yardım edermisiniz???

mustafa taş

Kayıtlı Üye
selam
benim sorunum bundan 27 sene yani benim yaşımın 19 oldugu senelerde bir kız sevdim oda beni sevdi ama malesef ayrılmak zorunda kaldır bir kac sefer haber alsamda birşey olmadı unuttum diyordum takii 1 ay evveline kadar şimdi aklımdan cıkmıyor acaba kuruntumu yapıyorum yoksa bir özlemmidir allah korusun başka birşey yapmış olabilirmi sizinle paylaşmak istedim şimdiden teşekkürler

demonic

Kayıtlı Üye
selam
benim sorunum bundan 27 sene yani benim yaşımın 19 oldugu senelerde bir kız sevdim oda beni sevdi ama malesef ayrılmak zorunda kaldır bir kac sefer haber alsamda birşey olmadı unuttum diyordum takii 1 ay evveline kadar şimdi aklımdan cıkmıyor acaba kuruntumu yapıyorum yoksa bir özlemmidir allah korusun başka birşey yapmış olabilirmi sizinle paylaşmak istedim şimdiden teşekkürler

kalbine sor...biz taa burdan nasıl anlayalım sayın üye?

• Beğendim
Tepkiler: AJA

kwanyin

Kayıtlı Üye
İş
ediş ile büdüş
bence sen ne kadar bıraktım desende bilinçaltın onu biryerlerde tutmuş ve saklamış sen farkında bile değilsin.1 ay içinde geri geldiyse anıların, mutlaka onu çağrıştıran veya hatırlatan bir durum ,bir olay veya küçükte olsa bişey yaşamışsındır.eğer bunu bulur fark edersen bu döngüyü kırarsın.
düşündün bulamadıysan sebebini, her aklına geldiğinde seniseviyorum,özür dilerim,lütfen beni affet,teşekkür ederim..diyebilirsin..

Psikite

Kayıtlı Üye
Aynı şey banada oldu. çocukluk aşkım aklıma geldi onu bulmak için çabaladım çabaladım ama bulamadım. Düşüncem aramayı bıraksada kalbim hala onu seviyo

nyıldırım

Kayıtlı Üye
Zor bir durum olsa gerek kolay gelsin . Lakin kafana çok takıldıysa ve kurcalayıp duruyorsan yanlış hatırlamıyorsam Kenzül havasın 1. cildinde sihri iptal için kendiminde deneyip tecrübe ettiğim tuza okunan çok uzun sürmeyen güzel bir tertip vardı onu uygula ve okuduğun tuzu azıcık yemen yeterli veya birşeye katıp kendin yemen yeterli olacaktır . Kafandaki acaba bişeymi yaptırdı diye kalan soru işareti ortadan kalkmış olur.

gizemlilik

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar domuz yağını nereden bulabilirim başımda bir bela var ve kurtulmak istiyorum

albus

Kayıtlı Üye
Benim şaşkınlığım 19 yılın geçmesine..

Tabii yanlış anlamış, duygularınızı yanlış yorumlamışda olabilirsiniz.