Bereket Zenginlik için

Havascı

Kayıtlı Üye
Cuma gunu ogle saatlerınde,abdest alınır temız bır kagıda,misk,safran,gülsuyu ıle hazırlanan mürekeple 101 defa ayetel kursi yazılır.Tam itikaat ıle 101 ayetel kursi okunur,yazdıgımız kagıt muska şeklınde katlanır,7kat naylona sarlır besmele çekılerek cüzdanımıza yada cantamıza konur.

webmanx

Kayıtlı Üye
Güzel bir uygulama ve bu uygulama her şeyden de insanı korur.Teşekkürler.

canmert196

Kayıtlı Üye
uygulama bereket icin diyor siz koruma diyorsunuz :S bazi deneyimlerden yola cikara sunu diyebilirim para evrenden majikal bir islemle cekerseniz o para sizden cikiyor 400 tl mi cektiniz 400 tl lik baska bir zarariniz oluyor telefonunuz bozulur ve bir daha kullanilmaz hala gelir bunun gibi bu uygulamanin tam olarak isleyisini bilmiyorum ama benim tecrubelerim bu yonde:)

Havascı

Kayıtlı Üye
uygulama bereket icin diyor siz koruma diyorsunuz :S bazi deneyimlerden yola cikara sunu diyebilirim para evrenden majikal bir islemle cekerseniz o para sizden cikiyor 400 tl mi cektiniz 400 tl lik baska bir zarariniz oluyor telefonunuz bozulur ve bir daha kullanilmaz hala gelir bunun gibi bu uygulamanin tam olarak isleyisini bilmiyorum ama benim tecrubelerim bu yonde:)
Ben konu başlıgını koruma olarak açmadım bereket dıye actım ve konuyu araştırınız ayetel kursi ıle sadece degıl bereket uygulamaları da yapabılırız.Saygıyla!...

webmanx

Kayıtlı Üye
canmert196; Ayetel kürsinin öyle çok sırları vardırki sabaha kadar yazsak bitiremeyiz.

repece

Kayıtlı Üye
Ayetel kürsi oldukça uzun bir ayet bunu 101 kere yazarsak bir tomar kağıt eder daha kısa birşeyler yok mudur?Birde koruma olacaksa çantada taşınınca korur mu? üzerimizde nasıl taşıyacağız çok büyük bir parça.Birde kaybolsa tamamdır.

webmanx

Kayıtlı Üye
Bazı uygulamaların taşınma yerleri vardır.Uygulamayı doğru yerde taşırsanız tam sonuç alabilirsiniz.Bunlar Boynunuza takma şekli veya sağ pazuna veya sağ kolun pazı ile göğsün arası veya başınızın üstünde de taşıyabilirsiniz.

nil73xx

Kayıtlı Üye
işyerinin bolluk ve bereketi için hangi esma yada esmalar okunmalı bilen varsa yardımcı olsun lütfen...işlerim bu aralar kötü gidiyor maddi olarak hemde manevi olarak toparlanmalıyım

webmanx

Kayıtlı Üye
Hergün işyerine besmele çekerek gir ve 1 Ayetel kürsi okuduktan sonra ALLAH'ın isimlerinden Ya REZZAK Ya GANİ Ya MUGNİ Ya ALLAH ZÜLCELALİ VEL İKRAM Adlarını zikr ettikten sonra duanı yap İnşallahu teala işlerin düzelir ve bereket gelir.

Havascı

Kayıtlı Üye
Hergün işyerine besmele çekerek gir ve 1 Ayetel kürsi okuduktan sonra ALLAH'ın isimlerinden Ya REZZAK Ya GANİ Ya MUGNİ Ya ALLAH ZÜLCELALİ VEL İKRAM Adlarını zikr ettikten sonra duanı yap İnşallahu teala işlerin düzelir ve bereket gelir.
Zıkırler kışının yıldızına gore verılmelıdır ve oyle cekılmelıdır yoksa ters etkı yapar Ya rezzak,ya mugnı ve ya gani hava burcu olan kışılerın cekecegı zıkırlerdr.

webmanx

Kayıtlı Üye
Havascı Hoca;Bu isimlerin anlamlarına dikkat etmenizi öneririm.ALLAH rızık verendir,zenginlik verendir.En zengindir.O hakkıyla hikmet sahibidir.ve ALLAH'ın bütün isimleri Esmaül Hüsna ALLAH'ın güzel isimleridir.Her kul ALLAH'ın bütün isimleri ile ALLAH'ı zikr edebilir.Siz buna bir kısıtlama koyamazsınız,hata etmiş olursunuz kardeşim.

Havascı

Kayıtlı Üye
Havascı Hoca;Bu isimlerin anlamlarına dikkat etmenizi öneririm.ALLAH rızık verendir,zenginlik verendir.En zengindir.O hakkıyla hikmet sahibidir.ve ALLAH'ın bütün isimleri Esmaül Hüsna ALLAH'ın güzel isimleridir.Her kul ALLAH'ın bütün isimleri ile ALLAH'ı zikr edebilir.Siz buna bir kısıtlama koyamazsınız,hata etmiş olursunuz kardeşim.
Kısıtlama koymuyorum bende bu ilimi bılen bırı olarak nacızane bılgımı paylaşıyorum kışıler kendı yıldızlarına uygun zıkır çekerlerse daha basarılı sonuç alınır.Bu vefk ılmı içinde boyledır her vefk,her kışıye yazılmaz cifirle kışının yıldızı hesaplanır ve uygun olan vefk çıkartılıp yazılır.Yani kişi ateş grubundaysa esmaul husnada olan ya rezzak vefkı kışıye uygun olmaz.Üzerınde taşıyamaz,taşısa da sıkıntı verır.

canmert196

Kayıtlı Üye
Ben konu başlıgını koruma olarak açmadım bereket dıye actım ve konuyu araştırınız ayetel kursi ıle sadece degıl bereket uygulamaları da yapabılırız.Saygıyla!...

bende sizin demek istediginizi dedim :) ayetel kursi niyet dogrultusunda tabiki cok farkli amaclarda kullanilabilir :) sevgi ve isikla

canmert196

Kayıtlı Üye
flood olcak ama biraz hizli yazdim demek istedigim ayetel kursi ile cok fazla sey yapilabilir hepsi icin farkli tariflar vardir majisyenlerin kendilerine ozel fakat bu paylasim korumadan ziyade kisiye bereket getirmesi icin oldugunu demek istedim:)

webmanx

Kayıtlı Üye
ALLAH'ın Ya REZZAK Ya GANİ Ya MUGNİ Ya ALLAH ZÜLCELALİ VEL İKRAM isimleri bereket için rızık için zikr edilen isimlerden bir kaçıdır.Mesela bir düşman için Ya KAHHAR veya Ya Müntakim isimleri zikr edildiği gibi dualarda zikirler yapılabilir.Mesala bir zalim için dua yapılırken Ya Kahhar ismini bir kul kendisine uygun olmadı diye bu ismi zikr edemeyecekmi? ALLAH'ın isimlerinin sırlarını ALLAH dilediğine öğretendir.Hocam.

Havascı

Kayıtlı Üye
ALLAH'ın Ya REZZAK Ya GANİ Ya MUGNİ Ya ALLAH ZÜLCELALİ VEL İKRAM isimleri bereket için rızık için zikr edilen isimlerden bir kaçıdır.Mesela bir düşman için Ya KAHHAR veya Ya Müntakim isimleri zikr edildiği gibi dualarda zikirler yapılabilir.Mesala bir zalim için dua yapılırken Ya Kahhar ismini bir kul kendisine uygun olmadı diye bu ismi zikr edemeyecekmi? ALLAH'ın isimlerinin sırlarını ALLAH dilediğine öğretendir.Hocam.
Siz herkesin bıldıgı bılgılere gore yazıyorsunuz ben ilmin esası olanı ve dogru olanı yazıyorum.Zikir çekilmez demıyorum kışının yıldızına gore uygun zıkır cekılırse daha ıyı sonuç alınır dıyorum.