Bilen varsa yardım lütfen...

zebun

Banlı Kullanıcı
Bazen odamda değişik şeyler görüyorum, böyle siyah-gri arası nedir acaba? Lütfen bir açıklama getirir misiniz.

albus

Kayıtlı Üye
Bazen insanın gözündende kaynaklanıyor. Eğer oda loşsa daha fazla oluyor. Kafaya takılmaması gereken bir şey olabilir. Göz yanılması olup olmadığından, bilinçaltı oyunu olup olmadığından ilk başta emin olmalısın.

zebun

Banlı Kullanıcı
evet genelde loş ışıkta...

mecra

Kayıtlı Üye
Isiktir, esyadir, gozunuzde problem vardir... Anlamadim tam olarak ne gordugunuzden bahsediyorsunuz?

ibis73

Kayıtlı Üye
Kötüye yormayin cogu cin olarak düsünmüstür . eger varlik olsa olumsuz belirtileri sizde olur . konuyla ilgili bilgi nette yeteri kadar var.

Ori

Kayıtlı Üye
Göz yanılması olabilir. Bende hafiften miyopluk var ve kafamı çevirdiğimde siyah gölgeler ışık patlamaları yaşıyorum. Tamamen gözle ilgilidir.

bendekiben

Elit Üye
Bazen odamda değişik şeyler görüyorum, böyle siyah-gri arası nedir acaba? Lütfen bir açıklama getirir misiniz.

Gördüğünüz şeyler baktığınız yönlerde değilde yanlarında mı görülüyor?Yani direk bakmadığınız yerlerdemi görüyorsunuz ve ayrıca bu gördüklerinize ek olarak yaşadığınız başka ilginç olaylarda var mı? Tek söylediğiniz olaya istinaden yorum yapmak yanlış olur.Eğer varlıklarla ilgili bir şüpheniz varsa, zaten onlar her an çevremizdeler olay sadece bizim onları algılayıp algılamamamızda bitiyor.Sevgiyle...

zebun

Banlı Kullanıcı
Gördüğünüz şeyler baktığınız yönlerde değilde yanlarında mı görülüyor?Yani direk bakmadığınız yerlerdemi görüyorsunuz

tam olarak soruyu anlamadım ama; ilginize teşekürler. zaten beni endişelendiren de gerçek/hayal ayrımını yapamıyor olmam işte :(

bendekiben

Elit Üye
tam olarak soruyu anlamadım ama; ilginize teşekürler. zaten beni endişelendiren de gerçek/hayal ayrımını yapamıyor olmam işte :(

Demek istediğim gördüğünüz koyu gri şeyler haricinde garip karşıladığınız ve başka algıladığınız şeyler varmı?Gerçek-hayal ayrımını yapabileceğiniz tek nokta bu.

canmert196

Kayıtlı Üye
goz yanilmasi olabilir isigin kirilma gorme noktasinin neresi olduguna bagli bir seyde olabilir. fakat eger algilariniz yuksekse etrafinizdaki varliklari kisa sureligine goruyor olabilirsiniz ama telas edilecek bir sey yok herkez kendini isine bakar gider :)