Cinler nasil öldürülür?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MEK17

Banlı Kullanıcı
Sadece merakımdan soruyorum bilen varsa söyleyebilir mi?onlardan intikam almak güzel olurdu :hang::hang::hang::hang::hang::hang::hang::hang::hang::hang::hang::hang::hang::hang::hang::hang::hang::hang::hang::hang::hang::hang::hang::hang:

Foras

Kayıtlı Üye
Sonuçları kötü olabilir ama size bir sey yaptiysa (ki durduk yere her zaman bir sey yapmaz) mahkemeye verebilirsiniz.

NicktenyoxuN

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
cinler bildiğimiz gibi başka canlılara dönüşebilirler ki diyelimki biri sinek oldu sen onu öldürdün işte bir cin öldürmüş oldun genelde cinler kertenkele ve böcek kılığına girer bizim nasıl suda yaşamak için tüpe ihtiyacımız varsa onlarında burda yaşaması için gerekiyo ki şuana kadar birçok cin öldürmüş olabilirsin

MEK17

Banlı Kullanıcı
evet bu dediğini daha önce duymuştum dediğin şey doğru fakat benim için önemli olan onların herhengi bir kılığ bürünmelerine beklemeden öldürmek ve FORAS adlı arkadaşım ne demek durduk yere bir şey yapmazlar?o halde 5-6 yaşındaki çocukların suçu ne?okadar sayısız hikaye varki...

Foras

Kayıtlı Üye
Cinler genelde insanların dengesi bozulduğunda gelir. Her duyduğunuza, okuduğunuza inanmamanızı öneririm.

MEK17

Banlı Kullanıcı
arkadaşım kendim yaşadım zaten

Foras

Kayıtlı Üye
Yakma tekniklerini deneyebilirsiniz o zaman.

MEK17

Banlı Kullanıcı
Allah'a şükür artık benle uğraşmıyorlar ama el altında noulur nolmaz bulunsa iyi olur o dediğiniz teknikler...bende duymuştum ama tam olarak ne olduğunu bilmiyorum biraz ayrıntılı anlatsanız nasıl yapılır?felan...biliyorsanız paylaşın lütfen

NicktenyoxuN

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
tirede bi tane hoca var ona git hiç bişeyin kalmaz

Foras

Kayıtlı Üye
Allah'a şükür artık benle uğraşmıyorlar ama el altında noulur nolmaz bulunsa iyi olur o dediğiniz teknikler...bende duymuştum ama tam olarak ne olduğunu bilmiyorum biraz ayrıntılı anlatsanız nasıl yapılır?felan...biliyorsanız paylaşın lütfen
Forumda çeşitli teknikler var diye biliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...