sebebi nedir acaba

badcat33

Kayıtlı Üye
Kız arkadaşım aylardır (yaklaşık olarak ağustostan beri) rüyasında benim onu biri ile aldattığımı görüyor hep aynı sahne ve acısını benden çıkarıyor :s Sizce neden oluyor ne yapmam gerek

canmert196

Kayıtlı Üye
aldatmadiginizi dusunerek yani kiz arkadasiniz ruyasinda gercegini gormedigini dusunerek onun bilinc altina islenmis bir bilginin ve beyin bunu takinti haline getirince tekrar tekrar onu dusunuyor ve ruyalarinda gormeye basliyor bende farkli bir versiyonu olmustu.

nigxe

Kayıtlı Üye
Sen geceleri başka kızları düşünüyorsan ona malum oluyor olabilir hatayı bence kendinde ara

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Bu gibi durumlarda bir doktora gitmek en mantikli harekettir bence.Hafife almak sakincali olur,bu durum hem o kuskulari yasayan insanin,hemde o kusku duydugu insanin hayatini ve beraberligini etkileyebilir. Ben o cehennemi yasadim,Allah düsmanima dahi yasatmasin,cok zor bir durum,Gecmis olsun :(

canmert196

Kayıtlı Üye
ben ayri kaldigim kisiyle tekrar bir araya gelince duzeldim onun icin bir doktorun size tavsiye vermesi uygun olur benim verebilcek bir tavsiyem yok cunku

cibabu

Kayıtlı Üye
Kız arkadaşım aylardır (yaklaşık olarak ağustostan beri) rüyasında benim onu biri ile aldattığımı görüyor hep aynı sahne ve acısını benden çıkarıyor :s Sizce neden oluyor ne yapmam gerek

Bence ilişkinizi bir gözden geçirin derim.Kız arkadaşınızın fark etmeden güvenini sarmış bir davranışta bulunmuş olabilirsiniz bu ufak bir söz, tavır veya hareket olabilir.Bunu kız arkadaşınızla açık bir şekilde konuşun; ilişkinizde ki eksik yönleri beraber bulmaya çalışın.Ayrıca güven duygusunu perçinleyici tavırlar ve sözlerle onun biraz olsun rahatlamasını sağlayabilirsiniz.Ayrıca geçmişde ikiniz arasında veya başka ilişkilerinizde ( ikiniz için de ) bir aldatma mevzusu söz konusu olduysa bunun korkusunu da yaşıyor olabilir.