Bakarmısınız SORUM Var

telekinezilevitasyon

Banlı Kullanıcı
ben hep şeyi merak etmişimdir beyaz ekran gelince ve yükseldiğini falan hissedince herkez gözlerimi bi açtım baktım tavandayım diyo göz kendiliğindenmi açılıyo yoksa o an hisdenmi yoksa kendiniz istiyince mi açıyosunuz isteyince açınca çınlamalar bitiyo ama :D NOT: ben hala 1 yıldır çıkamıyorum bi mesaj atın bi tavsiye verin lütfen :( :(

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Hic bir sey anlamadim ki,:banghead:Benim size bir tavsiyem var.En önce forum kurallarini bir okumaniz hem sizin,hemde bizlerin faydasina olabilir bence:D

dexter

Elit Üye
az önce 1 ay diyordun şimdi 1 yıl diyorsun bir sorun mu var?:)

telekinezilevitasyon

Banlı Kullanıcı
ben bunu 14 yaşımdaykende denemiştim sonra bıraktım orda ikisinin toplamı gibi bişey yaptım :)

nigxe

Kayıtlı Üye
kaşınmalar rahatsız edilmeler oluyor genellikle ilk denemelerde

Kasyopya

Banlı Kullanıcı
İş
hedonist
Bu nasıl bi konu başlığı ve içeriktir hiçbirşey anlamadım

nesly

Kayıtlı Üye
Sanırım arkadaşımız astral seyehate çıkmaya çalışıyor ve dinlediği deneimlerden bir fikre kapılmış . Astral seyahete çıkma olayını başarırsa kontrol kendindemi olucak yoksa zamanı gelince gözleri kendiliğindenmi açılıcak merak etmiş. Başarılı olanların deneyimlerini merak etmiş..

Umarım düzgün anlamışımdır :sifone:

byrosa

Kayıtlı Üye
Konuya açıklık getirmek istiyorum. Astral Seyahat sırasında gözlerin açılması tamamen sizin konsantre ve kondisyonunuza kalmış bir şey. Her şeyi doğru yaparsanız sorunsuz bir şekilde Astrale çıkış sağlayabilirsiniz. Bunlar dışında " Astral Seyahat. " kategorisi altında bulunan konuları inceleyerek Astral yeteneğinizi geliştirebilirsiniz Forum'da fazlasıyla Astrale kolay bir şekilde çıkmanızı sağlayacak konular mevcut. Bunlardan bilgi sağlayabilirsiniz. Takıldığınız başka bir konu mevcut ise bana özel mesaj yolu ile ulaşabilirsiniz, sevgilerle.

00y2j

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Gözleri açmak yada açmamak söz konusu değil.Bu işte kendimi ustalaştırdım ( ki ben öyle düşünüyorum)Yatağa yatmadanda oturarak astral seyahate çıkabiliyorum ve çıkmam 3 dakikamı almıyor.Sizin bunu kafanızda geliştirmeniz gerek.Yatağa uzandınız,Karıncalanma,Çınlama geldikten sonra gözünüzü açarsanız bedeninize geri dönersiniz.Gözünüzü Kapattığınızda beyaz bir görüntü ile karşılaştığınızda Beyninizden önce kendinizi telkin etmelisiniz.Mesela astral seyahat yapmadan önce,"Şimdi astral seyahat yapacağım ve yaptıktan sonra dönüp bedenime bakacağım" Tarzı telkinlerseniz gözünüzü açmadan kendinizi görebilirsiniz.Zaten ruhunuz bedeninizden ayrıldıktan sonra bedeninizin gözleri kapalı olacağından gözlerinizi açabilirsiniz.Ama önemli olan zamanlamadır.Umarım yardımcı olabilmişimdir.

mevlut96

Kayıtlı Üye
kontrolü elden bırakmamalısın bence bir anlıgına kontrolü kaybedince olur diye düşünüyorum.

focus

Kayıtlı Üye
ben ilk çıkışımda yataga güm diye çakılmıştım. ama sonrakiler çok zevkliydi. :)