Hiç böyle birşey yaşadınız mı?

repece

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar başımdan yıllar önce geçen bir durumu anlatacağım.

Gayet rahat ve derin bir şekilde uyurken ismimle çağrılmıştım ve evin kapısını açmam istenmişti bir defasında.Başka bir defasında ise yine evin her iki kapısını da açıp ilerleyerek bahçe kapısına kadar gelmem istenmişti.Bunu benden isteyenler ise genelde tanıdığım insanlardı.

Gözümü açtığımda bir defasında ve gecenin körüydü resmen; gerçekten balkonun kapısını açmaya elimi atmışken birşey beni uyandırdı ve durmamı istedi.Diğer defasında ise kapıya kadar ilerlediğimde uyandım ve gelmeyeceğimi çünkü pijamalarımla kimsenin karşısına çıkmamın uygun olmayacağını düşünerek reddedişimle uyandım.Yine gecenin körüydü.

Uyurgezer değilim ve uykumda asla konuşmam bunu annemede kardeşimede sordum acaba konuşuyormuyum geziyormuyum diye şimdiye kadar hiç böyle bir durumuma şahit olmamışlar.

Birkaç ay öncesine kadar ise gece 2-3 gibi kapının tek bir kez çalmasıyla uyanıp,kapı deliğinden kim diye baktığımı biliyorum.Tabi sonra rüya gördüm diye yatıyorum ama zil sesini çok net ben duyuyorum.Bu durum birkaç kez tekrarlandı ve sonra bir daha olmadı.
Kesinlikle korkmadığımı söyleyebilirim ama merakta ediyorum nedir bu durum diye.

Var mı aramızda benim yaşadığım gibi bu tarz olay yaşayan? Ve bunun neden olmuş olabileceğini bilen?

hürem

Kayıtlı Üye
böyle birşeyler yaşamadım ama iyi birşey olduğunu sanmıyorum bence ne duyarsan duy gitmemelisin. çünkü insanları götürdüklerini duymuştum. onların. 3 harflilerin yani.

repece

Kayıtlı Üye
böyle birşeyler yaşamadım ama iyi birşey olduğunu sanmıyorum bence ne duyarsan duy gitmemelisin. çünkü insanları götürdüklerini duymuştum. onların. 3 harflilerin yani.

Evet haklı olabilirsin bir ihtimal bunu düşünmüştüm bir ara ,ama yinede emin olamıyorum.Eğer ki öyleyse hesaba katmadıkları birşey var ben utangacımdır ve pijamamla babamın yanına bile gitmem yani bu durumda çıkmayacağımı düşünenememişler o halde.

hürem

Kayıtlı Üye
:))))))))) yani düşünmeleri gerekirdi tabi . insan pijamayla nereye gitsin

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Benim başıma böyle bir durum gelse ve ben de sizin gibi korkmasam,eğlenmeye başlarım.

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Bu konu hakkinda bilgilerin olmasi lazim forumda,bildigim kadari ile,Evet bu gibi olaylar oluyor olmuyor degil ama sekiz harfli kardesimizin dedigi gibi 3 harfli (neyse artik) bir ilgisi varmi bilemiycem:biggrinjester:

AJA

Elit Üye
Bunu cin'ler yapıyor..

hürem

Kayıtlı Üye
Bu konu hakkinda bilgilerin olmasi lazim forumda,bildigim kadari ile,Evet bu gibi olaylar oluyor olmuyor degil ama sekiz harfli kardesimizin dedigi gibi 3 harfli (neyse artik) bir ilgisi varmi bilemiycem:biggrinjester:

ortaokuldayken müzik öğretmenimiz bize bir cinin onu kaçırmak istemesini anlatmıştı . güzel bir kız gelmiş odasına. hadi gidelim demiş ama tabi anlamış ki sevgili öğretmenimiz gitmemiş onunla. o geldi aklıma sn arzuhal. bence ilgisi var.
3 harfliler deyince daha gizemli oluyor :)

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Evet böyle anlatilanlar cok,Anneme cok oluyordu,bir kac defada bana oldu.En ilgincide gece bekciligi yapan komsumuzun basina gelen oldu,Yol kenarinda kücük bir kiz oturmus agliyormus yanina giden komsumuza sakat oldugunu söylemis ve onu sirtinda tasimasini söylemis.Bekci sirtina almis her adimda sirtindaki kizin agirligi cogaliyormus,en sonunda sirtina aldiginin bir cocuk olmadigini anlamis.gerisini anlatmadilar ama bekci ali dayimiz hocalardan cikamaz oldugunu hatirliyorum.Ben daha 12 yasindaydim.Bende almanyada rahmetli anneannemin sesini duydum,icimde korku yoktu,Bu gibi durumlarda bol bol dua okumak en hayirlisi,:willy_nilly:

repece

Kayıtlı Üye
Demek sizede oldu,nasıl yani aynı bana olduğu gibi dışarı çıkmanızı mı istediler?

AJA

Elit Üye
Şüphelerim bu yönde benimde.Ama bir insanı dışarı çıkarmaları ne işe yarayacak sonuçta uyanıyorum .
Siz onlarla gittikten sonra uyanabilirmisiniz yada uyandığınız da neler fazladır neler eksilmiş bilmiyorum :D

repece

Kayıtlı Üye
Bu şekilde dışarı çıkan birini duydunuz mu hiç neler olmuş mesela?

ruhname

Kayıtlı Üye
evet sizi bir cin ziyaret etmiş olabilir

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.

Benimde başım 3 harfle dertte.Ama ne kapı çalan var ne de yanına çağıran.

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Ilk yorumda,da belirttim bu gibi seslerin veya olaylarin cin ler tarafindan yapildigini sanmiyorum.Bazi kisiler tarafindan özel olarak cagrilan ve hemen teserrüf etmeyen cinler,neden bazi kisilere hic cagirilmadan görünüp yada cagirma ihtiyaci duyar anlamis degilim dogrusu.Birde söyle düsünmek gerek ki bu bana en mantiklisi gibi geliyor,Bazi insanlar cinleri davetle falan cagirip özel islerinde kullaniyorlar da,Neden o varliklarda insan cagirma daveti yapiyor olmasinlar?? Sakin öyle ses duyunca falan gitmeyin,giden olmus olsa bile,Buraya yazacak durumda olduguna ihtimal vermiyorum.:willy_nilly:

repece

Kayıtlı Üye
İnsan çağırma daveti mi evet ya neden olmasın sonuçta dediğinizde haklı olabilirsiniz.Yalnız benim bu çağrılma durumum uykuda iken olmuşru yani bilerek ,isteyerek yatağımdan kalkmamışımdır.Zaten aniden uyandım ve ben burada ne yapıyorum oldu ve derhal geri yattım.Sesi uyanıkken duysam yapacak birşeyler bulurdum muhakkak dinlemem o tarz çağrılmaları filan.

hürem

Kayıtlı Üye
bir sürü sebepten dolayı kaçırıyor olabilirler. belki kaçırıp onların aleminde evlendiriyorlar ya da köle ediyorlar kendilerine. ben de gidip de dönen olduğunu sanmıyorum.

repece

Kayıtlı Üye
bir sürü sebepten dolayı kaçırıyor olabilirler. belki kaçırıp onların aleminde evlendiriyorlar ya da köle ediyorlar kendilerine. ben de gidip de dönen olduğunu sanmıyorum.

Gerçekten çok ürkütücü bir durum.Zaman zaman isyan eden bir tip olsamda beni yaratana güveniyorum.