Nazar'ın belirtileri nelerdir ?

AJA

Elit Üye
Kişi Üzerinde Nazarın Varlığının Bazı İz ve İşaretleri ;
01 – Kalıcı bir keder
02 – Kalp atışında hızlanma
03 – Suskunluk,
04 – Sebebsiz yere ağlama tutması
05- Uyluk içi mavi lekeler
06 – Vücudun bazı yerlerinde koyu kahverengi lekeler belirmesi
07- Hafızada birşey tutamama, unutkanlık
08- Görünümde ihmal, dağınıklılık
09- Odaklanma sıkıntısı, konsantre yetersizliği
10 – Kendini koruyamama, dayanaksızlık
11- Halsizlik,
12 – Uykusuzluk yada uyku üstüne uyuklama
13- Duâ ve Kur’ân okunulurken esneme tutması, (Özellikle Kur’ân âyetleri okunulurken)
14- Kur’ân-ı Kerîm okunulurken gözleri yaşararak ağır esneme tutması.

Nazara inanırım ve çok sık nazar değer malesef .Allah hepimizi kem gözden,negatif enerjisi olan insan ve tüm varlıklar'dan korusun.
Amin :)

kwanyin

Kayıtlı Üye
İş
ediş ile büdüş
korunmak için ne yapmalıyız???

HrrYpTTr

Kayıtlı Üye
İş
Ohuyom Ben Yaa !
Bir sorum olucak, geçenlerde mutfakta yemek yerken salata tabağı durduğu yerde birden parçalara ayrıldı, tuzla buz oldu yani. Ondan öncede babam böyle bir olay yaşamış dolabın üstünde duran bi bardak durduk yere aşağıya düşmüş, dolabın ucunda kenarında falanda değilmiş arkasını dönmesiyle yere düşmüş bardak. Bi keresindede tv kumandasına olmuştu kendini aşağıya atar gibi :D Bu gibi şeyler nazarla ilgilimidir tabağın çatlayıp patlaması vs. ?

AJA

Elit Üye
Bardağın yada kumandanın hiç bir etki olmadan aşağı düşmesi başka bir durum gibi :)
Genellemek istemiyorum ama bazı maddelerin çatlaması yada patlaması nazara işaret ediyor.(Çoğu zaman ısı değişiminden olur ve cam çatlar ) ;)

Nazar'dan korunmanın bir çok yolu vardır.Mesela Nas Felak ve Ayetel kürsi duaları çok iyi gelir.
Nazarı evinizden arındırmak için adaçayı yada biberiye tütsüleyebilirsiniz.

Sevgiler :)

HrrYpTTr

Kayıtlı Üye
İş
Ohuyom Ben Yaa !
Teşekkürler cevap için. :) Bikeresindede babamın bi arkadaşı anlattı, büyükbaş bi hayvanı varmış adamın boğamıydı neydi hatırlamıyorum tam, ordan geçen bi adam beğenmiş hayvanı baya bakmış şöyle bi, koca hayvan 2 dakika içinde yığılıp kalmış ölmüş oracıkta. Nasıl bi göz varsa adamda. Yani sonuç olarak nazardan korunmak lazım. :D

AJA

Elit Üye
Teşekkür mesajı yasaktır :) Beğeni yada değerlendirme de bulunabilirsiniz :)

Halk arasın da çok anlatılır bunlar. Varmıdır ? Bence vardır :)

HrrYpTTr

Kayıtlı Üye
İş
Ohuyom Ben Yaa !
Bilmiyordum, bundan sonra öyle yaparım ozaman :) Bencede olabilir, ama karşılaşmak istemem öyle biriyle Allah muhafaza..

Osiris

Kayıtlı Üye
Adaçayı ve üzerlik tohumu tütsüsü öneririm.İlk önce ev dip bucak dolap içleri dahil iyice tütsülenir,sonra nazarlı olduğu düşünülen kişinin bir kaç dakika başının üstünden tütsü dönderilir,daha sonra elleri ve ayaklarıda aynı işleme tabii tutulur.Kişi burda inancına göre dua edebilir.Pagan ise Negatifliği emmesi için Medusa/Hecate/Kali dua edilebilir,Müslüman ise Felak/Nas okunabilir.Benim önerim,evi Başmelek Mikailin enerjisiyle temizlemek :)

nyıldırım

Kayıtlı Üye
Teşekkürler cevap için. :) Bikeresindede babamın bi arkadaşı anlattı, büyükbaş bi hayvanı varmış adamın boğamıydı neydi hatırlamıyorum tam, ordan geçen bi adam beğenmiş hayvanı baya bakmış şöyle bi, koca hayvan 2 dakika içinde yığılıp kalmış ölmüş oracıkta. Nasıl bi göz varsa adamda. Yani sonuç olarak nazardan korunmak lazım. :D

Yukarıda yazan olayı bizzat yaşadım . Yeni doğmuş bir buzağıya değmişti lakin Allaha şükürler olsun daha önceleride denediğim Kenzül havas ta yazıyordu ama sayfasını satırını hatırlamıyorum . Hemen yumurtaya yazılacak şeyleri yazdım ve avcumun içerisinde okunacak şeyleri yumurtaya okuyunca yumurta avucumda dikildi ve buzağının alnına yumurtayı vurdum ve yumurtanın içinden tamamen kan çıkmıştı Allaha şükürler olsun Hayvancağız düzelmişti ..

Kasyopya

Banlı Kullanıcı
İş
hedonist
Ben küçükken annemin tanıdığı yaşlı bi teyze vardı ve sık sık annem evimize çagırıp hepimize kurşun döktürürdü...aslında bende uzun zamandır bu gelenegi devam ettirmek istiyorum ama bulamıyorum