Bu Resim Bir Anlam Taşıyor Olabilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

amadeusxx

Kayıtlı Üye
Bu fotoğrafı dün gece çektim. Açıkcası bana çok ilginç geldi. Sanki bir bayan yüzü gibi görünüyor. Bu konuda bir fikri olan var mı?

Kadoramas

Kayıtlı Üye
Kesinlikle Zihninizin Size Oynadığı Oyun,Onu Birşeye Benzetmeye Çalıştığınız İçin Birşeye Benzetiyorsunuz.

Kasyopya

Banlı Kullanıcı
İş
hedonist
Kesinlikle Zihninizin Size Oynadığı Oyun,Onu Birşeye Benzetmeye Çalıştığınız İçin Birşeye Benzetiyorsunuz.
Çok alakalı değil konu ile ilgili fakat fikrimi söylemeden edemeyeceğim insanın zihni kendisine oyun oynamz zaten zihnide siz yönetirsiniz zihin sizi değil bunlar insanlara ezberletilmiş anlamsız sözcükler sadece ...ve fotografa gelecek olursak o sureti halka içine sizmi aldınız?

Kadoramas

Kayıtlı Üye
Çok alakalı değil konu ile ilgili fakat fikrimi söylemeden edemeyeceğim insanın zihni kendisine oyun oynamz zaten zihnide siz yönetirsiniz zihin sizi değil bunlar insanlara ezberletilmiş anlamsız sözcükler sadece ...ve fotografa gelecek olursak o sureti halka içine sizmi aldınız?
Kendi Kendine Oyun Oynama Diye Birşey Yoktur.Bunu Birşey Yada Biri Tetikler Ve Zincirler Devam Eder.Örnek Vermek Gerekirse İlizyonlar Buna Dahildir.

amadeusxx

Kayıtlı Üye

ne alakası var dün gece dikkatimi çekti ağacın yeni budanmış dalında ortaya çıkmış bir silüet

Kasyopya

Banlı Kullanıcı
İş
hedonist
halka içine sizmi aldınız diye sordum ama

Kasyopya

Banlı Kullanıcı
İş
hedonist
O halka kendiliğinden mi oluşmuş insanları burda yanıltmayın inanmak istediğiniz şey için kaldı ki gerçekten gereksiz bi fotograf ve başlık olmuş fotograf hakkında yeterli açıklamayıda yapmıyorsunuz çünkü zaten elle tutulur bişeyde yok fotografta yani kendinizi kandırmayın;)

amadeusxx

Kayıtlı Üye
O halka kendiliğinden mi oluşmuş insanları burda yanıltmayın inanmak istediğiniz şey için kaldı ki gerçekten gereksiz bi fotograf ve başlık olmuş fotograf hakkında yeterli açıklamayıda yapmıyorsunuz çünkü zaten elle tutulur bişeyde yok fotografta yani kendinizi kandırmayın;)

inanmazsanız inanmazsınız. benim daha önceleri yapmış olduğum paylaşımları inceleyin öyle konuşun DİYORUM Kİ ; BU FOTO DÜN GECE ÇEKİLDİ O YÜZE BENZEYEN SİLÜET BUDANAN DALIN ARDINDAN KALAN BEYAZLIKTA OLUŞMUŞ. HALKA İÇİNE FALAN ALINAN BİRŞEY YOK.....

Kasyopya

Banlı Kullanıcı
İş
hedonist
inanmazsanız inanmazsınız. benim daha önceleri yapmış olduğum paylaşımları inceleyin öyle konuşun DİYORUM Kİ ; BU FOTO DÜN GECE ÇEKİLDİ O YÜZE BENZEYEN SİLÜET BUDANAN DALIN ARDINDAN KALAN BEYAZLIKTA OLUŞMUŞ. HALKA İÇİNE FALAN ALINAN BİRŞEY YOK.....
ağacın içi beyazmıymış budanınca beyazlık mı oluşmuş

Kasyopya

Banlı Kullanıcı
İş
hedonist
Senin sözünü ettiğin yaş halka değil o:) neyse konu çokta uzamasın yeterince gereksiz bi fotoğraf zaten:)

H€RA

Kayıtlı Üye
Senin sözünü ettiğin yaş halka değil o:) neyse konu çokta uzamasın yeterince gereksiz bi fotoğraf zaten:)
Evet tekrar baktım yaş halkasınada benzemiyor :sifone: Ben pürüzlü yüzeylerden bile yüz ifadeleri çıkarabilen biri olarak bu durumumun beynimin oyunu olduğunu biliyorum, buda aynı şey, ne olabilir yani :)

Kasyopya

Banlı Kullanıcı
İş
hedonist
Mesela benim evimin her odasında duvarlarda belli yüzler vardır onları oaraya ben yuerleştirdim zaman içinde onları nerede bulmam gerektiğini biliyorum ne görmem gerektiğinide orada hiçbirşey yokken ben oraya bakıyorum ve o suretler beliriveriyor:)çünkü onları orda ben istiyorum;)

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Ben hiç halka göremedim. O beyaz kısmın tamamen bir halka olarak koyulduğunu mu düşünüyorsunuz. Doğal bir şekilde de olabilir bundan kesinlikle emin olmadan üyeyi suçlamayın bence.

Ori

Kayıtlı Üye
Ağacın üstünde domuz yüzümü var banamı öyle geliyor? :D

melek22

Kayıtlı Üye
Bana pek doğal gelmedi sanki boya gibi duruyo ama gerçekten doğalsa anlamlı gibi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...