Odamda Olanlar

Salgin999

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar!
Bir konuda fikir danışmak istiyorum.Son 2 gündür sabah kalktığımda odamda birşeyler düşmüş dağılmış oluyor şöle diyim mesela il gün heykel kaplumbağa vardı küçük durduk gece yere düşüp kırılmış.2.gün kitapların bir kısmı olduğu gibi yerdeydi(gece toplu olduğuna eminim).Dün gece oturma odasında yattım birşeyler olduğunu farketmedim.2 gün ne olduğunuda anlamadım.Uyurgezer filanda değilim.Ne olabilir bu? Ne yapıcağımıda bilmiyorum.Hocaya filanmı gidiyim?

MEK17

Banlı Kullanıcı
valla kardeş odaya bir gece görüşlü kamera yerleştir sabah da izle neler olyuor diye paranormal activity deki gibi :) şaka şaka sakın oyle bişey yapma daha kotu olur bendede benzer bişey olurdu telefonumun yeri felna hep değişirdi üstelik evde tek başımyaken...abilere giderdim ordaki abiye anlatım durumu o da her eşyayı besmele çekerek koy dedi bende gittim cüzdanımı besmele çekerek bıraktım uyudm kalktım birde ne göreyim cüzdanda 0tl varken içine 3.5tl girmiş annem e sordum ben koymadım dedi babam desen o yurt dışında ... bu olayı da çözemedim ama sana tavsiyem uyumadan önce felak-nas oku

JoKeR-23

Banlı Kullanıcı
valla kardeş odaya bir gece görüşlü kamera yerleştir sabah da izle neler olyuor diye paranormal activity deki gibi :) şaka şaka sakın oyle bişey yapma daha kotu olur bendede benzer bişey olurdu telefonumun yeri felna hep değişirdi üstelik evde tek başımyaken...abilere giderdim ordaki abiye anlatım durumu o da her eşyayı besmele çekerek koy dedi bende gittim cüzdanımı besmele çekerek bıraktım uyudm kalktım birde ne göreyim cüzdanda 0tl varken içine 3.5tl girmiş annem e sordum ben koymadım dedi babam desen o yurt dışında ... bu olayı da çözemedim ama sana tavsiyem uyumadan önce felak-nas oku
Aynştayn MOD:ON

Salgin999

Kayıtlı Üye
Yeni Güncelleme:Bu gün ben gene odada yattım.Ben 1 haftadır bir kitap arıyordum.En son heralde kayboldu dedim.İşte dün akşam odada yattım.Gece 1 gibi uyandım(normalde geceleri uyanmam).Kalktım su içtim sonra yattım.Sabah kalktığımda o kitap masamdaydı.Kitapda last of mohicans(yanlış yazmış olabilirim) dı.