Yapılan TÜm Büyülerden,Cinlerden Kurtulmak

Havascı

Kayıtlı Üye
Yapılan her türlü büyülerden,tılsımlardan,efsunlardan,cinlerden,ifritlerden kurtulmak için uygulanacak yöntem "Tırnaga Azime" işlemidir.Tırnaga azime yapıcak iki kişininde havas ve cifir ilmini tam anlamıyla bilmeleri gerekmektedir.Tecrübesiz kişiler tarafından denenmemelidir.Azime yapılacak yerin temiz olması önemlıdır.Azime başlamadan önce abdest alınır temız kıyafetler gıyılır,azime yapılacak yer tütüsülenir.İpek ipden ıkı kışıyı alıcak buyulukte çember oluşturulur,çemberın ıçıne ıkı kışi oturur.Okuma yapıcak kışı,dıger kışının baş parmagının tırnagını mavi bir kalem ile tamamen boyar.Tırnagın beyaz yuzeyı gorunmez ıkı kışı baş parmaklarını tırnakları bırbırıne degecek şekılde bırleştırırler.Azime sırasında eller asla ayrılmamalıdır okumaya başlanır tırnaga bakan kışı,şekıllerın geldıgını gormeye başlar,buyu yapılan kışıler anne adlarıyla bırlıkte çagrılırlar.Emrımızde olan varlıklar,buyulerı bozup cinlerı yakarlar.Gunde ıkı kez azime yapılır hasta kişi tamamen saglıgına kavuşur. Kaynak:Havas Esrarı

Kameri

Kayıtlı Üye
İş
pisişik güçler kehanetler,bedensiz varlıklar
havas ve cifir ilmini tam anlamıyla bilmeleri gerekmektedir." demişsiniz peki denenmişmidir bu yöntem ? konu hakkında aydınlatırsanız sevinirim teşekkürler bu arada konu için sevgi ve ışıkla kalın.

Havascı

Kayıtlı Üye
Evet denenmiş bir yöntemdir.Hala da yapılıyor,egitim aldıgım arabistan kökenli şıh dan ögrendıgım bır yöntemdır.Okumaları bilhassa yazmadım çünkü;işin ehli olmayan kişilerin yapması dogru degildir.

merlot

Kayıtlı Üye
Evet denenmiş bir yöntemdir.Hala da yapılıyor,egitim aldıgım arabistan kökenli şıh dan ögrendıgım bır yöntemdır.Okumaları bilhassa yazmadım çünkü;işin ehli olmayan kişilerin yapması dogru degildir.
yahu böyle yazıp yazıp kısa kesmiyorlarmı sinir oluyorum paylaşmak istemiyorsan o zaman niye bu konuyu açıyorsun amaç nedir "ben biliyorum" havasımı vermek :banghead: