Uzaylılar Gerçek'den varmı Kuran-ı Kerim'den Kanıtlar ....

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Bu konuyu bir tv kanalında bayağı bir tartıştılar ve var olduğuna inanmaya başladım her ne kadar bana denk gelmeselerde.

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Evrende yalniz oldugumuza bende inanmiyorum dogrusu.:hurray: Almanyada yapilan bir reportajda kacirildigini söyleyen kisilerin anilari anlatildi.Hic bir birini tanimayan,ayri ayri sehirlerde ve köylerde yasayan insanlarin anlattiklari hemen hemen neredeyse ayni anilar.Hatta birisi öyle birsey iddia ettiki cok sasirdim.O kisinin sifa verme yetenegi olusmus.:biggrinjester:

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Yani gerçekten böyle birisine rast gelmeyi isterdim oturup konuşmak için.

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Bende tv de seyrettim,benim zoruma gidende zaten o ya,Neden bazi kisilere görünüyorlar??Bazilarinada görünmüyorlar??Anlamiyorum bu uzaylilari,:willy_nilly:Herneyse saka bir yana bundan bir kac sene önce gök yüzünde pilotlar tarafindan görülmüs cisimler oldu,hatta onunda reportajini yaptilar,Ben böyle konulara cok ilgi duydugum icin hic kacirmam.devamli seyrederim:willy_nilly:Cocuklugumdan beri bu bende bir saplanti,Hatta teyzem benimle dalga gecerdi,(herkes beyaz atli prens)bekler sen uzay gemisi bekliyorsun diye:Angel_anim:

can-dan

Kayıtlı Üye
Ben uzaylılar olduğuna inanmıyorum .Uzaylılar olsaydı,nasıl ki Kur'an'da ,göremediğimiz halde cinlerden kesin bir ifadeyle haber veriyor Yüce Allah, uzaylılardan da haber verirdi diye düşünüyorum.
Eğer uzaylılar olsaydı ve yapıyor dedikleri şeyleri yapsalardı,belli ki onlar da insanlar ve cinler gibi bilinçli,şuurlu varlıklar olacaktı.Allah,bilinç üzere yarattıklarını imtihana tabi tutmuştur.O halde Kur'an ;''Ey insan ve cin topluluğu!...'' diye hitap edeceğine ,uzaylıları da bunlara ekler, ''Ey insan,cin ve uzaylı topluluğu !'' demez miydi? Onlar da imtihana tabi olmazlar mıydı? Onlara hitaben de açık,apaçık ayetler inmez miydi?
Eğer uzaylılar olsaydı ve Allah da varlıklarını bilmemizi isteseydi, Kuranda anlayabileceğimiz şekilde açık ayetlerle bu bildirilirdi.
Uzaylılar olsaydı fakat Allah(cc) bunları bilmemizi istemeseydi,bu durumda da kıyamete kadar onların varlıklarından haberimiz olmazdı.
Bana göre,uzaylıların varlığına delil gösterilen ayetlerin hiçbirisi de onların var olduğunun kanıtı değil,çok zorlama yorumlar olmuş.
Bana göre uzaylı adı altında anlatılanların hepsi ya cin aldatmacası ya da insanların şu ya da bu sebeple ortaya attığı yalanlardır.
En doğrusunu Yüce Rabbim bilir.
Sevgi ve dua ile....

JiTeM

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar yorumlar için teşekkürler youtube'den videoyu begin paylasırsanız çok sevinirim ... Teşekkürler ...