bizim kitabımız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gümüşejderha

Kayıtlı Üye
Hepinize merhaba arkadaşlar ben neredeyse gençliğimi bu sitede geçirdim burada çok şey öğrendim çok fazla şey öğrendiğim psişik yöntemleri enerji kullanma tekniklerini bir kitaba dönüştürmek istiyorum kalın-ince ciltli-ciltsiz fark etmez bariz ki ne kadar bilsem de tam olarak bırakabileceğim bir bilgi birikimim yok ve eğer insanların arkadaşların ve sizlerin yazı ve kendi düşüncelerinize ihtiyacım olacak meditasyon yöntemleri kinezi yöntemleri psi ball psi pet gibi yöntemler hepsine amacım isse başka kişilerin bulmuş olduğu şeyleri çalmak değil eğer bir gün bunu yapan kimse kalmazsa son örnek olsun diye yazılacak bir günce bir klavuz iyi olmaz mıydı ben bulabildiğim ve birikimlerimle yazmaya başladım ama eski mesajlarım da ailem olarak yazdığım ve hala ailem olarak gördüğüm bu siteden de yardım almak isterim belki çocuklarımız veya torunlarımız için iyi bir şey yapmış oluruz umarım tabi yapabilirsek

yorumlarınız iyi yada kötü benim için önemli şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Aslında mabet kitabı çalışması var. Bu fikrini sevgili urum ile paylaşabilirsin.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Kendin çalışarak kendi adına bir kitap çıkarabilirsin, Gizlimabet senin içinde bir araştırma alanı olabilir. Sitedeki arkadaşlarla, bilgi alış verişi yapabilirsiniz, Onun dışında Gizlimabet ismi bir marka olduğu için bizim dışımızda kimse tarafından ismen kullanılamaz. Bunu hatırlatmak isterim.

Küçük bir tavsiye, sadece bir siteden okunulan bilgiler ile bir kitap oluşturmak, doğru bir şey olmaz. Bu kitap yazmak için kendini, önce bir konuda uzman yapmanı tavsiye ederim. Gizlimabetteki orjinal konular yeniden düzenlenip zaten bir kitap haline getirilecektir.

Konunun yeterli cevap aldığını düşünerek kilitliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...