hotep

hotep

Kayıtlı Üye
benimde rüyamı yorumlayabilirmisiniz.

karadeniz kentlerinden birindeyim otelde kalıyorum.ailemle o taraftan istanbula yola çıkacağım şafak vakti yola düşüyorum.2 arabam varmış.şu an sahibi olduğum değilde başka bir arabayla yola çıkıyorum bi taraftanda düşünüyorum bu araba çok benzin yakar diye.ailemle içindeyim.yolda ağaçlık bir yerde pazar kurulmuş büyük sepetlerde beyaz peynir satıyorlar.bir tezgaha yanaşıyorum genç bir kızmış o tezgahın sahibi değşik bir peynirin tadına bakıyorum ama beyaz peynir alıyorum.o sırada kızla sohbet ederken kızın avucunun içinde amcamın oğlunun adını soyadını görüyorum güzel bir el yazısıyla yazılmış benim telefon numaram olduğunu gördüğüm birde rakamlar var kızın avucunun içinde.nerde buldun nereden tanıyorsun derken kız bana eski bir resim çıkarıyor siyah beyaz bir resim ilk okulda çektirmişim kendini tanıdınmı diyor birisi gülerek galiba babamdı emin değilim kendimi buluyorum resimde .sonra yeniden yola çıkıyorum istanbula doğru...

teşekkür ederim

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Hayır olsun..yeni bir iş yeni bri ticari bir başlangıç yapmayı mı planlıyorsunuz? Evetse sizi kandırmak isteyen kişiler olabilir dikkatli olunuz. Bu dönem eskileri çocukluğunuzu eskileri akrabalarınızı düşündüğünüz bir zaman olmalı . Bekar iseniz bir bağlılık, hata iseniz iyileşmeniz, hamileniz varsa doğumu ve de iş yaşamında olacak bazı değişikliklere ifade ediyor rüyanız . Yapacağınız değişiklikte eskilerden birileri çıkacak karşınıza hatırlamaya çalışacaksınız nostaljik bir yolculuk gibi herşey .Maddi konularda dikkatli olmanız aldatılmaya karşı tedbirli olmanız gereken bir zamandasınız.

hotep

Kayıtlı Üye
gerçekten yurt dışı bağlantılı kafama yatmayan aldatılmaya müsait yatırımım olacaktı.nostaljik bir dönemdeyim.
yorumunuz için teşekkür ederim

Pantea

Kayıtlı Üye
Belirsizliklerle dolu bir donemden geciyorsunuz endiseleriniz var gelecekle ilgili bu endiseleriniz, maddi konularda da cekioncelerinizin oldugu bir surec yasiyorsunuz,akil danismaya ihtiyac duyuyorsunuz ama elestiri almakdan cekiniyorsunuz,gelecekle ilgili basarili olma hedefiniz var ama bu hedefe ulasip ulasamayacaginizi onceden kestirebilmek icin farkinda olmadan kendinizi ve gecmisde yaptiklarinizi gozden geciriyorsunuz, yeni girisimlerinizle ilgili korkuniz oldugu kadar bu girisimlerin size yepyenoi bir seyler getirmesinide arzuluyorsunuz.

hotep

Kayıtlı Üye
dün gece epey etkisinde kaldığım bir rüya gördüm.
annemi görüyorum. allah uzun ömür versin hayatta.onu ölmüş görüyorum.elini öpüyorum ağlıyorum sürekli keşke hayatta olsaydında senin değerini bilmezmiydim ( aslında anneme çok düşkünümdür ) ağlarken sesim çıkmıyor konuşmak istiyorum konuşamıyorum sessiz ağlıyorum.

yorumunuz için teşekkür ederim

Pantea

Kayıtlı Üye
Disa vuramadiginiz ve sizde pismanlik yada sorumluluk duygusu yaratan bir durum yasadiysaniz bu ruyayi gormeniz mumkun , yada kimi zaman yarim birakdiginiz bir seyler oldugunda bunun yarattigi sikinti ile bu tur bir ruya gormeniz mumkun.