gulum

gulum

Kayıtlı Üye
rüyamda bi patlama oldu.içime ışık saçan bi alev topu girdi sıçrayarak uyandım.rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

Pantea

Kayıtlı Üye
Sizi kontrol altina alan yada size goc veren bir seylerin varligina inanciniz bu ruyanin nedeni , doga ustu guclerin sizi etkiledigini dusunuyor gibisiniz.

gulum

Kayıtlı Üye
teşekkür ederim pantea yorumun için evet beni koruyan bi gücün olduğuna inanıyorum

gulum

Kayıtlı Üye
bi rüyamı daha anlatmak istiyorum yorumlarsan sevinirim.rüyamda bana aliimran suresinin faziletleri anlatılıyodu.biri anlatıyo ama kim olduğunu görmüyorum.diyoki ali imran suresi kopan kolu dahi çıkarır başka şeyler de söylüyo ama bu kadar hatırlıyorum

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
bi rüyamı daha anlatmak istiyorum yorumlarsan sevinirim.rüyamda bana aliimran suresinin faziletleri anlatılıyodu.biri anlatıyo ama kim olduğunu görmüyorum.diyoki ali imran suresi kopan kolu dahi çıkarır başka şeyler de söylüyo ama bu kadar hatırlıyorum

hayır olsun, pantea gelince yorumumu düzeltir. Ancak nacizane yorumum şudur: Sizin mürşidiniz var mı? Sanki sizi doğru yola ileten bir koruyucunuz var, size öğütler veren hidayet yolunu gösteren.. Rüyada Ali İmran suresinin anlatılması okunması açıklanması nasibinizin dışarıdan olduğunu aile içinden çok da nasipli olmadığınızı, yolculuğa çıkacağınızı bu yolculukta insanlar tarafından sevileceğinizi, dininizde ve hareketlerinizde doğru yolda olduğunuzun göstergesidir. Ayrıca bu sureyi işitmek okumak soyunuzun artacağına çocuklarınızın olacağına işarettir.

Pantea

Kayıtlı Üye

Manevi yonden cok guclu olmak isteginizi yansitan bir ruya bu .Guclu olmak yada bir guce siginmak ihtiyacindasiniz.