dido06

dido06

Banlı Kullanıcı
Iyiaksamlar böyle bi bölümün olmasi cok güzel öncelkle tebriklr neyse rüyama geciyim ben yaklasik 11 sene önce babami kaybettim simdi 24 yasima gircem ve babam surekli ruyalarmda beni ziyaret eder yanliz bu ruya aylardir aklmidan cikmiyo ruyamda bir parktayiz annem ve babam bankta oturyo bende bankin arkasinda yerde onlari yanliz birakmak icin birden hava karariyor ve gece oluyo ben önume dönuyorm ve babama bakiyorm ikimzde gökyüzüne bakiyorz 5 10 tane yildizar parlak (benm gözlerim bozuk old icin gercek hayatta hic kayan yildiz göremedim )ve iclerinden biri kayiyor 3 5 saniye suryo ve kayip bitgi noktada buyuk bir havai fişek patliyo babam o anda bana gulumsuyor ve ben hemen dilek tutyorm dilegim insallh cok zengizn olurz diye bunu babmda duyuor amahemn icimden 2 dilegimide arksindan tutyorm icimden bunu babam duymuyo o duymasin diye icimden diliyorm allahim.... (gercek hayattaki sevgilim) insallh onla beraber olurum olurm ayrilmam anlaminda icimden geciyorum bunu yorumlarmisinz simdiden tesekkurler

dido06

Banlı Kullanıcı
ya anlamaıyorm ruya yorumcusu özel konu baslıgındada actım ruyamıda yazdım gunlerdır beklıyorm ama yorumlamıyosun bunun bı nedenı varmı

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
hayır olsun, babanızı çocukluğunuzu aile oluşunuzu çok özlüyor olmalısınız. Bazen ağladığınızı özlemlerinizin gözyaşlarına dönüştüğünü ve yastığınızda ağlayarak uyuduğunuzu görür gibiyim. Çok üzgünüm bu yüzden.. Ne olur bilin ki bir zaman gelecek ve biz sevdiklerimize kavuşacağız, onlar kaybolmadılar bizi bekliyorlar ve izliyorlar.
Sevdiğiniz ile ilgili düşünceleriniz var olmalı, babanız hayatta olsaydı acaba onaylarmıydı diye düşünüyorsunuz .O sizin isteğinize sizi mutlu olacağınızı düşündüğünüz hiçbir şeye hayır demeyecek bir insan. Size destek veriyor kararlarınızda.. Siz hem sevdiğinizi düşünüyor bir yandan da içinizde şüpheler var acabalar var aklınızda..Acaba babanız onaylar mıydı, tanışsalaradı sevdiğinizi o da sevemiydi.. Evet severdi dido, çünkü siz mutlusunuz bu şekilde.Maddi sıkıntılarınızın sona ermesini istiyorsunuz evet sona erecek merak etmeyin. Kayan yıldız her ne kadar kariyerde düşüşü işaret etsede bu esnasa çok iyi bir fırsat yakalayacaksınız. Hayır olsun..

dido06

Banlı Kullanıcı
tesekkur ederm gercek yorum super babamın tanıyomussun hatta gercekten benım uyuyus seklım agladıgm gecelr flm ızlemıs gıbı anlatmısssın yastıgı ıslandıgında aglmaktan cok ters cevırım yattıgmda oldu ama gectı her kısın ardından bahar gelıyo emınımde herkez ıcın böyle olur yorum gercekten guzel sevdıgmle cook mutluym sevıyorz baska bı bag var aramızda sevgılı deılde sankı 40 yıllık esler gıbıyz ama dedıgm gıbı huzurszlkta cok maddı yattan zamandan dolayı agzına saglık tesskurkler

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
seni hissedebiliyorum.. kendine iyi bak dido, güzel günler seni bekliyor. karınca kararınca herşey yoluna girer kardeşim.

Pantea

Kayıtlı Üye
Babanizin yoklugunu ve onun hayatta olmasina duydugunuz ihtiyaci yansitan bir ruya bu , onsuz hayatin fakir bir hayat eksik bir yasam oldugunu dusunuyorsunuz , bir mucize olsada babaniz hayata yeniden donebilse diye dusundugunuz anlar cok fazla.Hayatinizdaki kisi hem sevgi ihtiyacinizi hemde babanizin yoklugundan dogan sevkat ihtiyacinizi doldursun istiyorsunuz.