Sorum var

marcikaa

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhaba,henüz yasım 15 ancak bu site ve konuları dikkatimi çekiyor,daha önce anneminde pek sık girdiği bir siteydi.Din dersimizde karabasanın sadece bebeği olan annelere geldiği söyleniyordu,bu anlatılan aklımda daha değisik kaldı yani bir varlık annenin üzerinde duruyor gibi ancak arastırdım ve bambaska bir sey olduğunu öğrendim,haziran ayıydı sanırım uyanmak istiyordum ancak uyanamıyordum sanki hareket edemiyordum gözlerimi açmakta zorlanıyordum,hatta bağıramıyordum bile daha sonra bir sekilde uyuyor ve uyandığımda bunu hatırlamıyordum,sorgulamıyordum.Merak ediyorum bu neden oluyor ve tehlikesi var mı? Bir baska sorum da,astral seyahat,hakkında o kadar çok şey yazılıyorki ister istemez kafam karışıyor,astral seyehatte ölüm riski veya saldırıya uğrama riski var mı? Ve rüyadan nasıl ayırt edeceğiz? Son sorumda,4 ay önce tasındığımız yani suan oturduğumuz evde annemle ilk kaba temizliği yaparken köşelerde iğneler bulduk hemen hemen her odada vardı ayrıca mutfak dolabımızda gerçekten büyük olan bir diş bulduk insan dişi mi hayvan dişi mi karar veremedik,komşularımız bu evi okutmuşlar gibi yorumlar yaptı e ister istemez korkuyor insan,ve bu evde kötü enerji olduğuna inanıyorum yani bu eve taşındıktan sonra gerçekten başımıza gelmeyen kalmadı,sizce ev sahibi veya evin önceki kiracıları büyü falan yapmıs olabilir mi? Bu konularda beni aydınlatırsanız çok sevinirim,teşekkürler

byrosa

Kayıtlı Üye
Karabasan diye bir durum söz konusu değil. Karabasan tamamiyle uyku felcidir. Bu konudaki merakınızı, uyku felci olarak araştırma yaparak giderebilirsiniz. Onun dışında, Astral Seyahatte ölüm riski ve saldırı gibi bir durum söz konusu değil. Rüyadan ayırt etmek çok kolay bir durum. Forumda paylaşılan konuları inceleyen ve kaba bir taslak oluşturup çalışmalarınızı ona göre yönlendirin. Bilinçli bir şekilde çıkış yaptığınız rüyada olmadığınızı zaten anlayacaksınız. Büyü konusunda forumda paylaşılmış olan konular mevcut sorunuzu oraya yönlendirdiğiniz taktirde size tecrübeli birisi yardımcı olacaktır, sevgilerle.

Bknz; http://www.gizlimabet.com/forums/320-Büyüden-Ve-Nazardan-Korunma

00y2j

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Karabasan denilen şey,Sadece insanların uyurken uyku felci geçirmesidir.Bunun büyüyle ilgisi yoktur.Evin eğerki her odasında dört köşedede iğne var ise bu hiç hayra alamet değilir.Evinizde kötü enerji var,Bu doğru.İğneler ise uğursuz,şanssız,Çok kötü yaşamanıza sebep olabilir.Buda doğru.Ama eğer birazcık forumda konuları okursanız Bunların hepsinden korunma yolunu bulabilirsiniz.Evinizdeki Kötü enerji olması aslında senin için çok harika birşey olabilir.Bu enerjiyi önce kendinize çektiğinizi imaje edip,Sonra bunların hepsini avuçlarınızın arasında bir topta topladığınızı aklınızda yaratıp,Düşündükten sonra rast gele savurun.Önüne çıkan çoğu şeyi yok edecektir.Yalnız Karanlık Büyüler çok tehlikelidir.Topu doğru kallanamazsanız kendinizi yaralayabilir,Öldürebilir hatta ailenizden birini bile öldürebilirsiniz.Bunun için önce psi wheel, psi ball ile başlayın.Lunarkinesis ball atabilmek bile mevcut.Lunarkinesis ball nedir derseniz Önüne geçirdiği herşeyi yutan bir hortum tarzı toptur.Fakat bunu yapmak öyle sakıncalıdırki 2,3 saniyeye evinizi,Hatta apartmanınızı yutturabilirsiniz.Dolayısıyla sizde ölürsünüz.Bunu deneyen "USTA"ların sayısının çok az olmasının bir sebebide budur.Önce psiball ı atmayı öğrenin daha sonra darkness ball ve lunakinesis ball deneyebilirsiniz.Ama karanlık sanatları yaparken çok acı çekebileceğinizide unutmayın.Psiballı oluşturunca ellerinizi sanki iğneliyorlarmış gibi acı hissi gelicek ve o an ne yapacağınızı bilemeyeceğinizden sağa sola fırlatacağınız darkness ball size çarpabilir.Yapıcağınız hiçbir,Büyü,Astral seyahat,Ve benzeri manevi olaylardan ben ve gizlimabet.com sorumlu değildir.