Çakra İnisiyasyonu 1. Grup 2. Çalışma (Sakral Çakra) Deneyimleri 28/11/2012

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Deneyimlerinizi buradan paylaşabilirsiniz, hayırlı olsun:)

Urum'un enerjisi ve emeğine sağlık...

1. Çakra İnisiyasyonu Grubu haricindeki üyelerimizin bu konuya mesaj yazmaması gerekmektedir!

*AnGeL*

Kayıtlı Üye
Calisma sirasinda avuclarim cok isindi,sakral cakramda da sicaklik ve basinc hissettim,Urum'un emegine,enerjisine saglik,tesekkur ediyorum.

buffy

Kayıtlı Üye
Niyet ederken saniyelik olarak mavi ışığın geldiğini gördüm, çok huzurlu hissettim sanki hafiflemis de yatağımdan yükselmiş gibi geldi. sonlara doğru da tepemde ışığın olduğunu gördüm

ççook teşekkür :))))

gümüş

Kayıtlı Üye
Cuma günü tekrar yapacağım aslında çünkü önceki aracı kaçırdığım için yoldaydım ama yine de gözlerimi kapadım, niyetledim ve yol boyu kendimi saldım
Oturur halde olduğumdan çok emin değilim ama sanki karnımda göbeğimin altını içinden bir el yakaladı burdu gibi. Yolboyu o burguyu net hissettim sonra gözümü açtım ve pür aydınlık. Ama tabii sonucta arzu edilen ortamda değildim sanrı yada burma hissi başka bir sürü nedenden de olabilir. Her haliyle bu ve sonra ki yineleme şansı için teşekkür ederim.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sayın gümüş, loş ışıklı ve sakin bir odada, yatakta olmasanız bile niyet ettiğiniz için enerjiyi almışsınızdır. Ancak yine de cuma günü 3. çalışmadan önce bilgilendirildiğiniz şekilde tekrarını yaparsanız daha da iyi olur.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Çalışmaya katılan bir arkadaşın kim olduğunu bilemiyorum. aşırı baş ağrısı var. Migren gibi olabilir. kontrol etmesini tavsiye ederim. tüm gün sürüyor benimde o yüzden baş ağrım ve çok şiddetli ve mide bulantısı oluyor. Bir doktora giderek tam olarak nesi olduğunu öğrenirse yardımcı olurum sonrasında.

SeyyiD1109

Kayıtlı Üye
Çalışmaya katılan bir arkadaşın kim olduğunu bilemiyorum. aşırı baş ağrısı var. Migren gibi olabilir. kontrol etmesini tavsiye ederim. tüm gün sürüyor benimde o yüzden baş ağrım ve çok şiddetli ve mide bulantısı oluyor. Bir doktora giderek tam olarak nesi olduğunu öğrenirse yardımcı olurum sonrasında.

Bu gün küçük bir kaza nedeniyle abartılmicak bir yara aldım ama malesf kan tutyor :D Bu gün hep başım ağrıdı,belki benden kaynaklı olabilir :)

AJA

Elit Üye
Bu ben olabilirmiyim diye düşündüm,çalışma sırasın da bu gece ensem de nabız atışı ve sonrasında baş ağrısı başladı hala da devam ediyor.Migrenim olduğunu da düşünüyorum baş ağrım başladığında ilaçsız dinmez ve feci hale gelir genelde.

demonic

Kayıtlı Üye
benim başımda ve omuzlarında karıncalanma ve baskı oluştu.bir soğuk bir sıcak hissettim.

ahya

Kayıtlı Üye

Sevgili Urum,
belkide benden kaynaklaniyor, benim üc gündür az siddetli basim(Migren) agriyor. Benden kaynaklaniyor sanirim, dün aksamki calisma bende cok uzun sürdü (2,5 saat). Calisma istenilen bir sekilde oldumu bilmiyorum, cuma günü bir daha tekrarlamam gerekirmi.

Sevgiyle...

Not: Bas agriniz icin özürdilerim....