Varlıkları Yakmak veya Hapsetmek Tehlikeli Bir İşdir.Sakın Denemeyin.

webmanx

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar, Varlıkları yakmak veya hapsetmek son derece tehlikeli bir işdir.Sakın kendiniz bir yerlerden bir şeyler öğrendim ben varlıkları yakarım diyerek bu işe kalkışmayın.Daha siz bu işe başlamadan size saldırırlar hemde çok şiddetli bir şekilde.Hadi diyelim yaktınız veya hapsettiniz.Ondan sonra neler olacağını tahmin ediyormusunuz.Siz kurtulduğunuzu sanırsınız ama o varlıkların akrabaları veya arkadaşları sizin yakanızı bırakmayacaklardır ve mutlaka intikam almak isteyeceklerdir.Varlıkların birinin ömrü sizin sülalenizin ömrüne denk gelir ki 800,900 yıl hatta 1000 yılın üzerinde ömrü olanlar vardır.Sizin zayıf anınızı yakaladığı zaman sizi ters döndürürler.Size bir şey yapamasa dahi çocuğunuza veya ailenin diğer fertlerine zarar verirler.Birde zaten yakma veya hapsetme işi kolay bir iş değildir.Her insanın da yapacağı bir iş değildir.Eğer bu ilim de gerçek bilgi sahibi iseniz ve size yardım etmek isteyen güçlü varlıklar var ise bu işi gerçekleştirebilirsiniz.Tabiki ALLAH izin verir ise.Ama çoğu alimler bu işlere pek sıcak bakmazlar.Sadece uzaklaştırma yöntemlerini uygulamaya çalışırlar.Zaten musallat olaylarında sağlam ve doğru bir şifa uygulaması yapılmaz ise o hasta tam iyileşemez. Şifa uygulaması şarttır.Yakma veya hapsetme işlemlerinde size zarar vermeyen müslüman varlıklar da var ise onlar yanmazlar ve hapsedilmezler.Sadece size kötülük yapan ve müslüman olmayanlar yanarlar veya haps olurlar.Eğer varlık son anda müslümanlığı kabul edip tevbe ederse kurtulabilir.Bir daha o kişiye gelmeyeceği takdirde.Müslüman olupta size yinede zarar verenler var ise onlarda bu ceza ile cezalandırılırlar.Tabiki bir varlığın bu tür bir ceza ile cezalandırılması üzücü bir durum.Öncelikle bir varlık bir hata veya günaha daldıysa bir insana zarar veriyorsa,onu o yolundan döndürüp doğru yolu göstermek veya gösterebilmek en güzelidir.Bir varlığı yaptığı suçtan veya işlediği günahdan dolayı cehennem azabından kurtulması için onun müslüman olmasını sağlamak anlatılmaz bir duygudur.
Evet arkadaşlar kesinlikle yakma veya hapsetme gibi işleri yapmayınız.Öncelikle uzaklaştırma veya doğru yolu gösterme gibi yöntemleri deneyiniz.Tabi ki en son hiç biri işe yaramıyor ise insan hayatı için çok tehlikeli olmaya başlamış ise bilgili bir alimden yardım alınız.
ALLAH teala nın Kuranı Kerim de ki ilk emri ''Oku,Yaradan Rabının adı ile oku''buyurmuştur.Sizi kurtaracak olan şey bu ilk emirde buyurulduğu gibi okumaktır.O zaman ALLAH'ın izni ile melekler her zaman sizin yanızda olacaktır.ALLAH yardımcınız olsun.

canmert196

Kayıtlı Üye
yakmayi ogrenen insan zaten gerisinden gelicegi bilir ve bunun icinde onlem alir.

webmanx

Kayıtlı Üye
Canmert196:Siz öyle düşündüğünüz için bilgi sahibi olmadığınız belli oluyor.Bilmediğiniz bir konu hakkın da cevep vermek veya bu işleri yapmaya kalkışmak son derece yanlıştır.Varlıkların sayısını ancak ALLAH bilir.Varlıların her an nereden çıkacağını bilemezsiniz.Konuda anlatıldığı gibi yakma işlerini yapmamanız gerektiği ve en son çarenin bir alimden yardım almak veya bu işte çok çok bilgili olmak ve güçlü varlıkların yardımı ile yapılacağı ve asıl önemli olan yapılmaması ve her iki tarafın da kurtarılmasıdır.Ayrıca tam bir şifa uygulamasının yapılmasıdır.Hem insanları çekmiş oldukları sıkıntıdan kurtarmak ve hem de varlıkları da doğru yola iletmek daha doğru bir davranış değilmidir?Bazı varlıklar bir insana musallat olması için başka varlıklar tarafından zorlanıyorlar,tehdit ediliyorlar.Onlarıda kurtarmak daha doğru bir davranış değilmidir?Ne yaktıklarını sanıyorlar, insan bir karıncaya dahi kıyamıyor.Onlarda bir candır.Ayrıca musallat olayları çeşit çeşittir.Varlıkların neden musallat olduğu iyi bilinmelidir.Haklı olan insan mı?
varlık mı?diye ve bunun sonunuda iyiye,tatlıya bağlamak iyi olmazmı?Varlıkları doğru yola iletip müslüman olmalarını sağlayarak hem sevap işlemiş olursunuz,hem o varlıkların cennete girmesi ne vesilesi olursunuz ki tabiki ALLAH'ın izni ile ve hem de Peygamber efendimiz Hz. Muhammed (S.A.V.) in bir ümmeti daha olacakdır.İşte bu anlatılmaz bir duygudur.

canmert196

Kayıtlı Üye
yakmayi ogrenen insandan kastim ne anladiniz bilmiyorum ama bir majisyen yakmayi ogrendigine kadar onun korunma usullerini ve bircok seyini ogrenmis oluyor zaten. Bugun bir x kisi cikip yakarim dediginde yakamaz enerjisi bunun zerresine yetmez.Bir majisyen kendi icin potansiyel risk altinda oldugu icin zaten korumalarini eksiksiz ve mukemmel sekilde yapmak zorundadir.

canmert196

Kayıtlı Üye
Ben konunun detayini bilmem gerek yok bransim varkli ama bu konudaki dusuncelerimi koruyabilcek kadar ini biliyorum.

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Bizde bunu söylüyoruz ne zamandır, bu işler amatör birisinin amatörce vakit geçirmek için uğraşacağı işler değildir diye, bazı şeylerin geri dönüşü yoktur denemesi bile tehlikelidir sonuçta, hiç öbür tarafı meraktan ölüp öbür tarafaı gezen gelen varmı...?

musti___83

Kayıtlı Üye
İş
IT Tecnolgy
Her varlık var olmak ister, bazıları da fiziki(beden) olarak ister. Eğer bunu düşünürsek, birini yok etmek ne demek?
Her insan kendinden sorumludur. Buna kalkışanlar bunu iyi idrak etmeli, sonra vay efendim yardım edin diye ağlamasınlar. Başa gelen çekilir.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Varlık yakmak diye bir şey olmadığını öğrenerek başlamak daha mantıklı olacaktır.

Evren de herşeyin bir yaşam hakkı olduğunu, bu yaşam haklarının hiç bir varlığın tekelinde olmadığını, herhangi bir varlığa savunma dışında zarar vermenin Evrensel yasalara aykırı olduğunu da bilmek çok önemli,

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
saldırıda bulunan majisyen koruma yapsa bile kendine saldıramazlarsa sevdiklerine akrabalarına çocuklarına saldırabileceklerini de göz önünde bulundurmalıdır