Kuzu Ciğeri Büyüsü [Bağlama Büyüsü]

Mylitta

Kayıtlı Üye
Materyaller :

1 adet kuzu ciğeri (mümkünse kasaptan sakatat karıştırılmamış ciğer istemenizi öneririm)
41 adet toplu iğne
Ateş yakılacak bir kap, mangal vb.

Cuma günü tam gece yarısı (24.00) çemberimizi açıyoruz. Büyünün orjinalinde çember açma yoktur. Fakat kuvvetli bir büyü olduğundan ve sizi negatif enerjilerden, yükselen enerjinin çekebileceği varlıklardan korumak adına çember açmanızı öneriyorum. + olarak çember açtığınızda, açtığınız alandaki enerji artar. Enerjinizi bir noktada toplamaya yarar. Çember açma ritüelleri için bkz:

http://www.gizlimabet.com/threads/29386-Çember-Açma-Ritüeli(Kemetik-Antik-Mısır)
http://www.gizlimabet.com/threads/29385-Çember-Açma-Ritüeli-(Enokyan)
http://www.gizlimabet.com/threads/29384-Çember-Açma-Ritüeli-(Klasik)

Enokyan fonetik olarak uygulanması gerektiğinden, kemetik gelenekte tanrı ve tanrıça inancına yakınlık gerektirdiğinden(en azından yararlı olabilmesi adına) ben deneyimsiz arkadaşlar için klasik yöntemi uygun görüyorum.

Çemberi açtıktan her iğneye Saleten tüncina duası okuyoruz.

Dua için bkz:

Saleten tüncina duası
"Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî'il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi's-seyyiât ve terfe'unâ bihâ ındeke a'lâ'd-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ'l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî'l-hayâti ve ba'del-memât birahmetike Yâ erhame'r-rahimîn."" Hasbunellahu ve ni'mel vekîl, ni'mel mevlâ ve ni'me'n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke'l-masîr.""

Meali:

"Allahım! Efendimiz Muhammed'e (sav) ve onun ehli beytine salât at. Bu salâvat o derece değerli olsun ki: Onun hürmetine bizi bütün korku ve belalardan kurtarsın. Bizim ihtiyaçlarımızı o salâvat hürmetine yerine getirsin, bizin bütün günahlardan bu salâvat hürmetine temizlersin, o salâvat hürmetine bizi derecelerin en üstüne yüceltirsin, o salâvat hürmetine hayatta ve öldükten sonra düşünülebilecek bütün hayırlar konusunda gayelerin en sonuna kadar ulaştırsın. Ey merhametlilerin merhametlisi bize bunları merhametinle nasip et. Allah Tealâ bize kafidir ve ne iyi bir dost, ne iyi bir vekildir. Ey Rabbimiz, senin mağfiretini dileriz, dönüş yalnız sanadır."
Bazı yerlerde, "Hasbunellahu ve ni'mel vekîl, ni'mel mevlâ ve ni'me'n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke'l-masîr." kısmının olmadığını da belirtelim. Ancak bu kısmın söylenmesi de çok faydalıdır.

Okuduktan sonra ciğerimizi elimize alıyoruz. İğneleri ciğere teker teker batırıyoruz. Her batırdığımız iğneden sonra" X'ten Doğma Y'den Olma Z"(Örneğin Ahmetten Olma Hasibeden doğma Ayşe "Z burada sevdiğiniz kişinin adı olacak") bu iğneler senin ciğerine saplansın. İğneler burada kaldıkça sende aşkımdan yanasın. Denilir. Her batırılan her iğnede kişinin size olan sevgisi, özlemi, isteği artacaktır. 41 iğneyide batırdıktan sonra bir ateş yakıyoruz. Ciğeri ateşin içine atıp yanmasını bekliyoruz. Tamamen yandıktan sonra "X'den Doğma Y'den Olma Z" Bu ciğerin yandığı gibi sende aşkımdan bu ciğer gibi yan denilir. Bitirdikten sonra çemberimizi kapatıyoruz.

UYARILAR :

Tehlikeli bir uygulamadır. Kişi size körkütük, geri dönülemez bir şekilde aşık olabilir.

Eğer kişinin koruma alanı çok büyükse, enerjisi çok yüksekse kötü enerjiniz size geri döner. Bu durumla karşılaşmak olasıdır. (Çember enerjiyi bir nebze kuvvetlendirir.)

Saygılarımla

Mylitta

thales

Kayıtlı Üye
Sayın Mylitta,
Uygulaması gerçekten zor bir majiye benziyor. Materyalleri bulmakta sıkıntı yok ama her ne kadar gerekli olmadığını söylesenizde çember açma kısmını deneyimsiz kişilerin yapabileceği birsey değil..Söylediğiniz ritüeller yerine korunma dualarıyla çember açılamaz mı.?

Kasyopya

Banlı Kullanıcı
İş
hedonist
Bi hayvansever olarak hiç hoşlanmadım belirtmek istedim

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Kuzu ciğerini kuşbaşı doğrayın ister sote yapın ister yağda kızartın yanında da yine küp küp doğranmış patatesle servis edilebilir.Tercihe göre baharat kullanabilirsiniz.:)

Mylitta

Kayıtlı Üye
@Thales benim kullandığım yöntem çember. Açıkçası koruyucu duaların enerjiyi arttıracağına ve sizi tam anlamıyla koruyabileceğine(en azından çalışma anında) inanmıyorum. Tamam, kötü enerjiyi bir nebze defedebilir. Fakat yükselen enerji bir varlığın dikkatini çekerse o noktada koruyucu dualar etkisiz kalacaktır.

@Kasyopya Herhalde kızarmış et yemiyorsunuz. Bir hayvansever olarak?

@hazaR Komedyen olarak önünüz çok açık sayın hazaR. =)

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
@Thales benim kullandığım yöntem çember. Açıkçası koruyucu duaların enerjiyi arttıracağına ve sizi tam anlamıyla koruyabileceğine(en azından çalışma anında) inanmıyorum. Tamam, kötü enerjiyi bir nebze defedebilir. Fakat yükselen enerji bir varlığın dikkatini çekerse o noktada koruyucu dualar etkisiz kalacaktır.

@Kasyopya Herhalde kızarmış et yemiyorsunuz. Bir hayvansever olarak?

@hazaR Komedyen olarak önünüz çok açık sayın hazaR. =)

Konunuza saygısızlık ettiysem özür dilerim :) Böyle ortamı yumuşatayım falan dedim.

Kasyopya

Banlı Kullanıcı
İş
hedonist
Hayvanlar üzerinden yapılan herşeye karşıyım ne olursa olsun! rahat bırakın şu varlıkları! enerji için yeniliyor ki ona da gerek yok ama bide bu konularda kullanmayın yazık günah!!!!!

Bir hayvan öldürülürken evren e nasıl bi enerji yayılıyor zannediyorsunuz helede keyfi fuzuli...gerçekten çok sinirlendim birde kızarmış et yemiyormusunuz diye dalga geçiyorsunuz....yavru bi hayvanın cigeriyle garip garip şeyler yapıyorsunuz! biraz vicdan pes!

Mylitta

Kayıtlı Üye
@Kasyopya Bakın, her gün dünya üzerinde milyonlarca, milyarlarca kişi et yiyor. Danaların işlemden geçirip o kalıpta kesilmesiyle sosis. Tavukların işlemden geçirilmesiyle but, şinitzel. Ve daha bir sürü şey. Siz beni burada ölmüş bir hayvanın kasapta satılan ciğerine iğne batırıp ateşe attığım için yargılamadan önce bunları düşünün. Ve lütfen benim ölmüş bir hayvanla yaptığım uygulamadan önce çevrenizdeki "kurban bayramı" adı altında yapılan kesimleri bir düşünün. saygılarımla.

@hazeR Dalga geçtiğinizi düşünmüştüm, kusura bakmayın. :)

thales

Kayıtlı Üye
Bir hayvan öldürülürken evren e nasıl bi enerji yayılıyor zannediyorsunuz helede keyfi fuzuli...gerçekten çok sinirlendim birde kızarmış et yemiyormusunuz diye dalga geçiyorsunuz....yavru bi hayvanın cigeriyle garip garip şeyler yapıyorsunuz! biraz vicdan pes!

Ciğer için hayvan katletiyor imajını yaratma çabanız çok komik..
Lütfen artık konuları dağıtmaktan vazgeçin, sorunuz yada cevabını< yoksa yazmayın. bu kadar zor mu.?

Kasyopya

Banlı Kullanıcı
İş
hedonist
Ciğer için hayvan katletiyor imajını yaratma çabanız çok komik..
Lütfen artık konuları dağıtmaktan vazgeçin, sorunuz yada cevabını< yoksa yazmayın. bu kadar zor mu.?
Sizde beni takip etmek ten zevk alıyorsunuz sanırım cevap vermeden duramıyorsunuz ve evet ciger için hayvan katlediliyor! ne yazacagımıda size soracak degilim mümkünse muhattap olmayalım zor değilse

Mylitta

Kayıtlı Üye
Ciğer için hayvan katledilmiyor. İnsanların et tüketmesi için hayvan katlediliyor.

Kasyopya

Banlı Kullanıcı
İş
hedonist
hazar adlı arkadaşımızın yemek tarifi değilde dikkatinizi benim yorumum çekiyor sanırım sayın thales :)

@Kasyopya Bakın, her gün dünya üzerinde milyonlarca, milyarlarca kişi et yiyor. Danaların işlemden geçirip o kalıpta kesilmesiyle sosis. Tavukların işlemden geçirilmesiyle but, şinitzel. Ve daha bir sürü şey. Siz beni burada ölmüş bir hayvanın kasapta satılan ciğerine iğne batırıp ateşe attığım için yargılamadan önce bunları düşünün. Ve lütfen benim ölmüş bir hayvanla yaptığım uygulamadan önce çevrenizdeki "kurban bayramı" adı altında yapılan kesimleri bir düşünün. saygılarımla.

@hazeR Dalga geçtiğinizi düşünmüştüm, kusura bakmayın. :)
Hepsini düşünüyorum ve yeterince üzülüyorum

Mylitta

Kayıtlı Üye
Ben hiçbir ritüel/uygulama için hayvan kurban etmenin taraftarı değilim. Ama zaten bir amaç için kesilmişse faydalanmamda bir sakınca yok.

Kasyopya

Banlı Kullanıcı
İş
hedonist
Ben hiçbir ritüel/uygulama için hayvan kurban etmenin taraftarı değilim. Ama zaten bir amaç için kesilmişse faydalanmamda bir sakınca yok.
Zaten bi amaç için kesilmişse sokaktaki aç kedilere verilebilir mesela...neyse konunu dağıttım için özür dilerim ama gerçekten çok üzülüyorum sinirleniyorum iyi geceler

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Burada kalplerinizi kirarak,birbirinizi üzmenize gerek yok.Arkadasimiz hayvani kendi katledilmiyor ki,kasaptan alin diyor ve bu islemin sakincalarinida belirtmis,yani isteyen yapar isteyende hazar gibi ciger sote yapar.:biggrinjester::biggrinjester::biggrinjester:

H€RA

Kayıtlı Üye
Bir amaç için kesilmişse o amaçtan öncelikli yararlanması gereken insan olmalı bence, sokaktaki kedı degil :D
Aklıma bir astrologun kurban bayramında söyledigi şu sözler aklıma geldi 'hayvan kurban edilecekken tam 4 kez sahibinin elinden kaçmiş, bu hayvanı kurban etmeden önce hayvanin rızasını almak gerekmezmi belli ki hayvan kurban edilmek istemiyor' :D Bu sözleri duyduktan sonra artık hiçbir şeye şaşırmıyorum :D
Neyse konuyu ancak bu kadar dagıtabilirdim heralde :D

Kasyopya

Banlı Kullanıcı
İş
hedonist
Bir amaç için kesilmişse o amaçtan öncelikli yararlanması gereken insan olmalı bence, sokaktaki kedı degil :D
Aklıma bir astrologun kurban bayramında söyledigi şu sözler aklıma geldi 'hayvan kurban edilecekken tam 4 kez sahibinin elinden kaçmiş, bu hayvanı kurban etmeden önce hayvanin rızasını almak gerekmezmi belli ki hayvan kurban edilmek istemiyor' :D Bu sözleri duyduktan sonra artık hiçbir şeye şaşırmıyorum :D
Neyse konuyu ancak bu kadar dagıtabilirdim heralde :D
neden yararlanması gereken insan oluyor onu anlamadım?gerçi bir çok şeyi anlamıyorum ama ? neyse iyi geceler

H€RA

Kayıtlı Üye
neden yararlanması gereken insan oluyor onu anlamadım?gerçi bir çok şeyi anlamıyorum ama ? neyse iyi geceler

Tamam o zaman biz et yemeyelim hayvanlara verelim olurmu :D Ben hayvanlara vermeyelim demiyorum ama öncelik insan diyorum, biz etini yiyelim hayvanada kemiğini veririz üzülme :)

Kasyopya

Banlı Kullanıcı
İş
hedonist
Tamam o zaman biz et yemeyelim hayvanlara verelim olurmu :D Ben hayvanlara vermeyelim demiyorum ama öncelik insan diyorum, biz etini yiyelim hayvanada kemiğini veririz üzülme :)
Yaşamınızı sürdürmeniz için öldürülen bi canlının etinden aldığınız enerjiye ihtiyacınız yok.yeşil mercimek yiyin..çeşit çeşit yemegini yapabilirsiniz mesela