Yasin Suresinin Hüddamını Elde Etme

Havascı

Kayıtlı Üye
-Perşembe gecesi,rizayet orucuna niyet edılır.Hayvandan çıkma(et,süt,yumurta,margarın yag vb) yenmez rizayet orucu 3 gunden başlar.3 gun boyunca tahıllı ekmek,sebze ve ıçınde hayvansal ürün olmayan gıdalar yenır.1.gun abdest alınır tam bir itikat ile kimsenin olmadıgı sessız bor yerde,yasin suresi okumaya başlanır 41 tane yasin suresi ara vermeden okunur.2. Ve 3. Gunlerde de 41 adet yasin suresi okunur.

-3.günün sonunda yasin suresinin hüddamı karşınıza gelır korkmamanız gerekır sıze "selamün aleyküm"der.Sizde selamınızı verir istedıgınız niyetınızı söylersınız,hüddam size 1 gunluk bır sınava tabii tutar,eger sınavı gecersenız 5.gece sıze gece yarısı siyah bir taş getırır.Anlaşmayı yapar ve hüddamı emrınıze alırsınız.

Kaynak:Havas Esrarı

webmanx

Kayıtlı Üye
Yasin suresinin hüddamının çağrı dualarınıda okumanız gerekmektedir.Ayrıca birkaç vefkler falan da gereklidir ve kendinizi korunma dairesi içine de almalısınız.ve 3. günün sonun da hüddamın geleceğide kesin değildir.Bu 3 de olur 7 de 40 da ya da hiçde göremeyebilir.Konuya bunlarıda eklemelisiniz

Havascı

Kayıtlı Üye
Bu farklı bır uygulamadır.Sizin bıldıgınız yazdıgınız şekilde olabılır,her surenin bir çok uygulaması bulunur.

Ü

Üye silindi 15237

Havascı : Havas ilmi ile kaç senedir uğraşıyorsunuz ?

webmanx

Kayıtlı Üye
Yazdığınız konuların kaynağı iyi ama detaylı bilgi verirseniz daha iyi olabilir kardeşim.

ibis73

Kayıtlı Üye
yeni bir davet verdiginiz sagolun kardesim. tarifini bilmiyorum yapanlardan duydum. yanliz yapanlar en az 40 riyazet gerekli oldugunu söyledi. yine de emeginize saglik degerli bilgiler icin sayin havasci

Havascı

Kayıtlı Üye
Bu uygulama detaylı anlatılmıştır.Tam bir kanaat ile yapıldıgında uygulamada başarı kazanılır.

ibis73

Kayıtlı Üye
Haa bu arada yazayim zeytinsiz riyazet olmaz mutlaka zeytin yenilmesi gerekir . riyazetde bir uzmanin kontrolu gereklidir yoksa kötü varliklara yem olursunuz , malumunuz kötü varliklar manevi kapi acilip orda n girmek icin pusuda beklemekte

ruhname

Kayıtlı Üye
şimdi deyelim bunu önceden bir denedi ise veya ben burada gördüm baskasıda gördü ikimizsde aynı anda denedik hangimiz elde etmiş oluruz hüddamı ben sunu anlıyorum herhalde birden fazla kisi denediğinde hüddamın yardımcıları veriliyor yoksa tek bi hüddamın onlarca kisiye yetişmesi mümkünmü havasçı amca ? :)

webmanx

Kayıtlı Üye
Uygulamalar tam bir inanç ve doğru bir şekilde yapılırsa olur ve Uygulamayı yapan kişi de önemlidir.

Havascı

Kayıtlı Üye
Ben rızayet oruçlarında tahıl ekmegı,sebze,hurma ve zeytın yerim.Rizayet oruçları en az 3 gunden başlar ve 6 ay arasında degısır.Herhangı varlık edınme de kotu nıyetımızden,nefsımızden arınmamız gerekır.Hüddamlar kuran ı kerım de ki surelerının hızmetlısıdırkotu nıyet ıle hüddam elde edemeyız.Cinler ise enerjı seviyelerı düşük varlık türüdür pek bır işimize yaramaz.

webmanx

Kayıtlı Üye
Cinler hakkında söylediğiniz son kelimeniz çok yanlış olmuş,cinlerin de salihleri vardır.büyük zatları,padişahları vardır.ALLAH'ın izni ile havas ilminde çok mu çok yardımları vardır.Onların da cennetle müjdelenenleri vardır.

ibis73

Kayıtlı Üye
Emeginize saglik yeni bilgiler edindim. kuruüzümüde listenize ekleyebilirsiniz , diger yiyecekler dogru yanliz ekmegi evde özel yapilmasi lazim ,cünkü disaridaki ekmeklerde ekmek mayasi var ,hayvansal katki var yani . riyazet süresi ben 3 , 7 , 40 , 61 gün olarak biliyordum , yeni bilgiler edindim.yanliz bir uzman sart bu hoca olabilir yada sayin urum gibi bu konuda uzman kontrolu sart yoksa musallat proplemi ile karsilasiriz .yanliz unutmayin , davete ilk önce ulvi görevliler gelmez sufi görevliler gelir buda istenmiyen sonuclar olusturur.

Havascı

Kayıtlı Üye
Cinler hakkında söylediğiniz son kelimeniz çok yanlış olmuş,cinlerin de salihleri vardır.büyük zatları,padişahları vardır.ALLAH'ın izni ile havas ilminde çok mu çok yardımları vardır.Onların da cennetle müjdelenenleri vardır.
Cinlerın padişahları guçludur tabıkı ama cınlerden daha guçlu varlıklar vardır kı bunlar göz açıp kapama hızıyla hareket edıp 72 saat ıçınde ısteklerımızı yaparlar.

Emeginize saglik yeni bilgiler edindim. kuruüzümüde listenize ekleyebilirsiniz , diger yiyecekler dogru yanliz ekmegi evde özel yapilmasi lazim ,cünkü disaridaki ekmeklerde ekmek mayasi var ,hayvansal katki var yani . riyazet süresi ben 3 , 7 , 40 , 61 gün olarak biliyordum , yeni bilgiler edindim.yanliz bir uzman sart bu hoca olabilir yada sayin urum gibi bu konuda uzman kontrolu sart yoksa musallat proplemi ile karsilasiriz .yanliz unutmayin , davete ilk önce ulvi görevliler gelmez sufi görevliler gelir buda istenmiyen sonuclar olusturur.
Evet ekmegımızı kendımız yapmamız gerekir.Şunu unutammak gerekır kı daver tam yapılsada doguştan gelen herhangi br yetenıgımız yoksa baglantı kurmak çok zordur.

gümüş

Kayıtlı Üye
Sn Havascı,
Ben o siyah taş hakkında öğrenmek istiyorum. Nedir cinsi, nasıl görünür ,verilme nedeni nedir ve ne işe yarar ?
Teşekkür ederim

Havascı

Kayıtlı Üye
Sn Havascı,
Ben o siyah taş hakkında öğrenmek istiyorum. Nedir cinsi, nasıl görünür ,verilme nedeni nedir ve ne işe yarar ?
Teşekkür ederim
Siyah taş sadece verılen kışının gorebıldıgı bır nesnedır ve sıyah taş hüddamı çagırmaya yarar.

webmanx

Kayıtlı Üye
Önemli olan hız değildir,size ne kadar yardım ettikleridir.Cinlerde yeterince hızlıdır.
Bazı uygulamalarda ve davetlerde meleklerle cinlerin birlikte geldiklerini biliyormuydunuz.

gümüş

Kayıtlı Üye
Siyah taş sadece verılen kışının gorebıldıgı bır nesnedır ve sıyah taş hüddamı çagırmaya yarar.

Derken gercekten maddelesmis ellenen saklanabilen bir taş mı yoksa vizyon gibi verili ama gercekte görünmeyen bir tas mı ?

Havascı

Kayıtlı Üye
Önemli olan hız değildir,size ne kadar yardım ettikleridir.Cinlerde yeterince hızlıdır.
Bazı uygulamalarda ve davetlerde meleklerle cinlerin birlikte geldiklerini biliyormuydunuz.
Önemlı olan hızdır çunku huddamlar bır uygulamayı 21 gun ıle 6 ay arasında gerçekleştırıler.Ben bahsetdiginiz cinler,huddamlar kısmını çok gerıde bıraktım bunlar aşama aşamadır.Daha üstte ve daha hızlı varlıklarla çalışıyorum ,saygılar!...