lütfen yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ladyrowena

Kayıtlı Üye
ben ve bir arkadaşım Wiccan olmak istiyoruz ama çevremizden dolayı altar ve ayin hazırlamamız mümkün değil başka altarnatif (yanlış yazdım) dua ve Tanrıça huzuruna çıkma yolları varsa lütfen yardım edin nasıl wicca olacağız

nyıldırım

Kayıtlı Üye
Yazdığınız konuyla bilgili ve ilgili arkadaşlar mutlaka yardımcı olacaklardır . . .

İyi forumlar . . .

donzula

Kayıtlı Üye
altarınızı kolay saklayabiliceğiniz türden bi şey yapabilirsiniz ancak bildiğim kadarıyla ayinleri gerçekleştirmek zorundasınız ki wiccanların özel günlerinde yapılan özel ayinler vs bunlara da ayak uydurmanız gerekli kolay bir yola girmiyorsunuz umarım başarabilirsiniz :)

focus

Kayıtlı Üye
cadı olun da para büyüsü yada şans talih büyüsü yapın beni de kurtarın şu para sıkıntısından. :)

Keira

Moderator
Dalga mı geçiyorsunuz siz? Hiçbir şey okumadan araştırmadan kalkmış biz wiccan olacağız diyorsunuz..

• Beğendim
Tepkiler: AJA

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Ben size kitap önereyim,okuyup kendiniz karar verin kendi doğrunuzu bulun.
ingilizce;
Gerald Gardner-whitcraft today
Scott Cunningham-(Mutlaka bu kitabı yeni adaylar okumalı.bahsettiğiniz tüm başlangıçta yaşanan soru işaretleri burada açıklanmış)Wicca a guide for solitary practitioner

bu ikisiyle başlamak bence iyi
zaten scott C. der ki adaylar ne bulursanız akıl süzgecinden geçirip okuyun,bu iş çok okumak araştırmak ve bol pratikten oluşur;)
kitapları Amazon sitesinden bulursunuz fiyatları atla deve değil ikinci el alırsınız alt tarafı bir ay sinemaya veya fastfooda gitmezsiniz,eh azıcık fedakarlık yapacağız.

Türkçe aklıma gelen;
Erhan Altunay- Kadim cadılık öğretisi Wicca. Site linki veremeyeceğim internetten aratın çok uygun fiyatlı ve direk Wicca konusunda ilk Türk yazar,işin içinden olan birinci ağızdan bir kitap;)

Diğer kitaplar biraz popüler kültür etkili ama içlerinde beğendiğim ve Türkçeye çevrilmiş olanı Kate Westin craft ağırlıklı iki kitabı
Kate West-Cadının bahçesi
Kate West-Cadının mutfağı.

Yakında bu kitapların incelemesiyle ilgili bir yazı paylaşmayı düşünüyorum kafamdakileri derleyip,
sevgiler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...