serpi

serpi

Kayıtlı Üye
merhabalar,rüyamda mısır filizine benzer ama yaprakları daha koyu yeşil olan bitkilerin ekili olduğu bir tarlam vardı.sonra erkek arkadaşım elinde bir çanta ile geldi ve sana getirdim dediği çantayı açınca çantanın içinin dışardan göründüğünden daha geniş olduğunu ve saksılarda o bitkilerden olduğunu gördüm.bir anlamı varmı bilmem ama rüya anında çok huzurluydum.:eek:

Pantea

Kayıtlı Üye
merhabalar,rüyamda mısır filizine benzer ama yaprakları daha koyu yeşil olan bitkilerin ekili olduğu bir tarlam vardı.sonra erkek arkadaşım elinde bir çanta ile geldi ve sana getirdim dediği çantayı açınca çantanın içinin dışardan göründüğünden daha geniş olduğunu ve saksılarda o bitkilerden olduğunu gördüm.bir anlamı varmı bilmem ama rüya anında çok huzurluydum.:eek:
Size huzur veren gelismelerin oldugu bir doneme giriyorsunuz kendinizi her zaman arzuladiginiz huzur halinde buluyorsunuz hem duygusal hemde maddi anlamda sizi mutlu edecek beklentileriniz var ve bunlarin olacagindan umutlusunuz.

serpi

Kayıtlı Üye
selamlar,rüyamda kuzenimle birlikteyiz yanımdada ünlü biri otururken başka biri gelip bana 2 adet uzun mermi verdi.yanında 1 ad ruj ve allık fırçası saklamamı söyledi.sonra kuzenim ben gelinlik giycem dedi gelinliği giydi yanıma geldi.kapıdan çıkarken gelin arkadaşım oldu.ve duvak benim başımdaydı ayağımdada beyaz kırmızı biyeleri olan bi çizme birlikte yürüyoduk.sonra uyandım:)yorumlarsanız sevinirim.şididen teşekkür ederim

Pantea

Kayıtlı Üye
Fark edilme arzunuz kendisini yansitmis ruyanizda biri yada birlilerinin ilgi yada dikkatini istiyorsunuz,buyuk ihtimalle karsi cinsten birisi bu .