Hangi büyü olduğu nasıl anlaşılır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cerfin

Kayıtlı Üye
Merhaba öncelikle;
Kuzenim bundan 5 ay önce bi kızla tanıştı ve istemeden de olsa 1 ay içinde nişan yapıldı kız sürekli kuzenimi ve ailesini aşağılıyordu kötü sözler söylüyordu.Ama kuzenim kör olmuş gibi kızdan ayrılmamaya başladı ve özel hayatında da iş hayatında da aptallaşmaya başladı annesine şiddet dahi uygulamaya başladı ki annesini babasını çok seven çok bağlı olan bir erkekti.En son evden kaçıp kızın evinde yaşamaya başladı kızın ailesiyle birlikte ve nikah yaptı.5 ayda inanılmaz değişimler yaşadı.Bunun normal bir aşk olduğuna inanmıyorum.Ve size soruyorum nasıl anlarız bu kişiye büyü yapıldığını ve nasıl bozarız?Kızın ailesiyle birlikte yaşadığı eve gitmiştim nişan zamanı kılık kıyafeti bırakın evlerindeki duvarları bile siyah

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Öncelikle büyü olduğunu anlamak için bu kişinin kalbinin üzerine elinizi koyarak 21 defa ayet el kürsi okuyun..bir iki gün içinde tepki vermeye başlayacaktır büyü varsa zira ona büyü yolu ile musallat olan güçler ona yaklaşamayacak sıkacaktır kendisini, zaten büyü yoksa hiçbir tesiri olmaz herhangi bir tepki vermez zaten bu konuda...

cerfin

Kayıtlı Üye
Öncelikle büyü olduğunu anlamak için bu kişinin kalbinin üzerine elinizi koyarak 21 defa ayet el kürsi okuyun..bir iki gün içinde tepki vermeye başlayacaktır büyü varsa zira ona büyü yolu ile musallat olan güçler ona yaklaşamayacak sıkacaktır kendisini, zaten büyü yoksa hiçbir tesiri olmaz herhangi bir tepki vermez zaten bu konuda...

Keşke karşı karşıya gelsekte yapabilsek,lakin tüm sülalesini sildi attı hiçbirimizle görüşmüyor kızdan başka hiçbişey umrunda değil.Bende burada bir umut ışığı arıyorum işte gözünü açabilmek için

Keira

Moderator
Duvarların renkleri ya da insanların kıyafetleri illa ki bu tarz işlerle uğraşıldığının kriterleri değildir. Belki büyü yoktur sadece kızı seviyordur bu yüzden her isteğini yapıyordur.. Bu gözü aşkla kör olmuş her kişinin yapabileceği tarzdan davranışlardır. Hemen her şeyi büyüye bağlamayın..

cerfin

Kayıtlı Üye
Duvarların renkleri ya da insanların kıyafetleri illa ki bu tarz işlerle uğraşıldığının kriterleri değildir. Belki büyü yoktur sadece kızı seviyordur bu yüzden her isteğini yapıyordur.. Bu gözü aşkla kör olmuş her kişinin yapabileceği tarzdan davranışlardır. Hemen her şeyi büyüye bağlamayın..

Annesine bağlıyken birden onu dövmeye başlamak sadece aşktan dolayı mı sizce?Sırf oğlum yapma herşey çok hızlı gelişiyor dediği için hemde.Yada kızın onu aldatmasını hoş görmek sırf aştan olamaz sanmıyorum

meleki

Kayıtlı Üye
rüyasına yatın bence o zaman anlarsınız

Keira

Moderator
Zaten ben yazarken belki ifadesini kullandım. Buradaki kimse sadece bu yazdıklarınızı baz alarak büyü var ya da yok diyemez.. Madem çok eminsiniz bir uzmana danışın buradan bilgi sahibi olamazsınız bu yazdıklarınızla.. Ayrıca büyü belirli aralıklarla tekrarlanması gereken bir şeydir. Etkisi azaldıkça o kişinin ailesine dönmesi araması sorması gerekir büyü tekrarlanana kadar. Bence kuzeniniz deli gibi aşık ve kız onu kullanıyor istediği gibi..

cerfin

Kayıtlı Üye
Zaten ben yazarken belki ifadesini kullandım. Buradaki kimse sadece bu yazdıklarınızı baz alarak büyü var ya da yok diyemez.. Madem çok eminsiniz bir uzmana danışın buradan bilgi sahibi olamazsınız bu yazdıklarınızla.. Ayrıca büyü belirli aralıklarla tekrarlanması gereken bir şeydir. Etkisi azaldıkça o kişinin ailesine dönmesi araması sorması gerekir büyü tekrarlanana kadar. Bence kuzeniniz deli gibi aşık ve kız onu kullanıyor istediği gibi..
peki işinde iyi bi uzmana danışırsak çözebilir miyiz uzaktan yada var olup olmadığını anlayabilir miyiz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...