DreaMLife

DreaMLife

Kayıtlı Üye
Rüyada kendini hamile görmek ne anlama geliyor acaba? Sevdiğim adamı da gördüm ikimiz de hamileliğimin farkında değildik tabi. Hiç o konuya deyinmedik. Ama ben sanki hissedermişcesine karnımı tutuyordum. Bir de sanki o da hissediyor gibiydi ama sanki henüz konuşmak erken olurmuş gibi karşılıklı bir tutum sergiliyorduk. Birde rüya çok gerçekçi gibiydi uyandığımda gerçekle rüyayı bir an ayırd edemedim

Pantea

Kayıtlı Üye
Iliskinizden kaynaklanan bazi endiselerinizin oldugunu sanirim , bunlarin varligini hissediyorama dusunmek istemiyor her seyin yolunda oilduguna inanmayi tercih ediyorsunuz .

DreaMLife

Kayıtlı Üye
yorum için teşekkürler ve tam isabet düşüncelerin çok doğru

DreaMLife

Kayıtlı Üye
Yine içinde sevgilim olan bir rüya. Hiç bilmediğim bir yerdeyiz daha önce gitmediğim bir yer heryerde evler var ama site şeklinde evlerin hepsi de birbirine benziyor ve müstakil dublex yada triplex evler ve çok lüx çok güzeller. Yanımızda bize evleri gezdiren rehber yada ev sahibi var ve biz bir ev beğenip tutuyoruz güya oraya taşınacakmışız.

bunu da yorumlarsanız sevinirim :)

aris

Kayıtlı Üye
hamilelik rüyanda ev bakma rüyanda senin endişelerini gösteren rüyalar...ama rüya geneline bakıldıgında hamilelik ve güzel evlerin rüyadaki anlamları güzeldir...bence çok vesvese yapıyosun ilişkinle ilgili;)

Pantea

Kayıtlı Üye
Yine içinde sevgilim olan bir rüya. Hiç bilmediğim bir yerdeyiz daha önce gitmediğim bir yer heryerde evler var ama site şeklinde evlerin hepsi de birbirine benziyor ve müstakil dublex yada triplex evler ve çok lüx çok güzeller. Yanımızda bize evleri gezdiren rehber yada ev sahibi var ve biz bir ev beğenip tutuyoruz güya oraya taşınacakmışız.

bunu da yorumlarsanız sevinirim :)

Yeni bir baslangic yapma arzusunu yansitan bir ruya bu endiseyle ilgisi yok her seyey yeniden bslayip kontrolun sizde oldugu bir hayati yasama arzunuzu yansitmis .

DreaMLife

Kayıtlı Üye
aa yorumun varmı diye bakmak aklıma gelmemiş onca zamandır :S Yine bir rüya yazmak için açtım ve öyle okudum yorumunu teşekkür ederim pantea.

Bu kez rüyamda çok lüks bir kuafördeyim sahipleri erkek ve tanınmış bir kuaförmüş güya. Oraya gidiyorum ve sıra olmamasına rağmen beni biraz bekleteceklerini söylüyorlar beklerken bir katalog v.s. alıp bakmam gerekirken kenarda ikram için beklettikleri çikolatalardan bir tane alıp yiyorum çikolatalar kapalı değil açık ve yuvarlak top gibi beyzbol topu boyutunda. fındıklı fıstıklıydı sanırım ve harika tadı vardı gene yiyormuyum onu hatırlamıyorum ama beklemeye devam ederken uyandım.

Pantea

Kayıtlı Üye
aa yorumun varmı diye bakmak aklıma gelmemiş onca zamandır :S Yine bir rüya yazmak için açtım ve öyle okudum yorumunu teşekkür ederim pantea.

Bu kez rüyamda çok lüks bir kuafördeyim sahipleri erkek ve tanınmış bir kuaförmüş güya. Oraya gidiyorum ve sıra olmamasına rağmen beni biraz bekleteceklerini söylüyorlar beklerken bir katalog v.s. alıp bakmam gerekirken kenarda ikram için beklettikleri çikolatalardan bir tane alıp yiyorum çikolatalar kapalı değil açık ve yuvarlak top gibi beyzbol topu boyutunda. fındıklı fıstıklıydı sanırım ve harika tadı vardı gene yiyormuyum onu hatırlamıyorum ama beklemeye devam ederken uyandım.

Bir sevgili edinmeye ve odak noktasinin siz olacaginiz bir iliskiye ihtiyac duyuyorsunuz hali hazirda bir iliskiniz varsa bunlarin eksikligini hissediyor olabilirsiniz.

[XTR] Similar Threads