Koyun Başıyla Yapılan Agız dil baglama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Havascı

Kayıtlı Üye
Cuma gece yarısı,bir adet koyun başı alınır.....................................................................................................................

Yönetici Notu: Vermiş olduğunuz bu uygulama bir lanettir. Ve sadece ağız dil bağlamaz kişiyi öldürebilir. Bu yüzden birçok kişinin bu mesajı gördüğünü de varsayarak sadece uygulamayı sildim ve uyarı olarak bu mesajı yazıyorum. Sitemizde bu tür lanet içeren konuların paylaşılması yasaktır. Bir başkasının hayatına kast edilebilecek uygulamalar asla yazılmamalıdır bu sitede bilginize. Konu Kilitlenmiştir.

repece

Kayıtlı Üye
Sonrasında da şu olur galiba;o koskoca koyun başını sahipsiz mezara gömmek için kazma kürek çalışırken mezarlığın güvenliği gelir ve sizi yakalar geriside ne olur Allah kerim.

Havascı

Kayıtlı Üye
Bu uygulamayı yapan herhalde ıssız yerlerde olan ve bekçinin olmadıgı mezarlıkları tercih eder.Ne demişler "Minareyi çalan,kılıfını hazırlar."

Ü

Üye silindi 15237

Havasci güzel kardeşim bak sana bir uyarı'da bulunim bu benim kanaatim.

Bende ilk zamanlar'da siteye üye olduğum zamanlar'da bu tür konulara çok meraklıydım ve hep bu tür
konuları paylaşırdım . Ama sonra'dan anladımki bu yaptığım çok yanlış çünkü insanlar sana güvenebilir ve uygulamayı yapabilir.
Sonra'da başı belaya girer vebal altında kalırsın nasıl bir çığır açarsan öyle gider. Lütfen bu tür konuları paylaşma .
İllaki'de paylaşacam diyorsan hakikaten Havas ilminden anla ve zararlı olup olmadığını bil.

Havascı

Kayıtlı Üye
Birincisi forum kurallarını okumanızı tavsiye ederım.Arkadaşım dıye hıtap edemezsınız,ıkıncısı burası bu tarıflerın yazıldıgı bır sıtedır.Rahatsızlıgınız sizin sorununuz kaldı kı sitenin yönetıcılerı gereken durumlarda müdahale edıyor.Havas ilmiyle 16 senedır ugrasıyorum ve buraya yazdıgım uygulamayla ben vebal almam çünkü insanların kendı kararıdır uygulayıp uygulamak.

Ü

Üye silindi 15237

Birincisi forum kurallarını okumanızı tavsiye ederım.Arkadaşım dıye hıtap edemezsınız,

Özür diliyorum . Biz burda aile olduğumuz için kardeşim diye hitap ettim .

Rahatsızlıgınız sizin sorununuz kaldı kı

Sadece fikirlerimi beyan ettim '' Herhangi bir rahatsızlık duymuyorum ''

sitenin yönetıcılerı gereken durumlarda müdahale edıyor.

Ondan şüphemiz yok.

Havas ilmiyle 16 senedır ugrasıyorum ve buraya yazdıgım uygulamayla ben vebal almam

Bir kötüleğe sebep olan o kötülüğü yapmış gibidir..

Saygılarımla .

Sevgiyle kalın.

Şunuda eklim bunu size yazma nedenim şuydu : Ben çok pişman oldum bu tür konuları paylaştım diye benim durumuma sizde düşmeyin diye sadece uyardım okadar.

repece

Kayıtlı Üye
Vebal almam demişsiniz peki dua almak ister misiniz?Kötü şeyler diye eksik yazıyorsunuz güzel uygulamaları tam olarak yazın bizde yapalım size dua edelim olmaz mı?

Havascı

Kayıtlı Üye
Yazdıgım uygulama tam bır uygulamadır,kaldı ki eksik olduguna nasıl bu kadar emınsınız? Her surenin bır çok uygulaması vardır.Sızın bıldıgınız bır farklısıdır ve her kişi kendı gunah ve sevaplarından yargılanacaktır bu uygulamayı yapıp vebalını çekmek yapan yada yaptıran kışıye aıttır.bırçok kışı havas ılmı,buyuler,tılsımlar konularında kıtaplar yazmıştır o kışılerde mı gunahkar ve vebal alıyor? Harut ve marut allah tarafından ınsanlara buyu çozmeyı ogretmelerı ıçın yolladıgında ınsanlar ogrendıklerı ıyı kotu tum buyulerı yapmışlardır ve yapan cezasını çekmıştır.

repece

Kayıtlı Üye
Niye kızıyorsunuz anlamıyorum.Eksik işte.... tütsüsü demişsiniz ne olduğunu dememişsiniz ben kötü niyetle bişey demedim ki size sadece o eksik bıraktığınız yer dolayısıyla yapmak isteyen bunu yapamayacak değil mi.Ayrıca ben birşey bilmiyorum ki eksik demekteki kastımı anladınız değil mi?Zaten sadece sordum mesela eşlerin ,kardeşlerin ,komşuların barışmasıyla ilgili,iş bulmakla ,aile huzuruyla,bereketle ilgili birşeylerde paylaşsanız istedim .

Havascı

Kayıtlı Üye
Niye kızıyorsunuz anlamıyorum.Eksik işte.... tütsüsü demişsiniz ne olduğunu dememişsiniz ben kötü niyetle bişey demedim ki size sadece o eksik bıraktığınız yer dolayısıyla yapmak isteyen bunu yapamayacak değil mi.Ayrıca ben birşey bilmiyorum ki eksik demekteki kastımı anladınız değil mi?Zaten sadece sordum mesela eşlerin ,kardeşlerin ,komşuların barışmasıyla ilgili,iş bulmakla ,aile huzuruyla,bereketle ilgili birşeylerde paylaşsanız istedim .
Kesınlıkle sıze kızmadım.Tütüsüyü yazarım o problem degıl,barışma,iş,bereketle ılgılı paylaşımlarım olacak tabıkı,saygılar!....

repece

Kayıtlı Üye
Yanlış anlaşılmadığıma çok sevindim.Peki o halde paylaşımlarınızı bekliyoruz,takipteyim yani:)Saygılar.

melaskk

Kayıtlı Üye
İş
Genel Koordiantor
Cok kuvvetli bir uygulamadir.Ayrica ayirma islemlerinde kullanilir.Mutlaka koruma gerektirir.

can-dan

Kayıtlı Üye
Diyelim ki bunu birisi yaptı ve sonrasında da pişman oldu.Ne kadar doğru bilmiyorum ama,bazı büyüleri ancak yapan bozabilir diye duyarım hep.Bu durumda, bu büyüyü bozmak için ne yapmak gerekiyor havascı?
Dua ile...

melaskk

Kayıtlı Üye
İş
Genel Koordiantor
Sayin Havasci
Koyun Kafasi ayirma islemlerinde kullanilir kastetmistim..Cok iyi bildigim kuvvetli bir buyudur merak etmeyiniz..

Saygilar

albus

Kayıtlı Üye
Allah'ın sözlerine saygısızlık olduğunu düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...