duru görü ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hasanjan

Kayıtlı Üye
bana yardımcı olabilriseniz sevinirim tam olarak anlayamadıgım bi konu var sürekli arastırıyorum ama sabit yazılar var internette . insanların ellerine dokundugumda yogunlastıgımda anılarını görüyorum buna duru görü oldugunu söylediler olayın aslı bu mu birde bazen oluyor bazen olmuyor böyle bi yetenegi kaybetme riskkim varmı . yardımcı olursanız cok sevinirim geliştirmek istiyorum bunu

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Konuyu yanlış yere açmışsınız, taşıdığım bölümü araştırmanızı öneririm.
Duyular dışı algılamalarda(DDA) durugörü gibi, rüyalarda geleceği bilmek gibi, zihinden zihine düşüncelerin intikali gibi(telepati), şifacılık gibi, bazı eşyaların kendiliğinden hareketlerini sağlamak yani psikokinezi gibi birtakım algılamalar ve etkilemelerdir. Muhtemelen duyugörü- durusezi yeteneğiniz var.
İsteksiz olur ve yapmak istemezseniz körelebilir, ancak başarılı olabilmek için zihninizi sessizleştirmeye çalışın(bir şey düşünmemeye çalışın) ve odaklanın. Ayrıca illa ki yapacağım diye kendinizi zorlarsanız da başarılı olmanız zorlaşır. Meditasyon ve nefes teknikleriyle enerjinizi arttırmanızı ve zihni istediğiniz zaman sessizleştirmenizi öneririm, bunu da en kolay meditasyonla sağlarsınız. Sitede değişik meditasyon teknikleri var ama en basit ve etkili olanı en kolayıdır.
Yoga- meditasyon bölümünü araştırın, birde psişik yetenekleri. Aradığınız başlık olursa durugörü gibi arama motoruna yazarak aratın.
Sizin için bir link veriyorum.

http://www.gizlimabet.com/threads/1...İk-Yeteneklerİ-GelİŞtİrmek?highlight=durugörü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...