektiriklerin kendi kendine açılıp kapanması vb.
wiefken21.jpg

İLETİŞİM NASIL KURULUR?

Bir ölüyü davet transa geçebileceğiniz her yerde yapılabilir.Tarot kartları iletişim kurmak için kullanılabilir.Bunun yanında Cadı Tahtası (Oujia Board) ve Sarkaç'ta ruhlarla iletişime geçmek için kullanılabilir.Eğer bir grup halinde davet gerçeleştiriliyorsa tüm grup üyelerinin birbirleriyle uyumlu ve ciddi olmaları gerekmektedir.Gruptan bir üye medyum rolünü üstlenir.

1-Ruh ile iletişime en yakın olan insan,kartları karıştırır.Ruh ile iletişim için konsantre olur ve davet edilecek kişi hakkında bilgiler verir.Ve sonra medyum kartları okumaya başlar.Aynı şekilde,Cadı Tahtası ile çalışılırken de medyum çağırdığı ruhun görüneceği yerin tam karşısına oturmalıdır.Ölen kişinin kişisel eşyaları bu işte deneyimsiz olanlar ve kanalları daha açılamamış olanlar için yardımcı olmak açısından yararlıdırlar.

2-Genellikle medyum rolünü oynayan,kanalları en açık olan kimse ruhun varlığını herkesten önce hisseder.Medyum rolünü üstlenen kişi ruh ile konuşmaya başlar.Ve konuşma tamamlandığında,ruhu direkt olarak göndermelidir.Medyum kesinlikle ruhu bulunduğu yere bağlamamalı ve bundan özellikle kaçınmalıdır.

Bunun yanında ruhlarla iletişime geçmek için sarkaç da kullanılabilir.Fakat daha önce medyumun sarkaçlar ile çalışmış olması gerekmektedir bu yöntemi kullanabilmesi için.Medyum,alanda bulunan ruha sorular sormaya başlar ve eğer sarkaç ''Evet'' yanıtını verirse devam eder ya da iletişim kurabilmek için Cadı Tahtasını dener.

İnsan ruhlarını davet etmek kolaydır.Onlar demonlar kadar enerjiye sahip değildirler.Onların enerjisi yalnızca bedenlerinize girdiklerinde hissedilebilir.Öbür yandan demonların saçtığı enerji cildinizin davet ritüelinden günler sonrasında bile karıncalanmasına neden olabilir.

Ruhlara cevap vermek istemedikleri sorularda kesinlikle baskı yapmayın.Auranıza kötü titreşimler gönderebilir,astral çalışmalarınızı kötü şekilde etkiler ve sizin diğer ruhlarla iletişime geçmenize engel olabilirler.

Ses meditasyonu güçlü bir zihin ve ruh için temel zorunluluktur.Bu meditasyon size astralde herhangi bir ruhu davet ederken istenmeyen enerjileri ve varlıkları uzak tutmanızda da yardımcı olur.Unutmayın bazı ruhlar korkuyla beslenirler,bazıları eğitilimemiş zihinlere girerler!

Korkak,kolayca etkilenen bir takım histerileri olan,dayanıksız insanların kesinlikle bu seanslara girmemeleri gerekmektedir.Buradaki temel zorunluluk soğukkanlı olmak ve sükuneti seansın sonuna kadar muhafaza etmektir.Medyum burada kontrolü elinde bulunduran insan olmalıdır her zaman.
hoaxghost.jpg

Ölmüş insanların ruhlarıyla iletişime geçerken unutmamamız gereken bir diğer husus onlar öldükten sonra da ölmeden önceki insanlardır.Yani aynı huylara,aynı düşüncelere sahiptirler.Kişilikleri değişmez.Bu da bizim bu yaşantımızda ruhani yönden gelişmek zorunda olmamaızın nedenlerinden biridir.

© Copyright 2002, 2003, 2006, Joy of Satan Ministries

CREEPA

Banlı Kullanıcı
Tesekür ederim.Yalniz belirteyim kaynagi Jos degil kaynagi Joy of Satan Ministries

Veronica

Kayıtlı Üye
bnde babamla iletişim kurmak istiyorum:/...
merak ediyorum:/..
ama çok denedim başaramadım..sordum soruşturdum.. ''o zaman bilen biirinin yanında olması lazım,işi iyi yapabilen biri lazım'' dediler..eee şeyyyy..arannızda bilen kç kşi var?:/
:confused:

osho

Kayıtlı Üye
İş
müzisyen/öğrenci
Ölmüş ruhlarla iletişim kurmanın çok yolu vardır.Ama gerçekten bir gerekliliği varsa yapmalısın.Bunun için tarot kartlarını da kullanabilirsin,ouija tahtasını da kullanabilirsin;ama kendini psişik olarak iyi geliştirirsen hiçbirşey kullanmadan düşünce gücüyle trans haline girip ki bu saniyede olabilir her an iletişim kurabilirisin tabi bu yıllarca çalışmanın sonunda olabilecek birşey bu şekilde de yapabilirsin anlıyacağın.Bu konuda interneti yeterince tara her türlü yazıyı oku.

zodiac

Kayıtlı Üye
ben sanmıyorum olenın ruhu ıle bır gorusme olacagını bunu hepımız bılıyoruz sanırım :) gelecek olanında sadece cınler ve ıftırtlerden ıbaret olmadıgını bılmemıs lazım benım kendı sahsı fıkrım ..

MAHŞER1

Kayıtlı Üye
Ben Al-Azifi kullanıyorum. NECROMANCY'den önce yazılan ilk kitaptır.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Ben Al-Azifi kullanıyorum. NECROMANCY'den önce yazılan ilk kitaptır.
Olmayan bir kitapla nasıl çalıştığınızı merak ettim. Yedi cilt ve 900 sayfanın üzerinde olduğu söylenen,M.S. 700 yılında Şam'da yazıldığı bilinen kayıp hatta yok olmuş olma ihtimali olan bir kitaptan bahsettiğinizi hatırlatırım. AL-AZİF 'e ait en ufak ciddi birşeye sahipseniz hayatınızın tehlikede olduğunu söyleyebilirim. Milyonlarca dolarını(paralı asker, teknoloji vs. vs.) bu işe adayan adamlar olduğunu hatırlatayım.

MAHŞER1

Kayıtlı Üye
Olmayan bir kitapla nasıl çalıştığınızı merak ettim. Yedi cilt ve 900 sayfanın üzerinde olduğu söylenen,M.S. 700 yılında Şam'da yazıldığı bilinen kayıp hatta yok olmuş olma ihtimali olan bir kitaptan bahsettiğinizi hatırlatırım. AL-AZİF 'e ait en ufak ciddi birşeye sahipseniz hayatınızın tehlikede olduğunu söyleyebilirim. Milyonlarca dolarını(paralı asker, teknoloji vs. vs.) bu işe adayan adamlar olduğunu hatırlatayım.
Olmayan bir kitap dediğiniz bende 20 senedir var... Ve 20 senedir ben bu işin içindeyim...
Bendeki olan kitap, orjanilin kopyası olduğunuda belirtmek isterim, Lakin bu yazıyı çevirmek uzun yıllarımı alsada dediğin gibi herkesin harcı değildir. benim tehlikede olduğumu söyledin, lakin bu kitabın aslı bende değil... kimde ise ve nerede ise elbet bir ortaya çıkacaktır. Kopyasının olduğunu söylediğim ve yazdığım kitabı elbete kendime değil, bu ilgili alanlarda araştırma yapan arkadaşlarla yakın bir zaman çerçevesinde kısa'dan hisse olarak paylaşacağım... gereken, doğru zamanı bekliyorum..

Şaman

Kayıtlı Üye
Bu konudaki en güzel tarifi görüyorum ve forumda görmüştüm. Latince bi Nekromansi ayini vardı.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Olmayan bir kitap dediğiniz bende 20 senedir var... Ve 20 senedir ben bu işin içindeyim...

Düzeltme hakkım olmadığından verdiğim cevabın altıntısını yapıyorum. kusura bakmayınız.

Bendeki olan kitap, orjanilin kopyası olduğunuda belirtmek isterim, Lakin bu yazıyı çevirmek uzun yıllarımı alsada dediğin gibi herkesin harcı değildir. benim tehlikede olduğumu söyledin, lakin bu kitabın aslı bende değil... kimde ise ve nerede ise elbet bir ortaya çıkacaktır. Kopyasının olduğunu söylediğim ve yazdığım kitabı elbete kendime değil, bu ilgili alanlarda araştırma yapan arkadaşlarla yakın bir zaman çerçevesinde kısa'dan hisse olarak paylaşacağım... gereken, doğru zamanı bekliyorum..
Çok ilginç. Siz hala benim neyden bahsettiğimi anlayamadınız sanırım. Yani ben sizin bahsettiğiniz şeyin ne demek olduğunu o kadar iyi biliyorum ki, 20 senedir sizde olan o kitabın adı başka birşey olmalı veya birilerinin o kitabı tarif etmek için yazdığı bir tür kopya. Şuan Hz. Musa'nın orijinal On Emir Tabletini bulmuş kadar şoka uğrattınız beni. Herkesi şoka uğratmak için scan edip bizimle bir sayfasını paylaşır mısınız?

Şaman

Kayıtlı Üye

Düzeltme hakkım olmadığından verdiğim cevabın altıntısını yapıyorum. kusura bakmayınız.

al azifin kitabındaki bi doğru bilgi için herşeyini ortaya koyanlar elindeki tamami kopyayı sana mı bırakacaklar.arayanların zekasına hakaret ediyorsun,yada kendine...
ayrıca öyle bi kitabın olduğuna bile inanmıyorum varsa bile yüz yıllar önce yok olmuştur aynı diğer büyük majisyenlerin gerçek eserleri gbi.

Pantea

Kayıtlı Üye
NECROMANCY kelimesinin sozluk anlami oluleri canlandirmakdir , bunun ruh cagirmakla hic bir ilgisi yokdur .

al azifin kitabındaki bi doğru bilgi için herşeyini ortaya koyanlar elindeki tamami kopyayı sana mı bırakacaklar.arayanların zekasına hakaret ediyorsun,yada kendine...
ayrıca öyle bi kitabın olduğuna bile inanmıyorum varsa bile yüz yıllar önce yok olmuştur aynı diğer büyük majisyenlerin gerçek eserleri gbi.
Kesinlikle katiliyorum sana Saman, arkadasimiz bir yanilgi icinde sanirim , bu gun bile dunyanin bir cok yerinde en basitinden en gizemlisine kadar bir cok eserin kopyasi oldugu idda edilen uydurma ve kafa karistirici dokumanlar mevcut ve yazikki bunlarin dogruluguna inanip bazi rituelleri uygulamaya calisan kisiler her seyden once zaman ve enerji kaybina ugruyorlar isin kotusu bazi derme catma yada eksik hatali bilgiler bu kisilerin ifritlerin ve kotu enerjilerin elinde oyuncak olmasina neden oluyor , kisi yillarca bir seyleri basarabildigini sanarak bu varliklarin elinde oyuncak oluyor .

MAHŞER1

Kayıtlı Üye
arkadaşlarla yakın bir zaman çerçevesinde kısa'dan hisse olarak paylaşacağım... gereken, doğru zamanı bekliyorum..

Sizlerinde bu sabrı fazla zorlamamanız olacaktır.

Herkesi şoka uğratmak için scan edip bizimle bir sayfasını paylaşır mısınız?

Paylaşırım, ama dediğim gibi zamanın gelmesi gerekiyor, hemen olacak bir iş değil'dir...

"Var olmayan bir kitabın geçmişini araştırmak"

Demek ki bu kitabı gerçek anlamda önemsemeyenler ve araştıramayanlar gerçekten'de bu kitaba sahip olamazlar...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Sabrımı zorlamayın gibi ifadeler de nedir? Neyin zamanını beklediğinizi de anlamadım. Siz en iyisi ortaya Al Azif bende ! gibi iddialarda bulunmayın. Sonra da bir şey paylaşmayın zaten. Yani bu işi burada kapatalım forumda gereksiz muhabbet oluyor zira.

Mwuetsi

Kayıtlı Üye
Rica etsem başlığı değiştirirmisiniz? Çünkü bir arkadaşın de ölüleri fiziki olarak canlandırmaktır- kaldı ki çok zorlu bir ritüel gerektirir. Yanlış bilgilendirmeye mahal vermemek açısından.

Saygılarımla

AJA

Elit Üye
AI azif kitabının esrarını merak ettim :) Henüz zamanı geImemiş sanırım payIaşım için....

nimsa

Kayıtlı Üye
bence çok tehlikeli işler. ölü bir ruh çağırayım derken bu dünyada var olan diğer kötü ruhani varlıklara çağrı yapabilirsiniz ve onlardan kurtulamayabilirsiniz.ölülerinize sadece dua okuyun yeter bence zaten istedikleri tek şey de budur muhtemelen :)

spyfrs

Kayıtlı Üye
Ruhların hiç uğraşmadan gelip gidenleri var nasıl olduğunu çok merak ediyorum bizim köyde vardı bitane ama 5 sene önce kayboldu..