Çakra İnisiyasyonu 1. Grup 3. Çalışma Deneyimleri 30/11/2012

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Deneyimlerinizi buradan paylaşabilirsiniz!! Hayırlı olsun:)
Urum'un enerjisi ve emeğine sağlık!..

AJA

Elit Üye
İnanılmazdı :) Sonlara doğru havaya yükseldiğimi hissettim sanki 1 mt kadar havaya çekildim yavaş yavaş ve orda kaldım,müthüş bir duyguydu..bitmesini istemedim :) Neden bunu yaşadım sebebini bilmiyorum tabi :) Bir de şu uyku gelmesi olmasa .Şuan kendimi müthiş iyi hisediyorum.Kerim bey'e sonsuz teşekkürler ve sevgiler :)

gümüş

Kayıtlı Üye
Tam yarısında yükselme gibi tam olmasa da bir tür yükselme ben de yaşadım ve bir an zihnim tamamen beyaz ışık oldu.
Hani böyle yüksek bir yerde uyursunuz ve o farklı rahatlık olur gibi
Dinginlik sonrası :)
Teşekkür ederim

dertlipınar

Kayıtlı Üye
İş
emekliÄŸim
öncelikle urumdan ve orada bulunan tüm bizlere enerjisini gönderenlerden ALLAHIMcc sonsuz razı olsun
ilk seansta bende o beyazlığı gördüm ikinci seansta grimsi sarı karışımı dumanlı gördüm biraz evelkindede insan kaburgasından yapılmış tünele girdim üç seansımdada farklı gördüm canım çok yandığından konsantre olamadım sanırım
yinede çok istifade ettiğimi biliyorum hepimizin bu uygulamadan istifade edeceğini ve şifa getireceğine inanıyorum
hepinize saygıyla selamlıyorum

*AnGeL*

Kayıtlı Üye
Bu aksam cok yogun hissettim,karin cakramda basinc vardi,havalanma hissini ben de hissettim,Urum'un enerjisine saglik,tesekkurler.

buffy

Kayıtlı Üye
Çakramın kalp gibi attığını hissettım çalışmanın ortasında ve şekiller gördüm.

Yine gece uyandım sanki tüm uykumu almış gibiydim :) tekrar uykuya dalmak uzun sürdü

emeginize sağlık