I - Doser (Ses Dalgaları İle Beyine Etki Etmek)

druid

Kayıtlı Üye
İş
Tasarımcı
Kısaca özetlemek gerekirse i-doser adlı program çeşitli ses dalgaları ile beynimizi Astral Seyahat, Lucid Rüya, Rahatlama, Uyku Modu, Çakra açma gibi modlara sokabildiği gibi Korku, Alkol ve çeşit çeşit uyuşturucunun etkisini ses frekansları ile tecrübe edinmemizi sağlamakta. Uyuşturucu diyince akla kötü birşey gelmemeli, tecrübe edenler ve yayımcıların bildirileri herhangi bir bağımlılık ya da gerçek madde kullanımına yönelim yapmadığına işaret ediyor. Beyine zararlı olup olmadığına dair herhangi bir araştırma sonucu bulunmasa da Epilepsi ve benzeri hastalıklara sahip olanlar kesinlikle uzak durmalı. "Alıntı" ibaresi olmayan kısımlar ve yüklemeler tamamen bana aittir.

Program yüklenmekte ve, etkisini yaşamak istediğiniz dozu satın alıp .drg uzantılı dosyayı programa eklenmesi mantığı ile çalışmakta. Bunun için bilgisayara kulaklık takarak dinlemelisiniz, ayrıca bir çok ses dosyası telefonunuza ya da mp3 çalarınıza yükleyerek dinlemeniz için ses dosyalarına çevrilmiştir. Dilerseniz program ile tanışalım;

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ .rar şifresi: gizlimabet

Kurulum ve kullanım;

İndirdikten sonra sıkıştırılmış dosyayı bir klasöre çıkarıyoruz, IDoserPremiumSetup isimli dosyayı çalıştırdıktan sonra Next, Install, Next ve Finish Butonlarına tıklayarak programı kurabiliriz. Ardından programımız açılacaktır, daha sonra bizi rahatsız etmemesi için programla birlikte ilk açılan küçük sayfanın sol alt kısmındaki kutucuğu seçip Close butonuna bastıktan sonra programımız kullanıma hazır hale gelecektir. Nasıl Dinleriz? Sol en alt kısımda bulunan Load Doses butonuna tıklayalım, karşımıza kütüphanemizde bulunan dozlar listelenecektir, satın aldığımız dozları buradan programa aktaracağız, ancak mevcut bütün dozlar dosya ile birlikte bilgisayarımızda mevcut :) yani satın almayacağız. Browse Computer butonuna basıyoruz ve dosyaları çıkarttığımız klasörü buluyoruz, buradan Dozlar isimli klasöre geldiğimizde bütün dozlar karşımıza çıkacaktır istediğimize çift tıklayarak programa aktarıyoruz, bu kadar basit :) Diğer dosyalar için de aynı işlemi yapıyoruz.

Nasıl dinlemeli?

Rahat, sessiz ve karanlık bir ortamda bulunmamız şart sevgili mabet üyeleri, ben de kullanmaya yeni başladım ve tecrübelerimi zamanla paylaşacağım. Sessiz ve karanlık bir ortamda yatağa uzanıyoruz, zihnimizi boşalttığımız moda giriyoruz ve dinliyoruz. Ortam aydınlık ise yüzümüze bir örtü örtmemiz tavsiye ediliyor. Sırf bu program üzerine oluşturulmuş platformlar mevcut çok detaylı bilgiler edinebilirsiniz buralardan, arama motorlarından ulaşılabiliyor. Ben en temel kullanım bilgilerini burada alıntılar ile aktarmaya çalışacağım sizlere.

Kullanım şekli ile ilgili bir alıntı;
Ama bir istek üzerine Dozlardan etki alamayan kullanıcılarımız için Başlangıç , Orta ve yüksek seviye dozlarını takvim halinde sizlere vericem
s24.gif

Not : 1. Kuralımız kesinlikle ve kesinlikle azimdir. Eğer azim olmazsa inanın yüksek seviye dozlarını dinleyemezsiniz. Çünkü ilk 2 hafta dinleyeceğiniz dozlar daha basite indirgenmiş , beynin alışmadan alabileceği "maksimum" etkilere göre hazırlanmıştır.

İlk hafta : Başlangıç

İlk hafta tamamıyla başlangıç dozlarını dinleyeceğiz. Çünkü başlangıç dozlarının etkileri küçük fakat beynin i-Doser ' a alışması ve moderasyon için mükemmellikle ve saf yaratıcılıkla hazırlanmıştır.

Not 2 : İlk hafta her gün doz dinlemeyeceğiz. Çünkü beynin frekansları ve sesleri sindirmesi , anlayıp kavraması gerekir. Bu yüzden ilk başta yüklenmiyoruz. Her gün dinlememiz inanın başarıdan çok zaruret getirecektir.

İlk Aşk , İlk Heyecan : Quick Happy can
s24.gif

Arkadaşlar Quick Happy candır. Baldır. İlk heyecanımızdır.
Günlerden Pazartesi , ve karanlık bir oda ayarlayıp kulaklığımızı takıyoruz.Yüzümüze yumuşak bir havlu veya bir bez koyuyoruz. ( Bunun nedeni hassasiyet değil , doz ilk uyuşturmaya başladığında vücudu dozu dahada iyi hissetmek içindir. ) Ve ilk kahkamızı atıyoruz

Çarşamba : Dinleyeceğimiz doz , tekrar Quick Happy . Unutmayın bir dozu 2. ve 3. denemede net hissedersiniz. İlk denemede reaksiyon alamamak çok normaldir.

Cuma : Beynimiz i-Doser yoluyla kahkaha atmayı öğrendi
s24.gif
Ve şimdi asıl önemli olan hisse geldi . Düşünce hızlandırma , farklı hissetme ve olduğundan farklı düşünme. Dinleyeceğimiz doz Tranquil . Mutlaka denemeniz gerekiyor arkadaşlar. Mutlaka ...

Pazar : Ve ilk sevindirici haber. Hızlı uyuşturucu Nitrous. Bu doz size eğer daha önce THC içeren ( esrar , bally , crystal meth , rivotril , salvia , intellent ) madde kullandıysanız etkileri daha net olacaktır. Fakat eğer hiç kullanmadıysanız. Sizi yinede kendinizden geçirecek kadar etkilidir.

İyisiyle kötüsüyle ilk haftamızı atlattık.
2. Hafta ise tamamiyle 1. haftada dinlediğimiz dozlarla geçecek. Fakat tek değişiklik artık her gün dinleyebilirsiniz. İlave olarak SADECE BU HAFTAYA özel olmakla birlikte düzensizce dinleyebilirsiniz. Yani gün gün dinleyeceğinzi doz önemli değil. Çünkü beyin modere aşamasında ve i-Doser'la yeni tanışıyor.
İlave olarak dinleyebileceğiniz dozlar : Alert+ , Brain+ , Theta , Speed , sleeping angel , anti-depresan , Alkol .

- Edit : Arkadaşlar uykum çok olduğu için buraya kadar yazıyorum. Yarın uyanır uyanmaz kaldığım yerden devam edicem. Normalde açmıycaktım konuyu fakat yeni başlayan kullanıcılar için bir yol çizmiş olalım. Yarın kaldığım yerden devam edicem .. Anlayışınız için teşekkürler

[3.Hafta] - Anarchy Arkadaşımızın Yokluğu Nedeniyle Takvim, RawSecurity aracılığı ile devam edilmektedir;

İlk 2 haftamızı 'moderate' seviyeli dozlarla atlattık.
Bu hafta ise Doz dinlemeden önce, etkiyi maksimum almak için bir kaç damla limon yutmanız, beyninize şok dalgaları göndererek canlandırır ve bu sayede daha çok performans alırsınız.
Bunu sürekli yapmayınız çünkü alışkanlık hale gelirse limonsuz dozun etkisi olmayacaktır.Sadece Ayda en fazla 2 kez bu limon tekniğini kullanarak doz dinlemeye başlayın.

O anki ruh haliniz ne ise ve neye ihtiyacınız varsa (sinirli iseniz gülmeye, enerjik iseniz korkmaya veya yorgun iseniz enerjiyevb...) ruh halinize göre doz seçin ve mutlaka QH , VERY STRONG sınıfına ait dozları açmayın.O an elde etmek istediğiniz duygu, beyninizin ona ihtiyacı varmış gibi davranmasıdır ve bu sizin için daha fazla etki göstereceğine işaret sayılır.

STRONG dozları, Günde en fazla (3 saat aralıklarla) 2 defa dinleyin.Çünkü STRONG doz seviyesi ile ilk kez tanışıyorsunuz haliyle defalarca dinlemeniz hem baş ağrısına yol açacak hem işe yaramayacak hemde beyninizin i-doser'a karşı şüpheleri başlayacaktır.Bu durum ise Haftalık Takviminizin tamamen boşa çıkaracağına işaret eder.Her doz dinlemek istediğinizde kendinizi kandırmayarak gerçekten o an hangi duyguya bürünmek istediğinizi algılayın ve 1 haftanızı, beyniniz tarafından istenilen duygulara ait dozları (QH ve VERY STRONG Hariç) dinleyin.

Bu haftamızı böylelikle sonlandırdık ve ne kadarda işe yaramazlarsa siz o kadar inat edin ki başarasınız.Tıpkı yarın ne yapacağınızı planlamak gibi.Hiçbir şekilde şüpheleriniz olmasın.Hatta bu takvimi uygulayıp bugünlere kadar bile hiçbir etki almasanızda inadınız beyninizin önüne geçecek ve gerçekten işe yarayacaktır.

[4.Hafta]

Artık beynimizin sinyallere karşı dirençli, güçlü ve işe yarar olduğunu o an dinleyeceğiniz MODERATE dozdan yüksek verim alınca anlayacaksınız ve bu sizi inanılmaz mutlu ederek tıpkı insanın bağışıklık sistemi kazanması gibi veya kanseri yenmeniz gibi i-doser'a ve kendinize olağanüstü bir güven gelecek ve buda sizin için çok ama çok iyiye işaret edecektir.

Bu haftamızı ise istediğimiz MODERATE veya STRONG dozlarla geçirecez.Kesinlikle VERY STRONG ve QH dozlara geçiş yapmayacaz çünkü beynimiz bu sinyallere yeni alıştığı için VERY STRONG dozlarda karışıklık olacaktır.
4. Haftamızı Moderate ve STRONG dozlar ile kendinize güvenerek atlatırsanız %80'lik başarı elde etmiş olacaksınız ve bu sizde gerçekten mutlu edici bir özellik taşıyacaktır.

İlk 1. ayımızı bu şekilde tamamladık.

" Peki hocam ben bu VERY STRONG dozları ne zaman dinleyeceğim? "
VERY STRONG dozlar genellikle uyuşturucularda özellik taşıyan güçlü bir uyarıcı sınıfıdır.Daha önceden uyuşturucu kullanmamış kişilerde maksimum etki yaratabilmesi için kişinin bu sinyallere tam anlamıyla bağışıklık kazanmış ve beynine yer edinmiş bir kimliğe bürünmesi gerekir.Bu sınıfta ki dozları en az 2 ay geçmeden dinlerseniz %50 oranda işe yaramayabilir.Çünkü daha önce hiçbir uyuşturucu kafası yaşamadıysanız, beyniniz bu sinyaller ile sizi o moda sokması için çok büyük uğraşması gerekecektir.Deneyimli olduğunuz zaman veya 1,5 ay tüm dozlarda en az %50 kadar bir verim aldığınız zaman VERY STRONG dozlara geçiş yapabilirsiniz.

" QH dozları neden dinleyemiyoruz bu hafta? "
QH dozlar, normal dozlara karşı daha hızlıdır ve etkiyi daha çabuk yaşatır/bitirir.Beyin dozlara tam anlamıyla hakim olduğu zaman QH dozlarda hiçbir sıkıntı çekmeden verilen mesajı rahat bir biçimde alarak sizi dozun vermiş olduğu duyguya sokacaktır.Öbür türlü normal dozlara alışmadan QH dozları dinlemek sizin için zaman kaybı oluşturabilirler. VERY STRONG ve VERY VERY STRONG (STRONGEST) sınıfını geçtiğiniz zaman hiç şüphesiz QH dozlarıda dinleyebilirsiniz.

1. Ayımızda ki gibi 2. ayımızı ise STRONG ve MODERATE dozlarla geçirerek tam anlamıyla deneyimlik kazanmamız ve beynimizin düzenini sağlamamız açısından sizin için (QH ve STRONGEST dozlara karşı) muhteşem bir performans sağlayarak USTA sınıfına erişebilirsiniz.Elbette 2 ay bunu yapmak zorunda değilsiniz.

1.Ayımızı takvime göre, 2. ayımızı ise bünyenizde ki reaksiyonlara göre doz seviyelerini ayarlayın.

Yazılan bu bilgilere tam anlamıyla rivayet ederseniz 1 Ayda KALFA, 2 Ayda USTA deneyimli bir kullanıcı olup, tüm dozlardan etki alabilirsiniz. 6 ay kadar pes etmeden bu şekilde devam ederseniz I-Doser Çılgını sınıfında olursunuz ve bu sizin için artık oyun oynarken, temizlik yaparken veya yürürken dinlediğiniz dozların bile etkisini görebilirsiniz.

UNUTMAYINIZ;
-Merdiven çıkmadan asla hedefimize ulaşamayız,
-Sabretmeden asla istediğimizi elde edemeyiz,
-İnanmadan asla birşeylerde etki alamayız,
-Güvenmeden asla birşeyi benimsiyemeyiz,
-Korkarsanız asla başaramazsınız,
-İnat ederseniz %100 başarırsınız.

Sabrederseniz, kendinizi şartlarsanız ve bu Takvime uygunluk göstererek inat ederseniz, hem hayatınıza ve kendinize karşı güveniniz yüksek derecede artar hemde I-Doser'a karşı alacağınız etki en az %75 en fazla %99 olur.

Dozlar ile ilgili bir alıntı;
Gate of hades
En muhteşem dozlardan, korku, ölüm hissi ve hiçbir zaman yaşayamayacağınız bi heyecan.
Evet ı doser dozlarının 1 numarası benim kulaklığımı kırmama kuzenimin ise 15 dk ağlamasına neden olmustu asla ve asla panik atak ve çok korkarım diyorsanız denemeyin gözünüz kapalı oldugu halde insan yüzleri görüyorsunuz ve sanki odanızda değilde başka ateşten bir yerde oldugunuzu düşünmenizi sağlıyor.

Hands of god
Orjinal fiyatı 200$. Ne kadar muhteşem bir doz olduğunu anlamak için youtube'a bakın.
En muhteşem dozlardan biri diyebilirim 1 kez kullandım etkisinden 2 gün çıkamadım anlatılmaz yaşanır bir doz 2.sırada bana göre

Reset
Üst üste dinlediğiniz dozlar işe yaramaz. İki doz arasında bunu dinleyin.
2 doz arasında bunu dinlemeniz gerek ki 2.dozdanda etki alabilesiniz

Eroin:pek bir etkisini göremedim

Lsd(hayal gördürücü):
Güçlü açık göz halüsinasyonları.
Denediğim dozlardan biride bu ben halisilasyon görmedim 1 kez denedim sadece ama garip garip sesler duydum bildiğin konusma sesleri hayatım gözümün önünde geldi bende çıkarıp attım .yeni başlayanlar denemesin en azından ilk hafta

Lucid Dream
Rüyada, rüyalarınızı kontrol etmenizi sağlayan muhteşem doz. Uyku felci(karabasan) sorunu yaşayanlar uzak dursun.
Bu doz için ayrı bir konu açıcam.Apayrı bir yere açılan pencere bu

Optium
Eroinin bi alt versiyonu. eroinden önce bunu dinleyin
Gayet iyi bir doz içindeki ayrı bir melodi ile sıkılmanızı engeller.terletir .ellerinizi ayaklarınızı uyuşturur.başlangıç dozudur

OOB
Beden dışı deneyim yaşatıcı.
Asra seyehat gibi birşey ben denemedim.uyku felci riskini artırıyorumus

Peyote
En ağır uyuşturucu doz. Yeni başlayanlar denemesin.

quick happy
Mutlu edici doz. 5dk'lık
Pek etkisi yok ama ilk başladıgımızda 5 6 gün boyunca 1 sefer bunu dinliyicez ki beynimiz alışsın[/FONT]

Sleeping angel
uyku getirici, uyku sorunlarına birebir.
en sevdiklerimden biri.uyku sorunu olanlar için gerçekten süper birşey

Speed
mutluluk yaratıcı, enerji arttırıcı, uyku kaçırıcı.

tranquil
"Ruh Okşayıcı". En ilginç dozlardan. nasıl olduğunu anlamak için denemeniz lazım.

White crosses:
Bu dozu, dozu yapanlar bile açıklayamıyor. Mutlaka denemelisiniz.

Genesis
Ruh arındırıcı
Rahatlatıcı

Anti-depresan:
Bildiğiniz anti depresan

insomniac
Çok aşırı güçlü uyku getirici

Nitrous
10dk.lık hızlı moda sokucu. Güçlü öfori.

Trip
Göz açıkken bile güçlü hayal gördürücü, hayat değiştirici.

Beyin+
Yaratıcılık ve zeka arttırıcı, 10dk'lık hızlı doz(sınavlardan önce dinlemek iyi gelir)

Alkol

Anestezi
Güçlü ağrı geçirici

cocoine

Extazyi
düşme hissi veren doz

F Roast
mutlu edici. moda sokucu. 5 dk.

İleri seviyeler için gate of hades isimli bir doz var ki bir deneyen bir denemeyen pişman arkadaşlar, youtube'a gate of hades yazarak kişilerin tecrübelerini izleyebilirsiniz, bunun dışında i-doser yazarak diğer dozların kişiler üzerindeki etkilerini izleyebilrsiniz. Yakın zamanda mp3 ses dosyalarını da yükleyeceğim. Son olarak Yasal Uyarı: İndirilen dosyalar ve ses dosyaları deneme amaçlıdır ve 24 saat içinde bilgisayardan silinmelidir :) :devil2:

Mylitta

Kayıtlı Üye
Hand of god dinlemiştik bir ara arkadaşlarla. Aynı zamanda mp3lerden başlattık. Hepimiz 1-2 dklık aralarla çığlık atarak kulaklıkları çıkardık ve hepimiz bir çift yeşil göz ve iskelet eli gördüğümüzü söylemiştik.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Hand of god 2 dk dayanabilen varsa helal olsun.
Gates of hades de ise kulaklığı nasıl fırlattığımı bilmiyorum.Güzel eğlenmiştik ama bir daha yapmam.

Synergy

Kayıtlı Üye
İş
ogrenci
gates of hadeste aynısı banada olmuştu. Kulaklıgı fırlatmıştım o günden sonra bir daha da denemedim zaten :)

AJA

Elit Üye
Beyninizle fazla oynamayın ;)