Metallerin Metafizik özellikleri veya etkileri

ikk

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar konuyu doğru yere açtığımı umarak, sizlerden bilgisi olanlar yardımcı olabilirlerse çok sevinirim. İnternette iki gündür metallerin metafizik etkileri ile ilgili bilgi arıyorum fakat bulamadım. Site içindede arama yaptım. yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Atomun Metafizik dünyası olarak netten aramanızı öneririm, açıklayıcı bilgilere ulaşacağınızı sanıyorum. Daha çok bilimsel olarak ele alınmıştır.
Özellikle kuantum teorisi yanı sıra Max Planck, Bohr ve Bohm'un teorilerini incelemenizi öneririm.
Zihin gücüyle metallerin şeklinin değiştirilmesi konusunu merak ediyorsanız da daha açıklayıcı sormanızı önereceğim.

ikk

Kayıtlı Üye
Sayın embriyo cevapladığınız için çok teşekkürederim, kendime yüzük yapmak istiyorum. Bu yüzden bu bilgilere ihtiyacım var. Aradığım taşların insanlar üzerindeki etkileri gibi özellikler . Verdiğiniz bilgileri araştıracağım.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Keşke baştan taşlı yüzük yapmak istediğinizi söyleseydiniz :) Ben sizin sorunuzu tam olarak anlayamadığım için daha çok bilimsel olarak yönlendirdim. Ancak şimdi sorunuz anlaşıldı :)

Sizin aradığınız taşların özellikleri, aşağıda Alternatif Terapiler forumunda ki Şifalı Taşlar bölümünün linkini veriyorum.

http://www.gizlimabet.com/forums/376-Şifalı-Taşlar

Taşlar hakkında pek çok bilgi bulabilirsiniz, ayrıca okuduğunuz konu hakkında sorularınız olursa konu altından sorabilirsiniz.

http://www.gizlimabet.com/threads/7023-Değerli-taşlar

ikk

Kayıtlı Üye
Sayın embriyo çok teşekkürler, gerçekten işimi yarayacak bilgiler, fakat kristal ve taşlar gibi metallerin özelliklerini arıyorum. Artık verdiğiniz linklerde bulurum tekrar teşekkürler.

ikk

Kayıtlı Üye
Titanyum, bakır ve gümüşün özelliklerini ayrı ayrı buldum, sadece demirin özelliği kaldı