birini sürekli düşünmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cathrine

Kayıtlı Üye
Birini sürekli düşünmenin o kişi üzerinde ne gibi etkileri vardır?O kişi kendini nasıl hisseder?Birini düşünürsek o da bizi düşünür mü?Herkesin yorumunu bekliyorum.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Yok be kardeş işe yaramıyor.

Kendimden biliyorum.

alin

Kayıtlı Üye
İnsanlar, tüm evrenin parçaları gibi, sürekli enerji dalgaları yayarlar. Ancak, bir çok enerji kaynağından farklı olarak, bunu yönlendirebilme yetisi ve iradesine sahiptir. Bahsettiğiniz durumda, kişinin genel ve o anki enerji düzeyine göre değişir. Evet hiç bir şey olmaya bilir, aslında mutlak bir dalga yayılır ancak yetersizse karşıdaki kişi hissetmeyecektir. Bazı zamanlar farkında olmadan telepati yapılabilir o kişide küçük çaplı fiziksel ve ruhsal etkileşimler olabilir. Örneğin sıcaklama hissi, ürperme hissi, içsel bir sıkıntı ya da ferahlama vb. Ya da bir anda aklına gelebilirsiniz. Yalnız kontrolü ve alt yapısı olmayan durumlarda, nadiren yaşanır bu durum.

Şayet kişi kendi enerjisi de dahil evrensel enerjileri kullanmayı biliyor ve yetileri yüksek ise, sorunuzun etkisi nelerdir kısmına, neler değildir ki diyebilirim. Saymakla bitmeyecek fiziksel ve ruhsal etkileri yaşanabilir. Ancak kolay sağlanacak ve herkesin yapabileceği bir durum değildir.

Bunlarla birlikte, karşıdaki kişinin enerji düzeyi ve yetileri de önemlidir.

Sevgiyle...

sinsi

Kayıtlı Üye
Kişiyi düşünürken çekim yasasını harekete geçirebilirsiniz veya bumerang yasasını böylece düşündüğünüz kişi karşınıza çıkabilir.

nigxe

Kayıtlı Üye
düşünmek değil inanmak işe yarıyor..

alin

Kayıtlı Üye
hiç bir şeye yaramıyo gardaş

Sayın Nicktenyoxun, sitemizde yazım üslubuna özen gösterdiğimizi fark etmişsinizdir sanırım. "Gardaş" gibi kelimeler yöre ağzıdır saygı duyarız, günlük hayatınızda dilediğiniz gibi kullanın ancak sitemizin yazım kurallarına da sizden saygı bekleriz...

Bir de en fazla gözümüze çarpan durumlardan birisi de şu soruna yol açıyor. Tüm yollardan, enerji deneyimlerinden geçmiş, hayatımızı buna adamışız da yaramıyor ya da yarıyor diye kestirip atıyoruz artık.... Bizde olmayan bir şeyi, tümüyle yok sayıyorsak işin garibi parapsikoloji sitesinde ne işimiz var? Bir de bahsi geçen durumdaki çok ciddi yaptırımlar da değil, çok az yeti ve emekle gayet etkileri olabilecek durumlar.

Her üyenin bu siteye geliş sebebi başka başkadır, ancak sorun ya da niyetiniz her ne idi ise önerim şudur ki. Olmaz, yapılamaz ile başlayan, en başta inancı ve pozitif tutumu devre dışı bırakan tavırlardan soyutlanmazsak, beklentilerimize de etkisi olacaktır. Biraz daha inanç, algı açıklığı ve farkındalık kimseye zarar vermeyecektir...

Sevgiyle...

cathrine

Kayıtlı Üye
sinsi arkadaşım,birini düşünürken çekim yasasını nasıl harekete geçiriz?Biraz daha açar mısınız?

Gaos

Kayıtlı Üye
İnsanlar, tüm evrenin parçaları gibi, sürekli enerji dalgaları yayarlar. Ancak, bir çok enerji kaynağından farklı olarak, bunu yönlendirebilme yetisi ve iradesine sahiptir. Bahsettiğiniz durumda, kişinin genel ve o anki enerji düzeyine göre değişir. Evet hiç bir şey olmaya bilir, aslında mutlak bir dalga yayılır ancak yetersizse karşıdaki kişi hissetmeyecektir. Bazı zamanlar farkında olmadan telepati yapılabilir o kişide küçük çaplı fiziksel ve ruhsal etkileşimler olabilir. Örneğin sıcaklama hissi, ürperme hissi, içsel bir sıkıntı ya da ferahlama vb. Ya da bir anda aklına gelebilirsiniz. Yalnız kontrolü ve alt yapısı olmayan durumlarda, nadiren yaşanır bu durum.

Şayet kişi kendi enerjisi de dahil evrensel enerjileri kullanmayı biliyor ve yetileri yüksek ise, sorunuzun etkisi nelerdir kısmına, neler değildir ki diyebilirim. Saymakla bitmeyecek fiziksel ve ruhsal etkileri yaşanabilir. Ancak kolay sağlanacak ve herkesin yapabileceği bir durum değildir.

Bunlarla birlikte, karşıdaki kişinin enerji düzeyi ve yetileri de önemlidir.

Sevgiyle...

Merhaba ,

Bu benim ilk mesajım olacak sanırım(hatırladığım kadarıyla :) ) . Bu konu başlığı altında olacak olması tesadüf değil :) Son zamanlarda bu sitede çok dolaşır oldum .. Ve bu da bir kişinin sayesinde ...

İşte o kişi yüzünden bu mesajı yazıyorum .

O kişi bu "enerji vs" işinin 'çok içinde' biri ...

Ne gibi sonuçlar veriyor bu düşüncelerim ?

Kusura bakmayın çok yazım hatam olmuş :) şu an ruhum "fiziksel" yollarla da olsa bir uçuş içerisinde :) Teşekkürler şimdiden..

cathrine

Kayıtlı Üye
Gaos bu kişiyi düşünmeniz bir işe yarıyor diye mi algılamalıyız,biraz daha anlatır mısınız?

Gaos

Kayıtlı Üye
Hem evet hem hayır . Yani , genel sormuştum :)

Hem evet hem hayır . Yani , genel sormuştum :)

Pardon , yanlış anlamışım .. Düzeltiyorum : Bunu hiç düşünmedim aslında.. Benim için yararlı oldum diyebilirim,evet. Ben bu 'işlerin' içinde biri değilim , bu işlere girmek isteyen biriyim .. Bu işlere girmeden önce , farkındalığım yokken, yin-yang dövmesi yaptıran biri :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sayın Gaos öncelikle sitemize hoş geldiniz:)
Arka arkaya mesaj yazmamaya özen gösteriniz, en az bir üyemizin mesajından sonra yazabilirsiniz. Aşağıda site kuralları ve forum kullanımından linkler veriyorum, yeni üyelerimizin öncelikle site kurallarını okuması gerekmektedir.

http://www.gizlimabet.com/threads/15154-Gizlimabet-Kuralları-(Herkes-okumalı-)

http://www.gizlimabet.com/threads/21958-Konu-Paylaşımında-Dikkat-Edilecek-Hususlar

Flood:Sitemizde ardarda yazım şeklindeki mesajlar 'flood' olarak isimlendirilir. Bu durum konudaki mesajlarda karmaşaya yol açacağı için başka biri sizden sonra mesaj yazmadan tekrar ekleme yapmamalısınız. Site kurallarına göre ''flood'' yapmak yasaktır.

alin

Kayıtlı Üye
Sayın Gaos, alıntılayarak yanıt yazdığınızdan cevap veriyorum, ancak tam olarak neden bahsettiğinizi anlamadım. Bir soru mu soruyorsunuz, bilgilendirme mesajı mı durumunuzla ilgili?

Enerji konularıyla alakalı birisi var ve ne gibi sonuçlar veriyor dediğiniz düşünceleriniz nedir? O kişiyle telepatik bağ kurmaktan mı ikiniz de enerji işinde olursanız, birbirinize yakın olup olmamaktan mı bahsediyorsunuz? Yani şayet bahsettiğiniz, onun dünyaya bakış açısını yakalamak için, onun ilgi alanlarına odaklanmak işe yarar mı ise evet. Aynı perspektifteki, benzer enerjilere ve algıya sahip kişilerin, yolları kesişir ancak bu öyle gibi yaptığımızı sanarak değil. Sabrınız ve inancınız var ise kısa vadeli hedeflerle değil de gerçekten benzer yollarda olarak olabilir.. Sorunuzu doğru anladıysam şayet. Önce net olmalı algınızı ve farkındalığınızı bahsettiğim gibi açık tutmalısınız.

Sevgiyle...

Gaos

Kayıtlı Üye
Sayın Gaos, alıntılayarak yanıt yazdığınızdan cevap veriyorum, ancak tam olarak neden bahsettiğinizi anlamadım. Bir soru mu soruyorsunuz, bilgilendirme mesajı mı durumunuzla ilgili?

Enerji konularıyla alakalı birisi var ve ne gibi sonuçlar veriyor dediğiniz düşünceleriniz nedir? O kişiyle telepatik bağ kurmaktan mı ikiniz de enerji işinde olursanız, birbirinize yakın olup olmamaktan mı bahsediyorsunuz? Yani şayet bahsettiğiniz, onun dünyaya bakış açısını yakalamak için, onun ilgi alanlarına odaklanmak işe yarar mı ise evet. Aynı perspektifteki, benzer enerjilere ve algıya sahip kişilerin, yolları kesişir ancak bu öyle gibi yaptığımızı sanarak değil. Sabrınız ve inancınız var ise kısa vadeli hedeflerle değil de gerçekten benzer yollarda olarak olabilir.. Sorunuzu doğru anladıysam şayet. Önce net olmalı algınızı ve farkındalığınızı bahsettiğim gibi açık tutmalısınız.

Sevgiyle...

Hayır hayır , kendimi ifade edemedim sanırım . Benim bu düşüncelerim ona nasıl yansır ? ileri boyutta enerjiyle ilgili biri, ve ben sürekli onu düşünüyorum ...
"rüzgarda fısılda adımı" bir şarkıda böyle geçer, onu da yaptım mesela ... Peki bu onu nasıl etkiliyor ? olumsuz etkilenmesini istemem benden. . çünkü bu 'karşılıksız' bir 'olay' . platonik-hayko cepkin . yeni albümünden,tavsiye ederim :))

cathrine

Kayıtlı Üye
Ben soruma tam yanıt alamadım arkadaşlar.O kişi de bizi sever mi diye sormuyorum.Herhangi bir insanı çok fazla düşününce karşıdaki kişi de bizi düşünür mü diyorum basitçe,harekete geçer mi geçmez mi değil benim sorum.O kişi de bizi düşünür mü?Bunu anlayabilir miyiz?Bazı işaretler var mıdır hayatta bununla ilgili?

bendekiben

Elit Üye
Hayır hayır , kendimi ifade edemedim sanırım . Benim bu düşüncelerim ona nasıl yansır ? ileri boyutta enerjiyle ilgili biri, ve ben sürekli onu düşünüyorum ...
"rüzgarda fısılda adımı" bir şarkıda böyle geçer, onu da yaptım mesela ... Peki bu onu nasıl etkiliyor ? olumsuz etkilenmesini istemem benden. . çünkü bu 'karşılıksız' bir 'olay' . platonik-hayko cepkin . yeni albümünden,tavsiye ederim :))

Anlayabildiğim kadarıyla siz onu nasıl düşünüyorsanız, onunda sizi aynı şekilde düşünmesini istiyorsunuz.Yanlız sayın alin'in de söylediği gibi bu telepatiye giriyor.Eğer karşı taraf dediğiniz üzere bu konuda iyi ise o algılayabilir, yanlız sizinde bunu iletebilmeniz için frekansınızın yüksek olması gerekir.Sitemizde farkındalığınızı ve kişisel gelişiminizi yükseltmek için gerekli yöntemler ve bilgiler mevcut.Araştırarak öğreneceklerinizin bizim size aktardıklarımız ve dolayısıyla bilgiye kolay yoldan ulaşmanızdan daha etkili olacağını düşünüyorum.Sevgiyle... :)

sekhmet734

Kayıtlı Üye
İş
tiyatro
Peki bizim onu düşündüğümüz kişi bizi hiç tanımıyor farz edersek o zaman da telepati devreye girebilir mi?Kendi frekansımın yüksek olduğunu biliyorum zira sadece o gün bir anlık düşündüğüm kişi bile karşıma bir saate kadar çıkabiliyor yine de telepati konusunda yeteneğim olsa bile tam eğitimli değilim,daha çok meditasyon farkındalık ve telepatiyle ilgili çalışmalar yapmam gerektiğini biliyorum.Eğer ben bu yeteneğimi geliştirir ve uzmanlaşırsam karşıdaki kişide böyle bir farkındalık olmasa bile yine de ona düşüncelerimin etkisi olabilir mi?

alin

Kayıtlı Üye
Sayın Gaos, sizin düşünceleriniz dediğiniz, sizin enerji seviyeniz ve frekansınız bir yanda, onun enerji seviyesi ve frekansı diğer yanda. Biz iletişimde teknolojiyi seçtik ama çok az kabile (Aborjinlerin bir küçük bir kısmı gibi) insanın doğasını seçti. Onlar telepatiyle iletişimdeler, biz teknolojiyle. Kişilerin seviyeleri, yetileri bir de duygu durumları bu işin içine girer. Bu durumlar biraz o sebeple siz onu düşündünüz kesin şu etkisi var, bu şu seviyede kesin şu kadar diyemeyiz. Her kişinin şartlarına bağlıdır. Hiç enerji işleriyle uğraşmayan birisi, bilinçli olmasa da başka birisini düşünerek, bir anlık rezonans sağlayabileceği gibi, kişi bahsettiğiniz gibi enerji işlerinde ileri düzeydedir ancak odağı başka yerlerde yoğunlaşmıştır, farkındalığın altında etki eder.

Özellikle, denedim olmuyor diye adlandırıldığında, şu yaşanmıştır: X kişisi y kişisini düşünür, hadi beni arasın!! Hadi beni düşünsün!! Hadi beni sevsin ya da şunu bunu yapsın, olmama ihtimali yoğundur çünkü sesi güzel olmadan şarkı söylemeye (yetenek) deneyimi tecrübesi olmadan ustalık yapmaya çalışmaya benzer (tecrübe ve emek). İki ayrı kişi, hiç emek yetenek olmadan birbirini etkileyebilir mi evet ancak bilinçsiz olarak yakalanan bir aralıktır o, uzun sürede iş görmeyecektir. Siz onu düşündüğünüz için o kişi etkilenebilir de odağı konsantresi başka şeylerde olduğundan farkındalık altında kalabilir de.

Sayın cathrine, birisini basitçe düşündükçe olmasa bile, daha işler halde düşününce o da sizi evet düşünür. Yalnız onun farkındalığının altında ya da üstünde kalabilir. O bunu nereden anlayacak, peki ben nereden onun düşündüğünü anlayabilirim derseniz, bu tecrübeyle anlaşılır. Yetileriniz farz-ı misal duru seziye yatkın. İçsel olarak bilirsiniz ki o bağı kurabilmişsiniz. Aslında her kişi, henüz doğduğu anda, annesiyle bu durumu yaşamayaa başlar. Bizim doğamızda vardır ancak biz zamanla unutmaya başlarız. İç sesinizi, farkındalığınızı yükseltirseniz, size burada tarif etmekle sınırlı kalmaz, siz de deneyimlersiniz. Bu işlere ayıracak zamanınız, sabrınız ve inancınız varsa, küçük denemelerle başlar, kendinizi de geliştirir ve ne durumda olduğunuzu anlarsınız. Yani kişinin kim olduğuna, yetisine, tecrübesine bağlıdır. Ama bunu bilecek kişidir iç sesiyle vb.

Sayın sekhmet734, sizde zaten telepati yetisi var ise ve bu durumla ilgili kendinizi daha geliştirirseniz, karşıdaki kişinin alabileceğinden daha yoğun olarak ona ulaşabilirsiniz. Sonuçta psişik saldırılarda bile, karşıdaki kişi bunu almak istemez ancak ileten kişiyle alakalı olarak yine de yaşanır.

Sevgiyle...

cathrine

Kayıtlı Üye
Beni bu kadar araştırmaya iten sebep ben istemediğim halde neden sürekli düşünüyorum?İstemeden düşündüğüm için bu kadar merak ettim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...