Sizce Astral seyahat olmuşmuydu

telekinezilevitasyon

Banlı Kullanıcı
beyler 1 ay oldu her zaman deniyorum astral seyahat olmuyo :banghead: olmayıncada böyle bişey yokmu diyorum kendi kendime tribe giriyorum :( yüzüme kadar karıncalanıyo ama bir türlü çınlama beyaz ekran gelmyo yardım edin :( :banghead::hang:

AJA

Elit Üye
Siz 1 aydır deniyorsunuz :) 1 sene deneyip yapamayan var, 1 ay ne ki ? Sabırlı olmalısınız.Bu sanıldığı kadar kolay değil :D Yapamıyorum , bu defa olucak mı , ah yine olmadı yine çıkamazsam gibi düşüncelerden arınmalısınız ayrıca.Yapamama durumunuz bile var.
Ayrıca konu başlığınız siteye hiç uygun olmamış imla açısından ;)
İyi forumlar.

telekinezilevitasyon

Banlı Kullanıcı
ya beyler ayaklarım çok fazla uyuşuyo eller çok az surat az bişe acıyo sanırsam az da olsa beyaz ışık geldi ama olmuyo çıkamıyorum bide çıktığımızı nerden anlıyacağız gözümüz kendiliğindenmi açılıyo acaba :D

telekinezilevitasyon

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar bugün saat 5:00 da astral seyahat yapmak istedim başarılı gitti şey oldu sanki yatakta uzanırken ileri geri sağa sola gider gibi bişey oldu aldırmadım ama sonra olmadı peki tam bu sıralarda hangi metod kullanmamı önerirsiniz ?

ikbal1505

Guest

canmert196

Kayıtlı Üye
kendi teknizi olusturup cikarmaniz daha kolaydir kendi teknigim dedigim butun teknikleri okuyup bilgi edinip.Onlardanda isterseniz alinti yaparak kendi tekniginizi olusturmaniz gerek.Bunu evrenden cekerek yaparsaniz basari oraniniz artar ve ayrica dalgalanma kismi enerjisel bedeninizdeki titresim seviyesinin anlik bir artis bir enerjisel giris cikis isleminden kaynaklandigini basaramamanizin sebebinin ise enerjinizin buna yetmemesinden dolayi kaynakladigini dusunuyorum.3 gun ara ile deneyin art arda denerseniz basari saglayamazsiniz.sevgi ve isikla